kako se obleči?
Suzana,
tudi sama imam postavo podobno tvoji, vendar se poleti res izogibam tricetrt hlac, se posebaj za na faks oz. v sluzbo, jih pa lahko brez problema nosis v svojem prostem casu. Vsekakor bi ti svetovala nakup res lepih hlac …takih, ki ti bodo satale kot ulite, ceprav bos morala odsteti malo vec denarja. Sama ponavadi kupujem hlace ki so model Bootcut-kar pomeni da so okoli bokov lepo udobne, pri kolenih se malo zozijo, okoli gleznjev pa spet razsirijo…u bistvu so to hlace na zvonec, samo da ta ni tako izrazit…mislim da ta model hlac polepsa vsako postavo….za zgoraj pa ti priporocam, da si obleces majcko brez rokavov, cez pa srajcko, ki ji zapnes samo en gumb in sicer tisti pod prsmi, tako bos lepo poudarila dekolte in skrila trebuscek. Lepo poletje ti zelim!
ps-lepe in zelo poceni lanene hlace se da letos kupiti v Zari!
Suzana,
na nekaterih modelih prav pise bootcut (recimo v emporijumu)..druge pa preveris sama…vazno samo da hlace niso na korencek, torej spodaj ozje kot je ostala hlacnica, ker to pa iz nas majhnih in okroglih naredi baloncek….tisti sirsi del spodaj pri gleznjih zelo lepo uravnotezi postavo…torej rame in boke.Ce dodas se malo petk ali pa nizke cevlje z vsaj 2cm podplatom bos zmagala!
tiste hlace v zari si pa le pojdi pogledat…meni super stojijo…so crne lanene, res lahke…ta model ki sem ga kupila jaz stane 5.999sit in je obesen na obesalnikih prav nasproti blagajn..torej ce stojis 2m od blagajn tako da gledas direktno v njih, poglej na desno in tam visijo:-) poizkusi, upam, da bodo vsec tudi tebi.
sedaj ne vem koliko si stara, ampak lepe fine hlace prodajajo tudi v Elkroju…samo tam pa ze odstejes 20.000 in vec
Pazi le, da ne boš ob vsej tej neizmerni želji po biti nekaj več, kmalu počutila ponižano in zasmehovano.[/quote]
Zakaj bi pa zaradi te želje bil zasmehovana in ponižana, ne razumem, mi ne gre skupaj?[/quote]
Zato, ker takšne želje prihajajo iz naše podzavesti, kjer se počutimo manjvredne.
In prej ali slej se podrejo naše iluzije in nas “dohiti” naša” notranja resnica, ki jo s svojimi željami le želimo utišati.
Zakaj bi pa zaradi te želje bil zasmehovana in ponižana, ne razumem, mi ne gre skupaj?[/quote]
Zato, ker takšne želje prihajajo iz naše podzavesti, kjer se počutimo manjvredne.
In prej ali slej se podrejo naše iluzije in nas “dohiti” naša” notranja resnica, ki jo s svojimi željami le želimo utišati.[/quote]
muahahahahah majke ti a ti to resno? No to se pa zgodi, če se navaden folk loti psihologije :DDDDD
Zato, ker takšne želje prihajajo iz naše podzavesti, kjer se počutimo manjvredne.
In prej ali slej se podrejo naše iluzije in nas “dohiti” naša” notranja resnica, ki jo s svojimi željami le želimo utišati.[/quote]
muahahahahah majke ti a ti to resno? No to se pa zgodi, če se navaden folk loti psihologije :DDDDD[/quote]
Kaj se pa zgodi? 🙂 Nekdo, ki se na psihologijo spozna, se gotovo ne posmehuje teorijam drugih. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.