Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kako gledate na 43 letne

kako gledate na 43 letne

Ja, Katenjka, prav imaš. Moški111 se mi zdi, da ne lovi samo z ribiško palico, ampak z mrežo. :)) Mislim, da je med njim in Bibito več kemije.[/quote]Ne vem če, meni se zdi po zadnjem dialogu z japkico prav zadržan in plašen, za matjažka pa lahko napišem, da zna biti prav agresiven in težek, čemur on pravi, da je zanimiv in da lahko spravi vsako punco v posteljo cccc[/quote]

Jaz se ne spomnim, da bi Matjažko trdil, da lahko spravi vsako punco v posteljo.


Ja, ampak je vseeno treba upoštevat, da na tebi pristop ni deloval samo zato, ker ti je razkril ozadje njegovega delovanja. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ja, ampak je vseeno treba upoštevat, da na tebi pristop ni deloval samo zato, ker ti je razkril ozadje njegovega delovanja. ;)[/quote]

Marko, veš v čem je problem…Matjažko je marsikatero želel (predvidevam) spraviti v posteljo, le katenjke ne. Upam, da se nam bo pridružil in razkril, čemu ne 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Ja, ampak je vseeno treba upoštevat, da na tebi pristop ni deloval samo zato, ker ti je razkril ozadje njegovega delovanja. ;)[/quote]

Marko, veš v čem je problem…Matjažko je marsikatero želel (predvidevam) spraviti v posteljo, le katenjke ne. Upam, da se nam bo pridružil in razkril, čemu ne :D[/quote]

Mogoče bi s Katenjko počakal do poroke – ker sta oba tradicionalna bi rekel Spider. :)) Zmedena_samica, mogoče pa Matjažko naju ne spoštuje tako zelo. 🙂 Ti imaš že avatar seksi.

Marko, veš v čem je problem…Matjažko je marsikatero želel (predvidevam) spraviti v posteljo, le katenjke ne. Upam, da se nam bo pridružil in razkril, čemu ne :D[/quote]

Mogoče bi s Katenjko počakal do poroke – ker sta oba tradicionalna bi rekel Spider. :)) Zmedena_samica, mogoče pa Matjažko naju ne spoštuje tako zelo. 🙂 Ti imaš že avatar seksi.[/quote]

Morda, naj se zmenita med sabo. Kaj avatar, tudi v resnici sem seksi 😀
Ti je mar, koga Spider spoštuje? Meni ne.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ne, jaz sem mislila Matjažka, ne Spiderja. Verjamem, da si tudi v resnici seksi, ampak to je bolj v moški domeni.

Avatar je le bleda senca tega kar je v resnici….. 😉

Sedaj ne vem a je že toliko stara (43) ali hormovi, kromosomi…… :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Svašta, zdaj šele vidim…v glavi sem imela ime Matjažko, natipkala pa Spider….zgleda, da mene tudi malo dajejo hormoni, bo imel On_ kar prav 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Mogoče bi s Katenjko počakal do poroke – ker sta oba tradicionalna bi rekel Spider. :)) Zmedena_samica, mogoče pa Matjažko naju ne spoštuje tako zelo. 🙂 Ti imaš že avatar seksi.[/quote]

Morda, naj se zmenita med sabo. Kaj avatar, tudi v resnici sem seksi 😀
Ti je mar, koga Spider spoštuje? Meni ne.[/quote]

Popravek v pravo ime: ti je mar koga Matjažko spoštuje?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Ja, ampak je vseeno treba upoštevat, da na tebi pristop ni deloval samo zato, ker ti je razkril ozadje njegovega delovanja. ;)[/quote]

Marko, veš v čem je problem…Matjažko je marsikatero želel (predvidevam) spraviti v posteljo, le katenjke ne. Upam, da se nam bo pridružil in razkril, čemu ne :D[/quote]Mislim, da je problem v tem, ker je med želeti spraviti in spraviti manjša razlika… namreč za želeti spraviti je dovolj eden, za spraviti sta nujna dva. Drug problem, zakaj se z matjažkom malo težko o čemerkoli zmeniva, je v tem, da imava komunikacijo naštelano na nižji niveau, t.j. na naravsolovno tehniško področje in ne več na odnose relacije med ljudmi– razlogi za to so izjemno kompleksni, kot enega naj navedem, da matjažko boleha za pogosto boleznijo, ki učinkuje tako, da se pacient ne zna oz noče opravičiti in/ali priznati zmote,… čeprav mu menda vitaminov ne manjka, ker je kislo zelje s česnom in bučnim oljem…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Eh mogoče ima pa on kako nalezljivo bolezen in samo kihne vate in si v postelji z 40,8 vročine….
In podleže vsaka… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ja, madona ljudje, a noben ne dela v službi, ali imate take službe, da lahko cel dan po forumih visite. Zdaj mi pa ni čisto vse jasno: par ljudi je tukaj, ki res po cele dneve traparije pišete tu gor, podnevi in ponoči, pa jamrate, pljuvate, pametujete, v resnici se pa sploh ne zavedate kako beden lajf imate, da se res vse vrti okrog enega foruma. Ne morem verjeti. Usmiljenje.

Ne se sekirat za nas, nismo tega vredni; smo pa to bedo sami izbrali, ne nam tega jemati, no….

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ej, ti seksi 36-letnica, a nimaš okoli sebe kakšnega sodelavca – mladca, ki bi ga lahko zabavala namesto, da se z nami ukvarjaš? :))) Mislim, da tam izza vogala eden že preži nate in na tvoje podivjane hormončke. :)))

Fajn da priznate, samo mal delat pa le, da se ta naša ljuba Slovenija, ne bo čisto sesula. Okradli so nas itak že.
Antilopa – ja, priznam sem v tistih letih, ko se mi zaradi napačne odločitve, posledica je bila ločitev, bliska pred očmi zaradi sexa, erotike, moških, ki vedo in znajo,….mmmmm…..

Jaz sem trenutno v postelji z vročino, ampak pod 40,8 °C

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Boga, fajn se pokrij, vroč čaj, limona, med, da se prepotiš in je potem veliko bolje. Pa kakšen ta kratek tudi ne škodi. Pozdravi se.

Glede na to, da je tebi po parih komentarjih tako zanihalo hormonsko ravnovesje, tudi tebi ne bi škodil čaj. Kratkim se pa raje izogibaj, ker si že sedaj preveč na obratih…… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ej, ti seksi 36-letnica, a nimaš okoli sebe kakšnega sodelavca – mladca, ki bi ga lahko zabavala namesto, da se z nami ukvarjaš? :))) Mislim, da tam izza vogala eden že preži nate in na tvoje podivjane hormončke. :)))[/quote]matjažko_style.press
Me skrbi zdaj ko je odsoten, da ne počne česa podobnega kot tale tu… tebe nič, antilopa?
[youtube]RyUf7r_9yNs[/youtube]

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

ah nikar pomilovanja, indijanci so z vročino skakali v reko, ali so ozdraveli ali so umrli… kdo se bo pa sam cartal… patetično ccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

On_ brez skrbi bodi, znam paziti nase, pa še na koga drugega tudi,…:)

Kje si bila včeraj….. bi te rabil 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ej, ti seksi 36-letnica, a nimaš okoli sebe kakšnega sodelavca – mladca, ki bi ga lahko zabavala namesto, da se z nami ukvarjaš? :))) Mislim, da tam izza vogala eden že preži nate in na tvoje podivjane hormončke. :)))[/quote]matjažko_style.press
Me skrbi zdaj ko je odsoten, da ne počne česa podobnega kot tale tu… tebe nič, antilopa?
[youtube]RyUf7r_9yNs[/youtube][/quote]

Mene skrbi, moram priznati…ampak mislim, da ga zgolj kakšna viroza daje. Tega je te dni veliko. Tudi sama sem “bubana”. Še sreča, da imamo MON, da si krajšamo čas. Tudi 36letno vabimo v družbo.

Glede na to, da je tebi po parih komentarjih tako zanihalo hormonsko ravnovesje, tudi tebi ne bi škodil čaj. Kratkim se pa raje izogibaj, ker si že sedaj preveč na obratih…… ;)[/quote]a ne da kratki niso ok v mrazu, ker s tem še samo bolj zgubljaš toploto… to so vzroki za milostne smrti naših slovanskih bratov gor na severu z njihovo nacionalno pijačo v rokah…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ej, ti seksi 36-letnica, a nimaš okoli sebe kakšnega sodelavca – mladca, ki bi ga lahko zabavala namesto, da se z nami ukvarjaš? :))) Mislim, da tam izza vogala eden že preži nate in na tvoje podivjane hormončke. :)))[/quote]matjažko_style.press
Me skrbi zdaj ko je odsoten, da ne počne česa podobnega kot tale tu… tebe nič, antilopa?
[youtube]RyUf7r_9yNs[/youtube][/quote]Ha, ha, ha to si lahko privošči samo nekdo, ki se zdravo prehranjuje….zelje, česen, čebula, bučno olje, ocvirki…..

Pa pazi malo, da ti temp. preveč ne pade, da se nam ne ohladiš preveč 😉 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close