Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako nakazati fantu…za sex

Kako nakazati fantu…za sex


Ni problema Margot, saj je javni forum. 🙂


Pa je on seznanjen z vsem tem ?
Bi rada z njim resno vezo ali le občasno ?

Ženska je vprašala za nasvet – Margot, On, Robi- odprite svojo temo TROBČEVA PEČ in notri zmečite vse svoje briljantne ideje.

Ha ha ha, res duhovito, ta tema je the best.

Avtorico sem pa hotela vprašati, če je letnik 85 – očitno si, če ne še starejša. Mislim, da se od “tvojih” časov ni dosti spremenilo.


Avtorica je odprla temo z namenom, da dobi čim več različnih idej, ne pa le tvoje.
Kaj bo naredila, pa bo sama odločila.

Puffle, glede peči se strinjam. Drugače je pa ženska napisala, da bi rada SEKSALA in ne KUHALA.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

🙂
Ste se razpisali…

Jaz trenutno ne iščem neke resne zveze!KAr on ve!
Otroci so še majhni (tako,da ne berejo tega)…

Rada bi mu le preko sporočila poslala kako sočno sporočilo, ki bi ga mogoče malo premaknilo 🙂
In seveda ko bova spet skupaj ven…bi rada kaj akcije!

15 let sem bila z bivšim možem…od konca o.š in stvari se malo spreminjajo… se vam ne zdi???

Predlagaj mu skupni obisk savne.

Če bo tam ostal hladen, potem si izberi drugo tarčo…

Savna zaradi mojih zdr.težav odpade…

Če dobro zgledaš, bo ob najmanjšem namigu sam skočil nate, če je normalen. Če ne zgledaš dobro, pa ga bo sočno sporočilo samo prestrašilo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Niso vsi kot živali ane?! 🙂


Kaj pa on išče ?

Če se poznata le par dni, bo se res lahko ustrašil, če je sramežljiv tip. Če pa ni sramežljiv, pa mu bo sočno sporočilo le znak, da se ti lahko še bolj približa.
Lahko tudi njega vprašaš, če je za kakšno srečanje v intimnem ozračju in če ima kakšen predlog.


Margotka, se lahko javiš za kuharico. Vseeno boš lažje kuharica, kot pa muha…:))

Nope, verjetno si se spremenila predvsem ti. Je pa le malo drugače, če si star 15 ali pa 30.

Torej, o zvezah in tem sta se že pogovarjala in ti si rekla, da ne bi nič resnega. On se na to ni odzval s kakim konkretnim namigom, zdaj pa sklepaj.

Povedal mi je da se občasno videva z eno.
Da mi pač pove!
Je pa rekel,da če bi z katero začel bi pač prekinu z uno (kao je ful razdalja ovira).

Rekla sem da pač trenutno ne iščem…če pa se bo kaj pokazalo se ne branim…


Ampak ti pa nimaš namena za resno vezo. Zato je vprašanje, če bo s tisto prekinil, ker bi ti šla z njim le seksat.

Hja… res je!

Urši, kaj pa, če si on želi isto, ampak se boji, da bi te s tem prestrašil ???

Daj naredi takole: naslednjič, ko te povabi na čaj, se nekoliko obotavljaj. Naj po telefonu (ali pa FB, saj je vseeno) dobi občutek, da si se nekoliko ohladila. Tik preden obupa povabilo sprejmi.

Na zmenku bodi zadržana, med vrsticami omeni nekaj v smislu, da bi bilo najbolje, da se prenehata videvati. Če je zainteresiran zate, bo vklopil vse svoje senzorje. Bodi prepričljiva, da ga bo začelo pošteno črvičiti kje ga je polomil.

Ko bo začel vrtati vate pa sledeči manever: povej mu, da se v njegovi družbi počutiš čudno, da ima nate nekakšen poseben vpliv, da se poleg njega enostavno ne znaš brzdati. Ne pozabi povedati, da si zmedena in da se ti tole dogaja prvič! Da to sicer ni v tvoji naravi, ampak da se ob njemu enostavno ne znaš kontrolirati in da si ga preprosto želiš v svoji postelji.

Potem kakšna solzica ali dve, kako obžaluješ, ker je najbrž sedaj dobil popolnoma napačno sliko o tebi, ampak kaj, ko so tvoja čustva močnejša (ne pozabi tistega, da se ti tole še nikoli ni zgodilo). Izogibaj se njegovemu pogledu, naj bo videti, da ti je res nerodno, če lahko, zafarbaj.

Če je kaj dedca v njem bo navdušen v občutku, da je razplet odvisen od njega in njegovega poguma. To, da je tebi bolj nerodno kot njemu ga bo le spodbodlo. Če ga pa še to ne spravi v horizontalo, potem pa pozabi. Potem je hlod, ki se ga ne da več podreti.

Opombica: za ženske, ki niso rojene igralke, ne znajo jokati in farbati “po naročilu” je mogoče bolje, da se lotijo tega z SMS-i, po istem principu.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ali ni bolje kot uporabiti besede … iti v akcijo?

Torej, ženska pove tipu, da bi bila bolj za občasna srečanja. Tip si želi isto.
Ampak po tvojem ta tip, ki si želi občasna srečanja, tej isti ženski, ki je že rekla, da jo zanimajo občasna srečanja, tega ne upa povedati. Da je ne bi to prestrašilo, saj si želita isto? Ne sledim ti.

napiši mu, da ti je bilo na čaju fino in, da bi rada to ponovila.
Če bosta šla na čaj, pa napelji pogovor tako, da bo zabaven in se boš lahko smejala … takrat pa ga obvezno primi za roko, ramo, ga poglej v oči in mu povej, da se tako že dolgo nisi nasmejala.
(tole se mi ne zdi pretežko natrenirati niti med ličenjem niti si zapomniti teksta).
Če še ne bo trznil se pri naslednji domislici presedi (btw: pazi, das sediš tako, da se že ob premiku noge lahko dotakneta / stisneta z bedri) in kao prisloni ob njega (tudi podaljšan dotik dlani je dober znak)

aja pa lase si navijaj na prst in občasno popravi držo sedenja, da se dekolte razpre (če imaš pa kakšno bluzo, ki se ji gumb na dekolteju odpre že, ko vdahneš si pa zmagala)

če pa ne bo vžgalo … se pa meni javi na ZS, pa greva midva na “čaj” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ti lahko pošiljaš kaj hočeš in če njemu je do seksa s teboj, bo seksal, če pa mu ni, pa se lahko ti postaviš na trepalnice in njegovega ptiča ne boš imela notri.

Torej si želiš intimnih stikov z znancem? Ok, sem prav razumela:). Čisto preprosto. Takšnih, ki bi v tebi prebudili slo, je polno po lokalih, spletnih klepetalnicah ipd. Kaj hitro se bo neznanec prelevil v znanca in morda celo sam od sebe nakazal takojšnje zanimanje zate. Torej, akcija:).

P.S Tega čudnega znanca preko fb se pa kar hitro losaj, ker nima pravih namenov.


P.S Tega čudnega znanca preko fb se pa kar hitro losaj, ker nima pravih namenov.[/quote]
meni se zdi, da jo hoče ob denar spraviti … s kakšno kao izjemno priložnostjo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


P.S Tega čudnega znanca preko fb se pa kar hitro losaj, ker nima pravih namenov.[/quote]
meni se zdi, da jo hoče ob denar spraviti … s kakšno kao izjemno priložnostjo ☺[/quote]

Jaaaaa, čaka na priložnost, da ji razloži vse o lyonesse cashback sistemu:).


meni se zdi, da jo hoče ob denar spraviti … s kakšno kao izjemno priložnostjo ☺[/quote]

Jaaaaa, čaka na priložnost, da ji razloži vse o lyonesse cashback sistemu:).[/quote]
to je prekomplicirano … čaka, da se ona toliko nakuri, da mu bo plačala “usluge” … sam bejba je bjonda, pa ji še ni potegnilo, da tudi da mu ga samo potegne – mora plačati 🙂

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

A boš kmalu 14? :)) Ona pa je verjetno kakšno leto starejši, tako da se pri 15 verjetno ne bo prestrašil dekleta. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close