Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako naj mu povem, da ne bo nič

Kako naj mu povem, da ne bo nič


Bodi hvaležna za to spoznanje. Človeška so bitja so komplicirana ne glede na to, ali gre za moške ali ženske. Zato se pa drug drugega tako hitro naveličajo le tisti, ki tega ne vedo. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

pa kaj teb ni jasno ????

znaš brat al kaj – nismo tko narejene k vi, da ga vtaknete in da vam je že fajn

zdej pa spet loh pišeš svoje litanije[/quote]Temu ni stal in (razumljivo) ni bil dober, naslednjemu bo stal vedno in povsod in to toliko, da ga bo še drugim ponujal. Bo tak dober? 🙂
Lahko bi bil in če je avtorica res dobra duša in bo vesela, da je(bo) tako dobrega dobila, da ga bo še drugim privoščila…. 😉

Vesela?
Do sedaj sem vedno imela za zvezo ali za prijatelje le nezakomplicirane moške.
TUdi sedanji partner je nezakompliciran in sploh fajn dečko, ki ne piše dolgih litanij, ampak pove kratko in jedernato tako, da razumem kaj želi povedat :).


Bodi hvaležna za to spoznanje. Človeška so bitja so komplicirana ne glede na to, ali gre za moške ali ženske. Zato se pa drug drugega tako hitro naveličajo le tisti, ki tega ne vedo. ;)[/quote]


Bodi hvaležna za to spoznanje. Človeška so bitja so komplicirana ne glede na to, ali gre za moške ali ženske. Zato se pa drug drugega tako hitro naveličajo le tisti, ki tega ne vedo. ;)[/quote][/quote]
Verjamem, da se zelo ujameta. Mogoče pa si samo domišljaš, da veš, kaj je želel povedat. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, ti večni komplikator. Rad bi našel problem, četudi ga ni :). Daj zaživi malce življenje. Ni vse v pisanju litanij na MON.
Zaživi polno, ne virtualno.


Ja no. Včasih res tako zgleda. Ampak veš, včasih se je bolje dobro prepričat, če problema resnično ni, kot pa da zatisneš oči in si rečeš, da ga ni, ker se potem rado zgodi, da vedno znova pokuka na površje. In potem si jezen najprej nase, pa še na drugega, ker do problema tako pogosto prihaja.
Včasih pa je problem res nerešeljiv, če ena stran ne sodeulje, ne zna ali pa je prepričana, da problema ni. Problem je vedno, ko ga eden opazi. Če si drugi zatisne oči, še ne pomeni, da bo izginil. Nismo več otroci, ko smo se s koutrom pokrili čez glavo, ko nas je bilo strah, namesto da bi pogledali, če je v tisti omari res kaj groznega. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Men pa s tem Marko dokazuje le da je fajn dec s katerim se loh pogovarja zenska o vsem, kar je le + 🙂


Koliko litanij mora človek napisat za en kompliment. Če to ni dokaz, kako zelo se je potrebno potrudit. 🙂
No, zdaj bo pa nekdo pomislil, da sem jih pisal samo zaradi tega. Ajajaj. Še bo treba. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Tako velika, da je treba od takega človeka čim prej pobegnit. Ker mu ne znamo/zmoremo pomagat? Ker se bojimo, da smo sodogovorni za težavo in tega ne želimo spoznat?[/quote]
Je nerealno pričakovati, da se bo ženska ukvarjala z novo spoznanim tipom in reševala njegove težave ter ga učila nekaj, kar bi pri njegovih letih naj bilo že samoumevno.

Drugo je, če z nekom živiš že več let…Potem se pričakuje, da si partnerja ob novonastalih težavah pomagata in oba sodelujeta pri reševanju težav.

Robi, ni povsem nerealno. Kako močna pa je želja enega po drugem, če mu ta ni pripravljen stati ob strani ali vsaj poskusiti ob tako banalni zadevi, kot je seks? Kako močna lahko postane takšna vez med dvema? Kaj jo bo sploh utrdilo?
Ne želim obsojat avtorice te teme, niti je nisem, čeprav se je komu tako zdelo, ker ne vem kaj se je med njima v resnici dogajalo in koliko volje/želje sta pokazala drug do drugega. Ampak po tako skopem opisu človek dobi občutek, da ne prav veliko.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, samo avtorica teme je zadevo že razrešila, ti pa se še vedno ubadaš s to zadevo :).

Tako je, Marko, njena želja po njem očitno ni močna. Uporabil si pravo besedo: želeti. Ti bi pa njeno željo, ki je že tako očitno šibka, umetno vzdrževal pri življenju? Čemu?

Če bi njena želja po njem bila res močna, mi te debate ne bi imeli. zato te res ne razumem, zakaj jo kritiziraš, če je pustila tipa, ki si ga v šštartu očitno ne želi dovolj močno.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Marko, nimajo vsi v sebi tega občutka, da morajo drugim pomagati in reševati njihove težave.

Prav tako pa veš, da veza nima prihodnosti, če se v njo spraviš z namenom, da boš nekoga spreminjal z mislijo, da mu želiš pomagati, ker meniš, da je z njim nekaj narobe.
Vsaj na začetku je potrebna usklajenost in neko ujemanje..Ker raznih težav in s tem možnosti za reševanje, bo prej ali slej še preveč…:)


Če si domišljate nekaj, kar ne obstaja, je potem krivda na vaši strani, če so to ne izkaže za resnično. Seveda, potem je pa tip kriv, če je ženska domišljava. :))[/quote]

Heh…tvoja replika ne šteje ništa – Robi je (končno) priznal, da si domišljate, da ste dobri in zanimivi (in se nedvomno temu primerno vedete) in tako dobimo povod za naša razmišljanja in tudi pričakovanja po večini od vas.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Robi je cinično povzel aleksandro. Druga stvar je, da ti ne razumeš cinizma.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Če si domišljate nekaj, kar ne obstaja, je potem krivda na vaši strani, če so to ne izkaže za resnično. Seveda, potem je pa tip kriv, če je ženska domišljava. :))[/quote]

Heh…tvoja replika ne šteje ništa – Robi je (končno) priznal, da si domišljate, da ste dobri in zanimivi (in se nedvomno temu primerno vedete) in tako dobimo povod za naša razmišljanja in tudi pričakovanja po večini od vas.[/quote]To je samoumevno, da se tako obnašamo, ker ve vedno izberete le najboljše…. 😉

Kater bedak bo pa zase govoril, da ni dober pred nekom, ki izbira najboljšejšega ? :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Seveda da ne (po tvojerm), zato pa mi drugi tako radi očitajo ciničnost.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Točno tako, On_, končno se strinjam s tabo.

kateri idiot bo v tem svetu razvajenih žensk zase govoril, da ni dober????

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Heh…tvoja replika ne šteje ništa – Robi je (končno) priznal, da si domišljate, da ste dobri in zanimivi (in se nedvomno temu primerno vedete) in tako dobimo povod za naša razmišljanja in tudi pričakovanja po večini od vas.[/quote]To je samoumevno, da se tako obnašamo, ker ve vedno izberete le najboljše…. 😉

Kater bedak bo pa zase govoril, da ni dober pred nekom, ki izbira najboljšejšega ? :))))[/quote]

Heh…si nič ne izbiram, mi je čisto kul brez tipov ali tipa….odnosi so prenaporni, tipi pač preveč radi glumite oz vse skupaj obrnete tako, da je le vam dobro….tega meni ni treba, teh dram pa spletk; to se vi lahko greste sami med sabo.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Spider kaj ona ne razume…. Ne se hecat. :))
Tist cinizem, ki ga drugi pišejo/mo njenemu ne seže niti do kolen pa ji zato ni zanimiv in se ona samo malo naredi, da ga koao ne razume…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

To je samoumevno, da se tako obnašamo, ker ve vedno izberete le najboljše…. 😉

Kater bedak bo pa zase govoril, da ni dober pred nekom, ki izbira najboljšejšega ? :))))[/quote]

Heh…si nič ne izbiram, mi je čisto kul brez tipov ali tipa….odnosi so prenaporni, tipi pač preveč radi glumite oz vse skupaj obrnete tako, da je le vam dobro….tega meni ni treba, teh dram pa spletk; to se vi lahko greste sami med sabo.[/quote]Khm, khm…. tole se pa lahko čisto drugače bere….

Nekak se mi ne zdi higijensko, da bi tipe obračal, da bi mi pasali….. nimajo taprav priklop – vsaj zame ne 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Hvaljenje nič ne pomaga, ženske začutimo kdaj je kdo ok, kdaj pa se le lažno hvali.
Plus tega je za različne ženske različno dobro. Recimo ene padajo na tipe z dobrimi avti, meni pa za avte dol visi, druge hočejo, da zgleda kot Brad Pitt, tretje, da zgleda kot ne vem Phelps, četrte hočejo, da ima vsaj diplomo… odvisno kaj je kateri všeč.
Meni osebno dol visi, če ima drag avto pa draga oblačila, mora pa biti recimo razgledan, prijazen in seveda nezakompliciran. Exotic je všeč markovo pisanje in se ji zdi ok dec, mene pa recimo to odbija :).
Torej za njo je on super, zajme pa ne 🙂

Kdo pa pravi, da moraš iti v isto smer kakor ves preostali svet ?[/quote]
Saj nimamo neke velike izbire. Vsi vplivamo drug na drugega.
Si le misliti (domišljati ?), da mi gremo v drugo smer, hkrati pa postajamo zagrenjeni, brez službe, podvrženi nezdravemu okolju, stresu….je le še ustvarjanje dodatnih prevar s katerimi varamo sebe in seveda posledično druge ter postajamo vedno bolj slepi za realnost in resnico.
Zato pa imamo občasno obdobja, ko pravimo, da se je narod začel zbujati iz svojih (samo)prevar..A to šele takrat, ko smo že globoko v blatu….

Spider kaj ona ne razume…. Ne se hecat. :))
Tist cinizem, ki ga drugi pišejo/mo njenemu ne seže niti do kolen pa ji zato ni zanimiv in se ona samo malo naredi, da ga koao ne razume…. ;)[/quote]

Nisem se nič fejkala – Robi me je navdušil s svojo odkritostjo kakšni v resnici ste, Robi pa praviloma ni ciničen zato sem to možnost odmislila…zdaj pa me tu nekaj popravljate…si delate škodo, ko je končno v meni zatlelo nekaj upanja nad nasprotnim spolom :))))

Heh…., On_, hvala za reklamo 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Marko, nimajo vsi v sebi tega občutka, da morajo drugim pomagati in reševati njihove težave.

Prav tako pa veš, da veza nima prihodnosti, če se v njo spraviš z namenom, da boš nekoga spreminjal z mislijo, da mu želiš pomagati, ker meniš, da je z njim nekaj narobe.
Vsaj na začetku je potrebna usklajenost in neko ujemanje..Ker raznih težav in s tem možnosti za reševanje, bo prej ali slej še preveč…:)[/quote]
Seveda vem. Človek se mora svojih težav zavedati sam in sam si mora želeti to spremeniti, popraviti.

Spider, želim le pokazati, da ni vedno težava v drugem in da moramo kdaj pogledati tudi, koliko smo sami v nekaj vložili ali pa smo pripravljeni vložit. To še ne pomeni, da na drugi strani ni prava oseba, pač pa lahko pomeni, da tudi mi nismo ta pravi, pripravljeni. Kar pomeni, da bi, če bi se dovolj zazrli vase, bi lahko ob tej isti osebi, ki smo jo nogirali, spoznali, da je težava bila pri nas. Če pa od tega vedno bežimo, pa tega morda nikoli ne bo bomo spoznali.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close