Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kako lepo je moškim, ki dovolj dobro izgledajo da dobijo večino punc za avanture :(

kako lepo je moškim, ki dovolj dobro izgledajo da dobijo večino punc za avanture :(

nekateri pa nismo nobene sposobni 🙁 🙁

No saj Janša je tud grd ko smrt, pa poglej kakšno čedno punco Urško zalo ima! 🙂

Še je upanje tudi za tebe, karkoli whatever!

ni vse v izgledu, morž znat tud besede obračat torej vrtet jezik in imet še kakšno drugo kvaliteto…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Udari terapijo solzavih filmov in si oglej videz in obnašanje moških, ki so oboževani.

morš*

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

nope, ne bo ti uspelo prevaliti krivde na izgled, imamo ženske (za razliko od moških) precej bolj raznovrstne predstave, kaj je kjut in kaj ne

A ti si Mavrotov dvojnik? Nabav fotoaparat, pa pejt na koroško slikat, sem slišala, da korošice hitr dajo.

A zato Barca vsakemu prec da odgovor, ki jo tukaj karkoli vpraša? :)))))))

Radodajka Barca!!! 😀 😀

bolj bit grd!

No, če jo iščeš samo za avanture, hja, takih je malo morje, samo niso zastonj…

ja saj, potrebno je imet jezik, nekateri pa niti v tem nismo sposobni…večni zgube in napake narave… 🙁

MA DEJ NEHAJ TEŽIT!

služba, službica te čaka, da jo najdeš

predvsem to…

============================================= "Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen." Mati Terezija

Hej whatever, ženske pri moških ne gledamo lepote, ta je bolj v domeni nežnejšega spola. Pri moškemu se gleda druge kvalitete, lepota pa nikakor. Še tako “grd” moški ali pa ženska si lahko najde partnerja, če se zna obnašat normalno. Ti mi deluješ pa prilično primitiven, če ti je bed samo zato, ker ne moreš manipulirat z ženskami in jih met za norca, k te pač takoj ne opazijo…Narava ti je dala prednost, da pobrskaš globje in svoj karakter izpiliš do te mere, da boš z njim pecal ne pa z lepoto. Slučajno veš zakaj nekaterim ženskam ustrezajo starejši, zrelejši moški? Zato, da jim ne hodjo po glavi take traparije kot tebi, so dovolj zreli in samozavestni. Klinc pa taka lepota, ki jim večini samo škodi, saj naberejo toliko pik v mladosti, da jih nobena noče za kaj bolj resnega. Skuliraj se!!!

Daj, začni se cenit, ne pa jokcat nad svojo usodo. Ni privlačnejšega kot moški, ki ve kaj hoče. To, kar počneš, počni s srcem in od tam črpaj za svojo samozavest. Verjemi, da ostalo pride samo po sebi. Še prej, če tega sploh ne iščeš.

Najlepši moški je moški, v katerega se zaljubiš. Tako nekako je to pri ženskah.Verjemi, da bo predana ženska oboževala vsak centimeter tebe…

Sam ti “whatever” pa zadnji mesec težiš po vseh možnih forumih…pod različnimi nicki, takoj te prepoznam. Meni se čisto nič ne smiliš, se pa samemu sebi še najbolj. Ena taka presrana duša si, dober izgled ti ne bi nič pomagal, ker si plitek do konca. Delaj raje na osebnosti, tam imaš veeelik problem.
Pa srečno…

Najlažje je iskati krivca za svojo ubogo usodo v naravnih zakonitostih. Daj si malo poglej kako predavanje Nicka Vujičiča. Pa še kakšnih hendikepiranih ljudi, ki imajo neverjetno voljo do življenja. Človek jih enostavno vzljubi v trenutku, toliko pozitivne energije oddajajo. Negativizem odbija, zapomni si.

Ah ja, pa govorim tudi iz lastnih izkušenj. Tudi jaz sem mislila, kako sem boga boga, ker nimam tega ali onega talenta, želja pa je bila prisotna. In nisem bila prav nič privlačna. Čim sem pri sebi razčistila bistvene stvari, začela vlagati energijo v želje in načrte in predvsem začela verjeti vase, sem izstopila iz svoje sive lupine. Ne boš verjel, koliko moških mi je takrat začelo delit komplimente in celo poželjive poglede, prej pa me nihče ni opazil. Ne išči žensk, delaj na sebi, da boš najprej sam s sabo zadovoljen. Oddajaj pozitivno energijo, ne pa negativno. Negative je dandanes že več kot preveč in ni zaželjena. Lahko sam opaziš, da greš tu na forumu že marsikomu na živce.

Kar se tega tiče, je pa res vsak svoje sreče kovač. Ne misli pa, da gre brez truda, samo od sebe. Vem, da sem že predolgo razpredala, ampak res si želim, da dojameš. In da od zdaj naprej pišeš samo še pozitivne stvari!!! Srečno!

Zdaj pa že moriš s tem svojim bednim jamranjem, enkrat ne veš zakaj bi živel, zdaj so ženske za avanturo, me zanima kaj bo naslednjič. Samo nekaj moraš vedeti lepota mine, neumnost pa ostane. Kaj bi ti rad punce za avanture? Teh je kolikor hočeš. Ampak ti boš še vedno jamral s svojo bedo.

Saj je skoraj neverjetno, ampak tudi ko gledaš kakšno forenzično oddajo se izkaže, da imajo obsojeni serijski morilci in zaporniki ( ki so nekateri grdi tako, da se jih kar ustrašiš), neverjetno veliko možnosti na izbiro. Ponavadi se veliko žensk kar lepi na take negativce.

Znano je, da je tudi znani slovenski obsojenci pokojni T. in P. imela veliko oboževalk -tudi iz sočutja….

Drži pa tudi pregovor: lepa dekleta ljubijo barabe – se lepijo na njih ko muhe na d * * * .

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close