Kako naj mu povem, da ne bo nič
Bodi hvaležna za to spoznanje. Človeška so bitja so komplicirana ne glede na to, ali gre za moške ali ženske. Zato se pa drug drugega tako hitro naveličajo le tisti, ki tega ne vedo. 😉
pa kaj teb ni jasno ????
znaš brat al kaj – nismo tko narejene k vi, da ga vtaknete in da vam je že fajn
zdej pa spet loh pišeš svoje litanije[/quote]Temu ni stal in (razumljivo) ni bil dober, naslednjemu bo stal vedno in povsod in to toliko, da ga bo še drugim ponujal. Bo tak dober? 🙂
Lahko bi bil in če je avtorica res dobra duša in bo vesela, da je(bo) tako dobrega dobila, da ga bo še drugim privoščila…. 😉
Vesela?
Do sedaj sem vedno imela za zvezo ali za prijatelje le nezakomplicirane moške.
TUdi sedanji partner je nezakompliciran in sploh fajn dečko, ki ne piše dolgih litanij, ampak pove kratko in jedernato tako, da razumem kaj želi povedat :).
Bodi hvaležna za to spoznanje. Človeška so bitja so komplicirana ne glede na to, ali gre za moške ali ženske. Zato se pa drug drugega tako hitro naveličajo le tisti, ki tega ne vedo. ;)[/quote]
Bodi hvaležna za to spoznanje. Človeška so bitja so komplicirana ne glede na to, ali gre za moške ali ženske. Zato se pa drug drugega tako hitro naveličajo le tisti, ki tega ne vedo. ;)[/quote][/quote]
Verjamem, da se zelo ujameta. Mogoče pa si samo domišljaš, da veš, kaj je želel povedat. 🙂
Ja no. Včasih res tako zgleda. Ampak veš, včasih se je bolje dobro prepričat, če problema resnično ni, kot pa da zatisneš oči in si rečeš, da ga ni, ker se potem rado zgodi, da vedno znova pokuka na površje. In potem si jezen najprej nase, pa še na drugega, ker do problema tako pogosto prihaja.
Včasih pa je problem res nerešeljiv, če ena stran ne sodeulje, ne zna ali pa je prepričana, da problema ni. Problem je vedno, ko ga eden opazi. Če si drugi zatisne oči, še ne pomeni, da bo izginil. Nismo več otroci, ko smo se s koutrom pokrili čez glavo, ko nas je bilo strah, namesto da bi pogledali, če je v tisti omari res kaj groznega. :))
Koliko litanij mora človek napisat za en kompliment. Če to ni dokaz, kako zelo se je potrebno potrudit. 🙂
No, zdaj bo pa nekdo pomislil, da sem jih pisal samo zaradi tega. Ajajaj. Še bo treba. 🙂
Tako velika, da je treba od takega človeka čim prej pobegnit. Ker mu ne znamo/zmoremo pomagat? Ker se bojimo, da smo sodogovorni za težavo in tega ne želimo spoznat?[/quote]
Je nerealno pričakovati, da se bo ženska ukvarjala z novo spoznanim tipom in reševala njegove težave ter ga učila nekaj, kar bi pri njegovih letih naj bilo že samoumevno.
Drugo je, če z nekom živiš že več let…Potem se pričakuje, da si partnerja ob novonastalih težavah pomagata in oba sodelujeta pri reševanju težav.
Robi, ni povsem nerealno. Kako močna pa je želja enega po drugem, če mu ta ni pripravljen stati ob strani ali vsaj poskusiti ob tako banalni zadevi, kot je seks? Kako močna lahko postane takšna vez med dvema? Kaj jo bo sploh utrdilo?
Ne želim obsojat avtorice te teme, niti je nisem, čeprav se je komu tako zdelo, ker ne vem kaj se je med njima v resnici dogajalo in koliko volje/želje sta pokazala drug do drugega. Ampak po tako skopem opisu človek dobi občutek, da ne prav veliko.
Tako je, Marko, njena želja po njem očitno ni močna. Uporabil si pravo besedo: želeti. Ti bi pa njeno željo, ki je že tako očitno šibka, umetno vzdrževal pri življenju? Čemu?
Če bi njena želja po njem bila res močna, mi te debate ne bi imeli. zato te res ne razumem, zakaj jo kritiziraš, če je pustila tipa, ki si ga v šštartu očitno ne želi dovolj močno.
Marko, nimajo vsi v sebi tega občutka, da morajo drugim pomagati in reševati njihove težave.
Prav tako pa veš, da veza nima prihodnosti, če se v njo spraviš z namenom, da boš nekoga spreminjal z mislijo, da mu želiš pomagati, ker meniš, da je z njim nekaj narobe.
Vsaj na začetku je potrebna usklajenost in neko ujemanje..Ker raznih težav in s tem možnosti za reševanje, bo prej ali slej še preveč…:)
Če si domišljate nekaj, kar ne obstaja, je potem krivda na vaši strani, če so to ne izkaže za resnično. Seveda, potem je pa tip kriv, če je ženska domišljava. :))[/quote]
Heh…tvoja replika ne šteje ništa – Robi je (končno) priznal, da si domišljate, da ste dobri in zanimivi (in se nedvomno temu primerno vedete) in tako dobimo povod za naša razmišljanja in tudi pričakovanja po večini od vas.
Če si domišljate nekaj, kar ne obstaja, je potem krivda na vaši strani, če so to ne izkaže za resnično. Seveda, potem je pa tip kriv, če je ženska domišljava. :))[/quote]
Heh…tvoja replika ne šteje ništa – Robi je (končno) priznal, da si domišljate, da ste dobri in zanimivi (in se nedvomno temu primerno vedete) in tako dobimo povod za naša razmišljanja in tudi pričakovanja po večini od vas.[/quote]To je samoumevno, da se tako obnašamo, ker ve vedno izberete le najboljše…. 😉
Kater bedak bo pa zase govoril, da ni dober pred nekom, ki izbira najboljšejšega ? :))))
Heh…tvoja replika ne šteje ništa – Robi je (končno) priznal, da si domišljate, da ste dobri in zanimivi (in se nedvomno temu primerno vedete) in tako dobimo povod za naša razmišljanja in tudi pričakovanja po večini od vas.[/quote]To je samoumevno, da se tako obnašamo, ker ve vedno izberete le najboljše…. 😉
Kater bedak bo pa zase govoril, da ni dober pred nekom, ki izbira najboljšejšega ? :))))[/quote]
Heh…si nič ne izbiram, mi je čisto kul brez tipov ali tipa….odnosi so prenaporni, tipi pač preveč radi glumite oz vse skupaj obrnete tako, da je le vam dobro….tega meni ni treba, teh dram pa spletk; to se vi lahko greste sami med sabo.
To je samoumevno, da se tako obnašamo, ker ve vedno izberete le najboljše…. 😉
Kater bedak bo pa zase govoril, da ni dober pred nekom, ki izbira najboljšejšega ? :))))[/quote]
Heh…si nič ne izbiram, mi je čisto kul brez tipov ali tipa….odnosi so prenaporni, tipi pač preveč radi glumite oz vse skupaj obrnete tako, da je le vam dobro….tega meni ni treba, teh dram pa spletk; to se vi lahko greste sami med sabo.[/quote]Khm, khm…. tole se pa lahko čisto drugače bere….
Nekak se mi ne zdi higijensko, da bi tipe obračal, da bi mi pasali….. nimajo taprav priklop – vsaj zame ne 😉 :)))
Hvaljenje nič ne pomaga, ženske začutimo kdaj je kdo ok, kdaj pa se le lažno hvali.
Plus tega je za različne ženske različno dobro. Recimo ene padajo na tipe z dobrimi avti, meni pa za avte dol visi, druge hočejo, da zgleda kot Brad Pitt, tretje, da zgleda kot ne vem Phelps, četrte hočejo, da ima vsaj diplomo… odvisno kaj je kateri všeč.
Meni osebno dol visi, če ima drag avto pa draga oblačila, mora pa biti recimo razgledan, prijazen in seveda nezakompliciran. Exotic je všeč markovo pisanje in se ji zdi ok dec, mene pa recimo to odbija :).
Torej za njo je on super, zajme pa ne 🙂
Kdo pa pravi, da moraš iti v isto smer kakor ves preostali svet ?[/quote]
Saj nimamo neke velike izbire. Vsi vplivamo drug na drugega.
Si le misliti (domišljati ?), da mi gremo v drugo smer, hkrati pa postajamo zagrenjeni, brez službe, podvrženi nezdravemu okolju, stresu….je le še ustvarjanje dodatnih prevar s katerimi varamo sebe in seveda posledično druge ter postajamo vedno bolj slepi za realnost in resnico.
Zato pa imamo občasno obdobja, ko pravimo, da se je narod začel zbujati iz svojih (samo)prevar..A to šele takrat, ko smo že globoko v blatu….
Spider kaj ona ne razume…. Ne se hecat. :))
Tist cinizem, ki ga drugi pišejo/mo njenemu ne seže niti do kolen pa ji zato ni zanimiv in se ona samo malo naredi, da ga koao ne razume…. ;)[/quote]
Nisem se nič fejkala – Robi me je navdušil s svojo odkritostjo kakšni v resnici ste, Robi pa praviloma ni ciničen zato sem to možnost odmislila…zdaj pa me tu nekaj popravljate…si delate škodo, ko je končno v meni zatlelo nekaj upanja nad nasprotnim spolom :))))
Heh…., On_, hvala za reklamo 🙂
Marko, nimajo vsi v sebi tega občutka, da morajo drugim pomagati in reševati njihove težave.
Prav tako pa veš, da veza nima prihodnosti, če se v njo spraviš z namenom, da boš nekoga spreminjal z mislijo, da mu želiš pomagati, ker meniš, da je z njim nekaj narobe.
Vsaj na začetku je potrebna usklajenost in neko ujemanje..Ker raznih težav in s tem možnosti za reševanje, bo prej ali slej še preveč…:)[/quote]
Seveda vem. Človek se mora svojih težav zavedati sam in sam si mora želeti to spremeniti, popraviti.
Spider, želim le pokazati, da ni vedno težava v drugem in da moramo kdaj pogledati tudi, koliko smo sami v nekaj vložili ali pa smo pripravljeni vložit. To še ne pomeni, da na drugi strani ni prava oseba, pač pa lahko pomeni, da tudi mi nismo ta pravi, pripravljeni. Kar pomeni, da bi, če bi se dovolj zazrli vase, bi lahko ob tej isti osebi, ki smo jo nogirali, spoznali, da je težava bila pri nas. Če pa od tega vedno bežimo, pa tega morda nikoli ne bo bomo spoznali.
Forum je zaprt za komentiranje.