Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako se pravilno napiše, VAVČER ali VAUČER

Kako se pravilno napiše, VAVČER ali VAUČER

Kako se pravilno po slovensko napiše, ali je VAVČER ali VAUČER?

vavčer

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

voucher

Sicer je pa še lepša beseda bon ali pa kar dobropis.

sskj in pravopisa pravita da

vavčer

https://fran.si/iskanje?View=1&Query=vav{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Der

bon je nekaj drugega.

vavčerji se uporabljajo izključno za turistične storitve, , medtem, ko se boni bolj uporabljajo za blago, stvari

vavčer je tudi še kaj drugega kot “za izključno turistične storitve”…

Pravilno se napiše ” bon “

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close