Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako se piše nevem…

Kako se piše nevem…

ali NEVEM ali NE VEM (s presledkom).

Ravno ta hip s prijateljico izmenjujeva mnenji ;)))

s presledkom

Po moje NE VEM…zanikaš glagol vedeti…kot na primer pišem-ne pišem.

ne vem, zakaj ti tega ne veš 😉

.neja vem.
:))))

Dobro jutro, Piki Miki.
Vidve s prijateljico pa sta face.
A je v Ljubljani megla ali sije sonček?

Po končanih štirih razredih OŠ bi bilo to dobro vedeti! Ne vem, no …

Saj se hecaš, a ne;-))))????

s presledkom. NE VEM

No, oprostite, ampak vsa leta sem živela v zablodi, pa sem eden tistih ljudi, ki si javno upa priznati, da se moti :))) in si tega ne štejem za minus.

Če pa vam povem, da sem imela slovenščino skozi vsa obdobja 4, boste pa nekatere sploh udarile po meni ali bolje po učiteljicah, ker so to mojo pomankljivost spregledale.

Piki Miki, marš nazaj v šolo ;)))

Piki Miki, vse pohvale, večina namreč ne vpraša, ampak kar goni svoje.

Mimogrede, piše se pomanJklJivost.

Še nekaj drugih, od katere mene boli glava: stiska je življenJska, gobe spražimo z enim velikim jajcem (in ne jajco) ali enim majhnim jajčkoM (in ne brez M), sanjamo pa O ljubimcu in ne ljubimca (ali moža). Vzgajamo hčer in ne hči (kvečjemu hči vzgaja nas) in po telefonu pokličemo mater in ne mati.

:))))

Ojla, nič se ne sekiraj. Ti je že vse odpuščeno.
Ena izmed mojih zablod iz osnovne šole je bila, da nisem imela pojma, kaj je aktiv in kaj pasiv. Pa sem imela slovenščino 5. Šele v 1.letniku sem potem pri angleščini dojela, zakaj sploh gre.
Večiko sončka še naprej.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close