Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako vam gre

Kako vam gre

v službi…
v šoli…
v odnosih…
hodite še na dopust…
plačujete položnice…
se imate radi….
skratka kako gre…

v službi…3/5
v šoli… –
v odnosih…3/5
hodite še na dopust…0/5
plačujete položnice…5/5
se imate radi….4/5
skratka kako gre…4/5

Odlično gre!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

V vsem (kar se mi pojavlja v življenju) cel razpon od 0/5 do 5/5.

Kak veter pihne. 🙂

Mora gret! 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Takle je:..zelo samokritično in če upoštevam najstrožje kriterije

v službi…4/5
v šoli… –
v odnosih… 5/5
hodite še na dopust… 4/5
plačujete položnice…5/5
ljubezen….a)na splošno…5/5
b)v obliki osebe….0/5
se imate radi….5/5
zdravje…trenutno prham, ampak4/5
skratka kako gre…vedno je lahko kaj boljše, lahko pa zelo zelo slabše, če pa ostane tako/super

v službi…5/5
v šoli… –
v odnosih…5/5
hodite še na dopust…5/5
plačujete položnice…5/5
sex 2.5/5
analni sex 0/5
skratka od 0 do 5

1. Zadovoljna
2. Razmišljam, da bi ponovno šla
3. Tak… tak ….
4. Večkrat po malem
5. Večinoma z zaostankom
6. Sama sebe
7. Včasih bolj gladko, včasih manj… takrat pa porinemo 🙂

1. Bi lahko bilo bolje 3/5
2. Dobro 5/5
3. Bi lahko bilo bolje 4/5
4 Kaj je že to…? 1/5
5. 5/5
6. ja 5/5
7. dobro 4/5

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close