Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kako narediti smeškota

kako narediti smeškota

Sem nova., nimam pojma, kako naredite smeškota (smeh, žalost itd..)in ga kar tako narišete, napišete ob koncu stavka. Dejte me razsvetlit…

Smeško :-)) (učki, nosek, smeh, če nagneš glavo v desno)
žalost :-(( (učki, nos, usta, kontra prvemu)

Kaj več pa tudi jaz ne vem.

Mogoče sem drugače razumela tvoje vprašanje, a smeškota narišeš tako: (oči – dvopičje, nos – vezaj, usta – oklepaj, zaklepaj ali črka o).

🙂 – smeško
🙁 – slaba volja
:-O – začudenje

Upam, da sem pomagala.

Vidka

;-))) ……smeško mežika (podpičje, pomišljaj, oklepaji)

😛 ……….smeško kaže jezik ( dvopičje, pomišljaj, velika črka P)

:———-) smeško s surlo, dolgim nosom

pravzaprav če se kuja, bo bolje :——–(((

Pitka, jajaja. Si razumela. Sem pa res bedasta. :-)))
Hvala.

Me veseli, da smo razjasnili še en problemček :-)))

Naj ti posije sonce kljub dežju :-)))))

Pozdravček.

Vidka

Men je pa všeč ta z noskom (mali o):

:o)
;o)

😀

tko se jih dela ::::::

🙂 😀
🙁 XD
:/ ubistvu tle mate use npr. za facebook k piše kako jih narest::
<3 [url=http://www.fbsmileys.com/

aha smeškoti:
🙂 smeh,
🙁 slaba volja,
:/ jezen,
o:) angel.
O.o začuden,
<3 srček,
3:( hudiček,
8) očala……..

niti smejkota ne znaste nrdit 😀

😀

😀 OK SMEH

kako narediš smajlija takega da je prav okrogel na tipkovnici?

(pa ne takih: :D, :P, :-)), :-), ;-), :), ;),…)

😁😀🙂😐☹😢😯😘❤😍😎😋

😂🤣😭😄😅😉😗😇🤗😛😜😋😝🤔😑😶🙄😏😮😩😴😲🤡😡😈💕💓💗

Če povem, boste začeli izkoriščat te ogromne in moteče smeške, ko bi mogli biti normalni. 😋


Too late.
😋

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close