Kako naj mu povem, da ne bo nič
Spoznala sem krasnega dečkota……..no, vsaj tako se mi je zdelo do trenutka, ko sva prišla do intimnosti.
Mene je minilo, pojma ni imel kaj naj počne z mano, ni mu stopil, pa še kaj bi lahko naštevala, pa ne bom.
Skratka, mene je minilo, čisto, ni poti nazaj. Oba sva malo čez 30, jaz točno vem kaj bi rada, za seboj imam skoraj 10 letno vezo, ne ljubi se mi igrat mentorice, želim si moškega, ki ve kaj počet z žensko, ki jo kar razganja od spolne sle………. Jbg, tako pač je.
Skratka, kako naj mu na lep način povem, da nisva za skupaj; na 4 oči ne bo šlo, ker sva iz drugega kraja in se ne bi itak videla ta teden več, ena opcija je sms, druga pač klic.
Prosim, z idejami na plano.
Povej mu tako kot je, da več kot dober seks trenutno ne iščeš. Fantu pa le daj vedet, kaj te je zmotilo. Povej mu, da si preveč pričakovala in da zato ni krivda samo njegova.
moški ste pa res smešni
na vsak način bi amaterja še naprej držali na tem nivoju in na koncu ga vse bejbe hvalijo, mara ga pa nobena hahaaaaa
dej, lepo mu povej da nej si kej prečita, da je že mal star za klitoris po karti grčije iskat in konc komedije
no, mal olepšaj :))
moški res mislite, da na svetu obstajajo sami super f…… obstaja enih 5% tipov, ki vejo kaj delat, ostalo pa so manjše ali večje polomije, ki mislijo da znajo
Saj si napisala, da nista za skupaj!?? Pogoj za zvezo je, da partnerja spolno privlačiš, a ne?
Mentorstvo s tem nima nobene veze:
– ali je imel podobne težave tudi z drugimi ženskami, da je odpovedal
– je zelo nesamozavesten in premalo zaupljiv, da bi se lahko sprostil, prepustil
– si te ne želi (moogče zgolj na nezavedni ravni), ampak zgolj kot prijateljico
– nimaš pravega pristopa, mogoče si pregroba, mogoče želiš moškega “kastrirati”
ko enkrat probaš dober sex oz. se nanj navadiš je težko it “na slabše”………… raje nimam nič kot eno navadno polomijo
in tole kar je napisala Aleksandra po mojem (žal) kar drži “moški res mislite, da na svetu obstajajo sami super f…… obstaja enih 5% tipov, ki vejo kaj delat, ostalo pa so manjše ali večje polomije, ki mislijo da znajo”
in točno vem, da daleč od tega, da mu ne bi bila všeč, enostavno zmrznil je, pa tudi po mojem nima kaj veliko izkušenj; no ja, na prvi pogled moram priznat, da to ni bilo opazit :/
Pri tebi defintiivno želja po “kastraciji”, ponižati moškega, ker so te prizadeli, a ne? 🙂
In kje lahko moškega najbolj raniš, seveda na področju “možatosti”. :)))
Zamera do moških ni dobra stvar, če si mišljenja, da obstaja samo 5 od stotih moških, ki so “dobri”, seveda v prenesenem pomenu misliš, ki so te vredni, ki te ne bodo ranili, prevarali….
Ženska psotane zakrkjena in nedostopna, nezadovoljna, tečna, če ni moškega v njenem življenju… :)))
ti zame npr nisi primerek moškega, ki bi mi odgovarjal, zato zelo verjamem, da je tudi obratno
sej moškega, ki je moški nimaš kaj kastrirati, ker zna z žensko in ni potreb po zavijanju takih stvari v celofan…
kaj pa jaz mislim – to pa ti ne moreš vedet – včasih imam namreč občutek, da tega še zase ne veš, kaj šele zame :))
Odvisno, kako gledaš – zame je lahko dober seks samo z “dobrim” partnerjem, kar pomeni ,da je ustrezen (dopolnjujoč) tudi v psihološkem, čustvenem in osebno-značajskem smislu, saj ostalo pride samo od sebe. Če iščeš samo spolno zadovoljitev – je mogoče ta moški preveč čustven zate in si ga prestrašila, da je zablokiral, če imaš bolj direktne pristope? Ne ujemata se pač.
Za porno igralca obstaja menda eden od 100 moških, ki je “pravi žrebec” :))) – to drži, potem večina moških ne bo pravih zate, da bi te spolno zadovoljili, da se jim dvigne na komando.:D
Pri tebi defintiivno želja po “kastraciji”, ponižati moškega, ker so te prizadeli, a ne? 🙂
In kje lahko moškega najbolj raniš, seveda na področju “možatosti”. :)))
Zamera do moških ni dobra stvar, če si mišljenja, da obstaja samo 5 od stotih moških, ki so “dobri”, seveda v prenesenem pomenu misliš, ki so te vredni, ki te ne bodo ranili, prevarali….
Ženska psotane zakrkjena in nedostopna, nezadovoljna, tečna, če ni moškega v njenem življenju… :)))[/quote]
Jaz tudi mislim, da se to skriva v ozadju.
Kar ne pomeni, da je moški sposoben, le avtorica deluje tako ,da želi moške ponižati.
In zato najde le takšne, da lahko to svojo resnico dokazuje.
Hahah. Glej vse moške črtiš, zaničuješ, omalovažuješ – takšna ženska se nikoli ne doživlja skozi ženstvenost oz. seksualnost, če so moški “za vse krivi”. Poflikaj odnose z očetom. :))[/quote]
o marička, od kje ti pa tole, ampak res v temo brcaš
imaš neko povprečno znanje s katerim opletaš okol in šarmiraš po mon-u ;)) imaš seveda tudi svoj fun club, ampak…
Matjažko, Aleksandra je učiteljica z vsem znanjem. Samo ona lahko objektivno oceni vsakega. :))
Hahah. Glej vse moške črtiš, zaničuješ, omalovažuješ – takšna ženska se nikoli ne doživlja skozi ženstvenost oz. seksualnost, če so moški “za vse krivi”. Poflikaj odnose z očetom. :))[/quote]
o marička, od kje ti pa tole, ampak res v temo brcaš
imaš neko povprečno znanje s katerim opletaš okol in šarmiraš po mon-u ;)) imaš seveda tudi svoj fun club, ampak…[/quote]
A spadam med teh tvojih 5%? :))) Kako pa to oceniš, pri 95 preizkušenih moških pride na vrsto zadnjih “pravih” pet? 😀 To je zelo radikalna izjava – nezaupnica vsem moškim s tvoje strani.
neskončno = konec, ki ni znan
vedno = velikokrat
5% = manj kot večina
Khm…
Torej, za tebe je merilo za krasnega dečkota … dejstvo, da ve kaj s tabo početi, oz. vsaj da mu stopi.
Hm… potem nekaj v stilu Spider-ja, on ima vedno takšen pristop, vsaj tu na forumu…
Mogoče pa ni problem v njemu, mogoče je pa v tebi. In kaj sploh pomeni, da mu ni stopil, kako pa so se zadeve sploh odvijale.
Sicer pa to, glede pisanja sms-ja ali tel.klica pove samo kakšna oseba si ti, in kaj s tem izgublja ali pridobiva.
Kaj pa košček človeškosti? Drobtinica tolerance. Ponujena roka… pomoč…
In kako, za božjo voljo, bi te lahko poznal po nekem kratkem in predvsem oddaljenem (več km, kot pišeš) poznanstvu in po (prvem?) poskusu intimnega zbližanja, poznal celo do te mere, da bi vedel, kaj s tabo početi. Saj pa ni jasnoviden.
To je tako zgrešeno, tovrstno razmišljanje. Kot da bi moški morali brati misli in v vsem ustreči ženski, da bi jo zadovoljili. Kaj pa ti, kot ženska? Si zadovoljila njega? Si vsaj poskusila?
Saj mogoče imaš prav.
Mogoče se pa motiš… Ampak, jbg …
Moškemu lahko ne stopi tudi, če se nekoga močno želi, ampak se hkrati boji, da ne uspešen pri tem. Posebej rado se to zgodi, če je ženska na druga strani preveč lesena za njegove občutke. Če se to zgodi prvič, niti ni nujno, ampak to se lahko zgodi vsakemu, razen ostržku. 🙂
Seveda smo fantje planili, da enim profesionalkam pokažemo, kako neprofesionalno in neperspektivno se vedejo. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.