Kako ste spoznali partnerja?
ROFL[/quote]
Itak. Nas označuje za razvajene mamine sinčke, potem mu pa prijateljica zrihtala zmenek, ker ni zbral dovolj jajc, da bi sam pristopil do nje in jo ogovoril.[/quote]
Od kod ti pa ta zaključek?
Meni se je bolj bralo, da je “slučajno” pristopil k prijateljici, s katero se je ravno takrat slučajno tudi družila potem njegova izbranka, takrat pa pač še neznanka. Kje si ti prebral, da je k prijateljici pristopil ravno iz želje po spoznavanju potem njegove bodoče ali celo kaj bolj konkretnega, da je napr. prijateljici rekel, da bi rad spoznal to in to osebo, ki so jo je želel spoznati… Mogoče je pa takrat imel namen “osvojiti” svojo prijateljico, pa se je potem izkazalo, da mu je usojena njena znanka oz. karkoli pač je že bila…
Ko sva z kolegico iz faxa šli proti izhodu glavne kapije v eni izmed takratnih firm,je čisto slučajno bil pred nama,nakar mi kolegica reče “posluš,temu fantu je pa mamica pred dnevi umrla..bil star 22 let..Obrnil se je,ker sta se ona dva že prej poznala..takrat se je začelo.Meni je skoraj srček počil,tko mi je bilo hudo.
Skupaj 20 let.
Bodoča študentka in dijak.
…v baru, kot studentka delala za sankom… potem se je oglasil pri meni na morju, od tam je slo pocasi ali pa hitro v skupno zivljenje…no, po petnajstih letih ugotovim, da je za sankom pred osmimi leti spoznal se eno, ce citiram, ljubezen njegovega zivljenja, zaradi katere greva zdaj vsak na svojo stran neba…
Ah, to ni nič. Bi rekel, da je večina uporabnikov tu gor starih nad 40 let. Ko so oni bili v akciji še skorajda nihče v Sloveniji ni bil priklopljen na internet, kaj šele, da bi visel na Ona-On. Smo že našli pravo besedo za njih – Titova generacija, haha 😀
Sadni ne more odgovorit zase, ker še nobene ni imel.
Sama sem na to temo enkrat že odgovarjala, malo pobrskaj po iskalniku za temo, avtorica. Smo se po moje precej bolj razpisali kot tule.
Po drugi strani pa ena mala tolažba za avtorico: partnerja ni težko spoznat in se z njim spentljat v zvezo, ampak obdržat 😉
zajebal sem se pa sem ji dal naslov e-maila … očitno edini ::( .. ker me je tožila za očetovstvo … 2x 🙁
ampak otroka sta pa čudovita … kor, da bi bila moja 😛
na srečo DoSadni ni eden od njih ☺
po nesreči sem šel na viski brez denarja … pa mi je ponudil, da se ga skupajj zapijeva na njegove stroške, ker se je srečno znebil ene zatežene babe ☺
super dečko ♥
Forum je zaprt za komentiranje.