Kako se piše nevem…
No, oprostite, ampak vsa leta sem živela v zablodi, pa sem eden tistih ljudi, ki si javno upa priznati, da se moti :))) in si tega ne štejem za minus.
Če pa vam povem, da sem imela slovenščino skozi vsa obdobja 4, boste pa nekatere sploh udarile po meni ali bolje po učiteljicah, ker so to mojo pomankljivost spregledale.
Piki Miki, marš nazaj v šolo ;)))
Piki Miki, vse pohvale, večina namreč ne vpraša, ampak kar goni svoje.
Mimogrede, piše se pomanJklJivost.
Še nekaj drugih, od katere mene boli glava: stiska je življenJska, gobe spražimo z enim velikim jajcem (in ne jajco) ali enim majhnim jajčkoM (in ne brez M), sanjamo pa O ljubimcu in ne ljubimca (ali moža). Vzgajamo hčer in ne hči (kvečjemu hči vzgaja nas) in po telefonu pokličemo mater in ne mati.
:))))
Forum je zaprt za komentiranje.