Kako pečete linške piškote?
Sama sem jih spekla po spodnjem receptu. Vse lepo in prav, tudi okusno, ampak mi je šlo na živce, ker so ful narasli (linški naj bi bili bolj tanki), pa sem testo zelo na tanko razvaljala. Mogoče so narasli zaradi škroba? Imate ve kak drug, boljši recept
1 kg moke
20 dag jedilnega škroba
12 g pecilnega praška
20 dag sladkorja
4 vanilin sladkorje
8 žlic kisle smetane
70 dag masla ali margarine
Hvala za pomoč in lep večer še naprej
Forum je zaprt za komentiranje.