Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako najti partnerja?

Kako najti partnerja?

Mene pa zanima kaj dejansko storite samski, da ne bi bili več samski, tisti, ki to želite seveda.
Kje in kako iščete, kaj počnete v prostem času?
Sploh srečate kakega samskega?
Zanima me za osebe nad 30.

Tisti, ki ste v vezah oz. ste kdaj bili, kje ste našli partnerja? Zanima me za tiste, ki ste ga našli v starosti po 30 let. Saj vemo, da je recimo v študentskih letih lažje kaj najti.

Namreč jaz imam občutek, da po 30, sploh pa po 35 skoraj ne moreš več spoznati nobenega samskega/e.,

najprej natreniraš mišice, greš na javno prireditev, izbereš kandidata, ga začopatiš in odvlečeš v svoj brlog.

To bi šlo. Kaj pa narediš, če se preveč upira??????

To bi šlo. Kaj pa narediš, če se preveč upira??????[/quote]
Ga pobožaš , pokažeš atribute, pa ga ne bo treba vleči nikamor! Šel bo sam kot dobro vzgojen kužek!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

v gaj / lezbo lokalih. .. v LJ je bil to K4.
saj iščetet takšne, ne?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close