Kako ste spoznali partnerja?
Veliko samskih tem je tule in kje koga spoznati in teme, da ženske nič ne naredimo, da bi koga spoznale.
Mene pa zanima kako in kje (ne mislim točno lokacijo, ampak recimo spoznala sva se na koncertu, spoznala sva se v baru, v gorah…) ste se spoznali s partnerjem (sedanjim, bivšim).
Kdo je naredil prvi korak M ali Ž?
Šel je po cesti mimo odprtega okna in ga je premamil vonj po sveže pečenih piškotih…. 😉
Sadni ti nisi tolk pogumen, da bi upal fprašat, če lahko dobiš kaj sladkega, magari (samo) piškotek? :)))
Ni res, tam sem samo vzpostavil stik z njo. Spoznavam pa jo sedaj v živo, vsak dan. :))
Spoznala na zabavi skupnih prijateljev, kjer me ni šlivil pet posto, meni pa je padel v oči. Od tam se je hitro pobral domov, tako da nisem imela prilike, da bi me opazil. Ko sem ga slučajno srečala na enem drugem žuru sem šla v akcijo, tvegala in mu dala nedvoumne signale, tako da je dojel kam pes taco moli in rekel za cifro. Od tam naprej se znava pa vedno bolj direktno menit:)
Forum je zaprt za komentiranje.