Kako vam gre
Takle je:..zelo samokritično in če upoštevam najstrožje kriterije
v službi…4/5
v šoli… –
v odnosih… 5/5
hodite še na dopust… 4/5
plačujete položnice…5/5
ljubezen….a)na splošno…5/5
b)v obliki osebe….0/5
se imate radi….5/5
zdravje…trenutno prham, ampak4/5
skratka kako gre…vedno je lahko kaj boljše, lahko pa zelo zelo slabše, če pa ostane tako/super
Forum je zaprt za komentiranje.