Kako ravnati z zensko – vodic 2013 edition
Moski ne sme zenske jemati za samoumevno v svojem zivljenju. Na njo mora gledati kot enakovredno v partnerstvu.
Ne sme zenske komandirat.
Zensko srce bo prej osvojil, ce bo po sluzbi vzel v levo roko sesalec, v desno pa pralni prah, namesto da se vrze na kavc in pricakuje kosilo.
Mora cenit vse to kar zenska naredi za njega. Cenit mora da je ona v njegovem zivljenju. Ko se bo zacel obnasat, kot da mora bit srecna, da je lahko z njim, je cas za njo da preskenira obzorje.
Nikoli ne sme polozit roke na njo. Razen da jo razvaja.
Nikoli je ne sme ponizevat, dajati v nic.
Nikoli ne sme ponizevati njene druzine. Ona lahko svojo, on nikoli.
Vedno mora dati vec, kot dobi nazaj. Tako ostane v njenih oceh moski.
Vedno mora biti odkrit, tudi ce boli. Zenske cenijo take moske, v nasprotnem primeru te ne more jemati resno.
Ne sme manipulirat z njo, ker na koncu bo vedno on potegnil kratko.
Moski mora biti zenski 100% custveno predan in v zvezi bit 100% prisoten. To zenske rabijo. Ko manjkajo procenti, si jih poiscejo drugje.
Moski mora bit vedno v oporo, zanesljiv. V nasprotnem primeru je luzer. Zenske ne marajo luzerjev.
Spodbujati jo mora pri stvareh, ki jo zanimajo. Sluzbeno, privat, hobiji,… Vedno mora kazati navdusenje in jo z optimizmom, strastjo, potiskati naprej.
Moski mora zensko razvajat. Mora biti njegova kraljica, princeska, ena in edina. Zenske imajo rade pozornost, pozornost in pozornost. Rade imajo da jih razvajamo, pokazemo in povemo nove stvari, rade imajo obcutek da so za nas ena in edina. Aja, pa pozornost imajo zelo rade. Tudi ce vam recejo da niso tip zenske ki ima rada pozornost, to pomeni samo da je v zivljenju se niso bile delezne.
Zenska da moskemu ponavadi samo 2 moznosti, ko resno zajebe. Po drugem zajebu vas vec ne gleda z enakimi ocmi.
Tako kot je sonce vir svetlobe planetom, mora ona biti vir svetlobe za vas.
Nikoli je ne zanicujte, dajajte v nic, posmehujte v prisotnosti vasih prijateljev in druzine.
Ce ljubi svojo druzino, jo ljubite tudi vi, kot da je vasa. Vas bo ljubila se bolj, ker se vsaj trudite.
Ce vam uspe dobiti prvorazredno zensko, jo nikoli ne obravnavajte kot drugorazredno. Ko jo boste, vas bo zapustila zaradi prvorazrednega moskega.
Nikoli ji ne dajte „poceni” daril – rabljeno, za v kos, mocno znizano,… Kaze na to kako gledate na njo. Ce si v tem trenutku ne morete privoscit da ji kupite kaj lepega, rajsi pocakajte na trenutek ko boste lahko, ali pa narediti nekaj sami, iz srca.
Ce ima v druzbi prav in ji nekdo nasprotuje, pricakuje da jo podprete. Ce ste tiho in ne naredite nic, ste v njenih oceh slabic. Takih zenske ne marajo.
Sam osebno se drzim teh nacel in se kaksnega zraven in rezultat je taksen da imam prvorazredno zensko, tako ki je noben prej ni mogel obdrzati vec kot pol leta, ker je v njihovih oceh bila prezahtevna, oz. so oni v njenih oceh bili vse drugo, samo moski ne. Ravnajte z svojo zensko spostljivo, enakovredno, razvajajte jo kot kraljico in za njo boste vedno njen moski no.1
Pusti navodila. Ravnaj se po občutku. 🙂
Človek mora bit spontan, iskren v svojih dejnajih. Ne pa kot suženj v službi nečimrne princeske.
Ljubezen in vse, kar za ljubljeno osebo naredimo, se mora zgodit spontano. S čistimi nameni. Ne z nameni, da zapecaš in obdržiš prvorazredno žensko. In kaj, če njej potem en dan nekaj klikne v glavi in te meni nič tebi nič brez kakšnih posebnih pojasnil odslovi? Ji boš zmetal v faco kaj vse si ti zanjo delal, kako si jo nosil po rokah, jo dvigoval, potiskal naprej (karoli že to je 🙂 ), se imel nenehno pod kontrolo, se mučil in matral, ona pa potem gre in ti TO naredi?
Večina naštetega sicer drži, ampak vse skupaj deluje kot navodilo za uporabo. Po mojih izkušnjah pa niti dve ženski nista enaki, nekaj kar deluje pri eni, pri drugi doseže nasproten učinek.
Saj vem, ženske bi si želele dedca, ki ne bi smel imeti ukrivljenega priveska s katerim ne more zadeti WC školjke, moral bi imeti tako dolgega in trdega, da bi z njim doma ometal pajčevine po stropih in da bi na njem lahko sušile perilo, ko bi prdnil bi moralo zadišati po vijolicah, med spanjem bi ubrano in prav potiho smrčal melodijo za Elizo, namesto po svojih prašnikih bi moral praskati po svoji zlati Eurocard kartici, moral bi biti nežen in vas ure in ure samo božati in vas poslušati, po drugi strani pa bi moral biti močan, da bi z eno potezo pokončal medveda in ga ročno odrl ter kosmat kožuh položil kot tepih pred vašo posteljo, na koncu pa vas prav na tej postelji živalsko poseksal… Ah, ja…sanjate o princu na belem konju…na koncu pa vam tudi konj v smrtnem strahu pobegne in zdirja rezgetajoč v prerijo….
Avtor posta, pisal si kaj paše tvoji ženski.
Obstajajo pa tudi ženske, ki rade kuhajo, opravljajo gospodinjska dela, se razdajajo tako in drugače, ker jih to osrečuje, dopolnjuje. Takšne ženske si ne želijo moškega, ki bi si nadel predpasnik in ob večerih držal likalnik. Nekoga lahko ceniš tudi s tem, da mu daješ tisto, kar znaš, kar najbolje opravljaš. Partner pa vrača s tistim, kar sam zna in se najde v teh opravilih. So ženske, ki si ne želijo, da moški prevzema in posega v bolj ženske vloge, ker bi kaj hitro zajadral v copatarske vode.
Praviš, da naj bo moški vedno odkrit, čeprav bi bolelo. Torej lahko izraža tudi mnenje o njeni družini, a ne.
100% čustvene predanosti in 100% prisotnosti vedno in povsod…tega ni, to je iluzija. Ženske rabijo varnost, ne pa 100% fejkane pripadnosti. Moški ste prav tako šibki, torej ste kdaj bolj in kdaj manj v oporo. Enako je z nami ženskami, nismo vedno najboljše in imamo tudi svoje slabe momente. Takrat ob sebi potrebujemo nekoga, ki nas razume in sprejema takšne kot smo.
“Nikoli ji ne dajte „poceni” daril“…niso vse ženske materialistke in obsedene z dobrinami na otip:). Očitno je tvoja zasvojena z najdražjimi, najlepšimi darili…ubogi moški, ker takšni ženski ni moč ustreči na dolgi rok. Vedno bo želela še več in več dobrin.
“Če ima v družbi prav in ji nekdo nasprotuje, pričakuje da jo podprete.” Kdaj veš, da ima ženska v družbi prav? Zakaj bi jo podprl v kakšni nemogoči, nelogični situaciji? Bolje, da ji namigne naj bo tiho, ker sicer se bo osmešila do konca.
Atek copatek, ti imaš zelo brihtno žensko:). Iz tebe je naredila kimajočega možiclja, ki nemo kima, da je lahko ona zadovoljna. Prav, vsak po svoje:). Zame to ni popolna veza.
ne bodi škrtica … vsaki svoj fist – istočasno ☺ … pol pa obe eno za drugo na curaka[/quote]
Za take junake imam pa jaz doma baseball palico[/quote]
ej … če se nam nebi metala pod noge bi lahko dober kij fasala … tako se pa lahko s tistim kolom po glavi sama tolčeš ☺
Forum je zaprt za komentiranje.