Kako ravnati z zensko – vodic 2013 edition
pa se tebi ne zdi že bolestno, koliko nakladaš tem tvojem (namišljenem) super descu???
koliko objav moraš še narediti, da bo z enim udarcem zadel 18 lukenj na golfu ☺
pa se tebi ne zdi že bolestno, koliko nakladaš tem tvojem (namišljenem) super descu???
koliko objav moraš še narediti, da bo z enim udarcem zadel 18 lukenj na golfu ☺[/quote]
Golf?? Ne, ne, to si se nekaj zmotil,on ni še v penzjonu, je še zelo pri močeh. Golf bova igrala, ko bo na viagri.[/quote]
pikica … logika ti je ušla … point je v enem udarcu in 18 luknjah ☺
Golf?? Ne, ne, to si se nekaj zmotil,on ni še v penzjonu, je še zelo pri močeh. Golf bova igrala, ko bo na viagri.[/quote]
pikica … logika ti je ušla … point je v enem udarcu in 18 luknjah ☺[/quote]
Nimam jaz ne tvoje logike ne tvojega sprevrženega uma.
Da znam kljub temu logično razmišljat imam pa tudi nekaj “potrdil”.
Pa kaj ti navsezadnje mar kaj jaz tukaj pišem? Moški kot si ti me ne bi zanimal, pa da sem 100 let samska in neposeksana. Nobena legenda me ne zanima. Raje imam ljudi, ki imajo še kaj pred sabo in so legende v nastajanju.
Lahko pa tukaj klofam s tabo v prazno nekaj stavkov brez smislov in pomena in te odmislim takoj ko kliknem na križec v desnem zgornjem kotu monitorja. ☒
pikica … logika ti je ušla … point je v enem udarcu in 18 luknjah ☺[/quote]
Nimam jaz ne tvoje logike ne tvojega sprevrženega uma.
Da znam kljub temu logično razmišljat imam pa tudi nekaj “potrdil”.
Pa kaj ti navsezadnje mar kaj jaz tukaj pišem? Moški kot si ti me ne bi zanimal, pa da sem 100 let samska in neposeksana. Nobena legenda me ne zanima. Raje imam ljudi, ki imajo še kaj pred sabo in so legende v nastajanju.
Lahko pa tukaj klofam s tabo v prazno nekaj stavkov brez smislov in pomena in te odmislim takoj ko kliknem na križec v desnem zgornjem kotu monitorja. ☒[/quote]
un smajli, ki v zrak žvižba bi sedel tukaj
na, da se pomiriš čeprav o tvoji riti se dvomi na netu
Nimam jaz ne tvoje logike ne tvojega sprevrženega uma.
Da znam kljub temu logično razmišljat imam pa tudi nekaj “potrdil”.
Pa kaj ti navsezadnje mar kaj jaz tukaj pišem? Moški kot si ti me ne bi zanimal, pa da sem 100 let samska in neposeksana. Nobena legenda me ne zanima. Raje imam ljudi, ki imajo še kaj pred sabo in so legende v nastajanju.
Lahko pa tukaj klofam s tabo v prazno nekaj stavkov brez smislov in pomena in te odmislim takoj ko kliknem na križec v desnem zgornjem kotu monitorja. ☒[/quote]
un smajli, ki v zrak žvižba bi sedel tukaj
na, da se pomiriš čeprav o tvoji riti se dvomi na netu[/quote]
Ne poslušam jaz take muske.
Niti ne živim od internetne slave.
No, lahko noč. Fuzbala je konc. Aja, ti tega ne gledaš, ti si pravi dec. Haha!
un smajli, ki v zrak žvižba bi sedel tukaj
na, da se pomiriš čeprav o tvoji riti se dvomi na netu[/quote]
Ne poslušam jaz take muske.
Niti ne živim od internetne slave.
No, lahko noč. Fuzbala je konc. Aja, ti tega ne gledaš, ti si pravi dec. Haha![/quote]
res je … be gledam 22 pedrov, ki se podijo za junferjem 90 minut … pa jim ga niti ne rata počit ☺
babnico povabiš na drink.
ko gre scat greš za njo in jo v sekretu nasloniš na zid, zaližeš, primeš za tamalo, premečkaš joške, zgneteš rit
tacajt, ko je na sekretu spiješ 2, 3 viskije in spizdiš, da vse ona plača
Vsaka emancipirana moderna ženska bi imela takega doma…za gospodinjca. Za vznemirjenje, kemijo in fu k pa še enega mačističnega prasca zraven.[/quote]
TOČNO TAK, samo tega si nobena nebo priznala, dokler nebo dobla takega tipa kot je zgoraj napisan in ga bo mela X leta (x = manj kot dvomestno število)
potem bo večina žensk začela pogrešat MOŠKEGA ki je samosvoj, odločen, in ki ga BOLI K kaj si misli ženska…
Forum je zaprt za komentiranje.