Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako pospešit prebavo?

Kako pospešit prebavo?

Čisto zaprta sem. Kako pospešit prebavo, občutek imam, da me bo razneslo?

Bejžmo!!!!

Ne, hecam se, pomaga grenka sol, če jo imaš doma.

Namoci suhe slive v vodo in cez par ur tekocino spij,slive pa pojej/donat/caj za odvajanje oz. se kupi klistir v lekarni…upam,da bo kaksna stvar pomagala 🙂

pekoči feferon in še točno boš lahko izračunala, koliko časa bo feferon potreboval do konca poti …

Kivi al pa dva zjutraj na tešče.

Če traja bolj ali manj vedno, izključi ali zelo zmanjšaj kruh.

Če je zelo hudo, pojdi v lekarno po odvajalne svečke. To predvsem v primeru, ko imaš občutek, da bi morala iti na blato, a ne moreš.

nam pa najbolj pomaga sok zlate slive od dr.s…neki. imajo ga v lekarni. boljši je od donata. pa še dobrega okusa

Če si zelo zaprta, priporočam, če si drugače zdrava postpek za čiščenje jeter, da se” izprazniš”.
http://www.freeweb.siol.net/czb/jetra.html
Šele potem predlagam uvajanje jutranje prehrane, ki pospeši izločanje blata.
Npr. meni se je prebava normalizirala, ko sem začela s tem postopkom:
1. zjutraj sem najprej spila 2 x 3 dcl vode (ne premrzle, ne prevroče), v katero pa včasih dam limono, če jo imam,
2. v drug kozarec (3 dcl) si dam pa žličko pšenične in žličko ječmenove trave, pojem pa še 5 alg klorela,
http://www.planetbio.si/bio-jecmenova-trava.html
http://www.planetbio.si/bio-psenicna-trava.html
http://www.planetbio.si/alga-klorela-prah.html
3. naslednje, kar pojem je jutranja malica: jabolko, pomaranča, banana (ne preveč postana), kivi.
Kasneje pa npr. pojem tudi običajno malico: npr. sendvič, nato kosilo in večerjo.
Gledam pa, da čez dan pijem vodo, najboljše pred obrokom.
Ostala prehrana je ostala enaka – jem vse.

2. pozabila, da notri vlijem tudi konopljino olje.
Pa hrano zdaj dlje časa žvečim, jem bolj počasi.

pomaga tudi sveže stisnjen ananasov sok, razredčen z vodo

Radenska na sobni temperaturi.

donat je zakon

kislo zelje ali repa surova in zelnica

rdeča pesa in njen sok

mene to prec požene

ali mošt oz. sok 12 jabolk ker toliko jih ne moreš fizično pojest spiješ pa lah

to meni pomaga

drugače pa baje hruške in radenska čez pomaga to pravjo druigi hahahaha

jaz trenutno jem čija semene v probiotičnem jogutru, blato je kompaktno

mleko sem izločila, pa je malo bolje, še kruh bi morala, ampak sem preveč lačna od same zelenjave

zvilo me je za novo leto in sem vzela eno svečko, nalivala se z slivovim sokom in žlico lana v prob. jogurt

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close