Kako pospešit prebavo?
Če si zelo zaprta, priporočam, če si drugače zdrava postpek za čiščenje jeter, da se” izprazniš”.
http://www.freeweb.siol.net/czb/jetra.html
Šele potem predlagam uvajanje jutranje prehrane, ki pospeši izločanje blata.
Npr. meni se je prebava normalizirala, ko sem začela s tem postopkom:
1. zjutraj sem najprej spila 2 x 3 dcl vode (ne premrzle, ne prevroče), v katero pa včasih dam limono, če jo imam,
2. v drug kozarec (3 dcl) si dam pa žličko pšenične in žličko ječmenove trave, pojem pa še 5 alg klorela,
http://www.planetbio.si/bio-jecmenova-trava.html
http://www.planetbio.si/bio-psenicna-trava.html
http://www.planetbio.si/alga-klorela-prah.html
3. naslednje, kar pojem je jutranja malica: jabolko, pomaranča, banana (ne preveč postana), kivi.
Kasneje pa npr. pojem tudi običajno malico: npr. sendvič, nato kosilo in večerjo.
Gledam pa, da čez dan pijem vodo, najboljše pred obrokom.
Ostala prehrana je ostala enaka – jem vse.
Forum je zaprt za komentiranje.