Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako to da Mario Galunič ze 30 let izgleda isti?

Kako to da Mario Galunič ze 30 let izgleda isti?

Spremljam ga od sredine 90ih, ko je imel oddajo Nedeljskih 60. Tip men zgleda še leta 2025 isti kot takrat.

A je ta tip vampir ali kaj takega.

Hvala za smeh ob tej uri

Kje se pa videvata? Na tv je pač urejen za tv … saj je veliko novinarjev skoraj istih.

Gledam ravno, ni še tako star, 55, mlad je že imel svojo oddajo. Dobro se drži

Ista frizura, ista postava (nič zrejen), mlad obraz. Men skos isti zgleda vsa leta.

Ne vstaja ob 02 zjutraj, ne dela 12 urnih šihtov, ne opravlja težkega dela, nima nekih hudih stresov, saj vodi zabavne oddaje.

To se vse pozna v procesu staranja.

Stara se kot dobro vino.

Sebastjan Cavzza jih ima 52, pa zgleda 75 star.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno707, 14.05.2025 ob 00:13

Ne vstaja ob 02 zjutraj, ne dela 12 urnih šihtov, ne opravlja težkega dela, nima nekih hudih stresov, saj vodi zabavne oddaje.

To se vse pozna v procesu staranja.

Stara se kot dobro vino.

Prej bi rekli, da se stara kot dober botoks in kot dobri plastični kirurgi.

Ne more človek naravno zgledat pri 55 tako kot pri 25! Mario ima tak malo buhteljčkast obraz in tak obraz ni šans, da sam od sebe ostane pokonci! Začne se posedat! Pri Mariu vse še stoji ko raketa! To lahko dosežeš samo “s pomočjo”.

Res pa najbrž ne pretirava kot Miša Molk ali Helena Blagne (ko se ji na daleč vidi po tistih čez pol obraza raztegnjenih ustnicah ko žaba, da je bila “nategnjena”).

 

Če nekoga gledaš vsaki dan 30 let, ne zaznaš takoj spremembe.

 

Mario je zbotoksiran in tudi estetsko popravljen povprek in počez.

“Polikan voditelj. Eden prvih moških televizijskih zvezdnikov, ki se je prepustil spretnim rokam estetskih kirurgov, je bil Mario Galunič. Še vedno se rad osveži z njihovo pomočjo, ampak tega ne obeša na veliki zvon. To, da gubice preprosto izginejo z njegovega obraza, ni noben čudež, ampak je zasluga dobrega prijatelja botoksa. Očitno v kolegici Miši ni dobil le voditeljskega navdiha, ampak tudi pomlajevalnega”

 

Duško Lokin je tudi že več desetletij isti. Ista frizura, ista postava.

Seveda uporablja polnila. Mišljeno je bilo na njegovo postavo, na njegov šarm, na njegovo celoto.

 

Saj ga pa ja dobro nategujejo ?

Ne isto, ampak boljše.. Na starih posnetkih je bil katastrofa.. Res se ne stara, dobro se drži.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close