kako reagirate moški na nezaščitene partnerke
Ko bi ti vedel, kakšne negativne učinke imajo nekatere KT na nekatere uporabnice. Raje se vprašaj, zakaj jih ne jemlje in se postavi v njeno kožo. Jaz sem imela pri Femodenu in Nuvaringu občutek, kot da imam v tamali odprto rano in me nekdo čoha po njej s smirkovim papirjem (sklepam, da pri kondomu ni tako hudo). Pogosta vaginalna vnetja in neprestano tiščanje lulat. Zanimivo, da se je takoj po prenehanju to nehalo (ne potrebujem dodatnih izsledkov, da so bile krive KT)in je seks postal krasen. Besedičenju o pomenu psihe je to en navaden bulšit – ne gre je zanemariti, vendar se ji pripisuje prevelik pomen, sploh če je očitno, da je vzrok slabega počutja KT.
kako pa gledaš na moške, ki si ne nataknejo kondoma, pa hočejo seksati s tabo ti? Si kaj nesproščena, ko ne veš, s čim je okužen, s kom vse se je že valjal in kaj tvegaš? Je občutek boljši zaradi adrenalina, zaradi možnosti, da “ponesreči” zanosiš, ali je slabši zaradi premišljanja o vsem tem?
Tudi če jim daš brez kondoma prvi dan te zato ne bodo imeli nič raje.
Forum je zaprt za komentiranje.