Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kako gledate na 43 letne

kako gledate na 43 letne

A to pa je drugo. Namreč, med 40-letnikom in 40-letnikom je razlika. Novodobne ženske že tako niste naklonjene ne vem kako tradicionalistom, tudi če so mladi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ravno takšna, kot med 40-letnico in 40-letnico.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Seveda. Ampak poanta je, da ženske itak ne marate kaj preveč tipičnih tradicionalistov iz malih krajev, ki bi žensko privezali za štedilnik. Tdui če so stari 25.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

A ste tisti iz večjih krajev kaj drugačni? …no comment.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

O ja, smo. Med drugim smo sposobni preživeti sami, brez pomoči ženske.

Ma daj, ti si tako zagrenjena, da sploh več ne vidiš nič lepega na tem svetu.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

O ja, smo. Med drugim smo sposobni preživeti sami, brez pomoči ženske.

Ma daj, ti si tako zagrenjena, da sploh več ne vidiš nič lepega na tem svetu.[/quote]

Seveda, nekako si moraš dvigniti večvrednost, ne moreš da ne bi omenil svoje samozadostnosti. Zagrenjena? Tudi za to imam svoje razloge pa vendar ne bi se strinjala s tem, da nisem zmožna videti več nič lepega, to pa ne bo držalo 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

O ja, smo. Med drugim smo sposobni preživeti sami, brez pomoči ženske.

Ma daj, ti si tako zagrenjena, da sploh več ne vidiš nič lepega na tem svetu.[/quote]

Spider, tudi ženske so sposobne preživeti brez pomoči moških. Ampak, problem je v tem, ker tu uporabljamo besedo “preživeti” in ne “živeti”. Verjemi, tudi ko boš ti naletel na tisto “tapravo”, boš srečen, da ti več ni potrebno “preživeti” brez ženske in boš lahko “živel” z njo. :)) Je pa res, in s tem se strinjam s tabo, da je bolje biti sam kot v slabi družbi.

Nekateri smo ostali tradicionalisti in tradicionalistke->
Love and marriage go together like horse and carriage :)))))
[youtube]Lxw_lDchA3A[/youtube]

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

O ja, smo. Med drugim smo sposobni preživeti sami, brez pomoči ženske.

Ma daj, ti si tako zagrenjena, da sploh več ne vidiš nič lepega na tem svetu.[/quote]

Hmmm, sama mislim, da to ni povezano z velikostjo kraja. Predvsem pa ne cenim moških tako nizko, da bi le ti želeli od ženske le kahalnico in…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Poja poanta, ki jo je zmedenka uspešno speljala drugam je bila, da je za klasične tardicionaliste optimalno, da si najdejo partnerico tam nekje do 25-ega leta starosti. Do takrat so ženske še dovolj naivne za kaj takega.

kar je na trgu samskih žensk, starih čez 25, so večinoma izobraženke. Takšnih pa tradicionalna vloga ne zanima ravno ful.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

So izjeme, so tudi take ki so naivne cel life, brez skrbi Spider.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Nekateri smo ostali tradicionalisti in tradicionalistke->
Love and marriage go together like horse and carriage :)))))
[youtube]Lxw_lDchA3A[/youtube][/quote]

Tebi sem že povedal! Zate je matjazko kot izklesan.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Nekateri smo ostali tradicionalisti in tradicionalistke->
Love and marriage go together like horse and carriage :)))))
[youtube]Lxw_lDchA3A[/youtube][/quote]

Tebi sem že povedal! Zate je matjazko kot izklesan.[/quote]

Spider, v starih časih so skupaj spravljali ženina in nevesto. :))

Aja, daj še meni povej, kdo bi meni od teh virtualnih na forumu najbolj ustrezal, če nas že parčkaš.

Tebi sem že povedal! Zate je matjazko kot izklesan.[/quote]

Spider, v starih časih so skupaj spravljali ženina in nevesto. :))

Aja, daj še meni povej, kdo bi meni od teh virtualnih na forumu najbolj ustrezal, če nas že parčkaš.[/quote]Prosim malo miru… midva z matjažkom sva samo prijatelja, vsaj jaz bi bila njegova prijateljica, on pa trmasto vztraja, da vsa internetna neznanca…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Nekateri smo ostali tradicionalisti in tradicionalistke->
Love and marriage go together like horse and carriage :)))))
[youtube]Lxw_lDchA3A[/youtube][/quote]

Tebi sem že povedal! Zate je matjazko kot izklesan.[/quote]

Nah..Matjažku bi pa ja lahko kaj boljšega privoščil(i).

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Mogoče moški 111.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Tebi sem že povedal! Zate je matjazko kot izklesan.[/quote]

Nah..Matjažku bi pa ja lahko kaj boljšega privoščil(i).[/quote]Tu se pa strinjava 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

ne, sestra.

[hr]

Mogoče moški 111.[/quote]

Res? Me prav zanima, zakaj. Meni se bolj zdi, da se me moški 111 izogiba. :))

Mogoče moški 111.[/quote]

Res? Me prav zanima, zakaj. Meni se bolj zdi, da se me moški 111 izogiba. :))[/quote]

Taktika, taktika :))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Mogoče moški 111.[/quote]

Res? Me prav zanima, zakaj. Meni se bolj zdi, da se me moški 111 izogiba. :))[/quote]Tudi meni se on ne zdi ravno perfect match… namreč pogosto ko se pojavi, spet zgine za nedoločen čas… medtem ko pri matjažku točno vemo, če ga ni za pcjem je verjetno kje ob dravi in lovi ribe ali pa lista bo gobarskih in drugih botaničnih priročnikih…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Že večkrat sem se ob podobnih zapisih vprašala, ali si res ob ponavljajoči samohvali sčasoma začneš domišljati, kako superlativen si. Taka ‘tekmovanja’ in besedičenja med ženskami (kjer se izpostavlja geštel, hormone in izplen) so mi bila vedno (milo rečeno) smešna.

Morda sem pa res na taki razvojini stopnji, da še nisem dojela, kako se motim v prepričanju, da zadošča, če ti je naklonjen en, točno določen moški.

Res? Me prav zanima, zakaj. Meni se bolj zdi, da se me moški 111 izogiba. :))[/quote]Tudi meni se on ne zdi ravno perfect match… namreč pogosto ko se pojavi, spet zgine za nedoločen čas… medtem ko pri matjažku točno vemo, če ga ni za pcjem je verjetno kje ob dravi in lovi ribe ali pa lista bo gobarskih in drugih botaničnih priročnikih…[/quote]

Ja, Katenjka, prav imaš. Moški111 se mi zdi, da ne lovi samo z ribiško palico, ampak z mrežo. :)) Mislim, da je med njim in Bibito več kemije.

Že večkrat sem se ob podobnih zapisih vprašala, ali si res ob ponavljajoči samohvali sčasoma začneš domišljati, kako superlativen si. Taka ‘tekmovanja’ in besedičenja med ženskami (kjer se izpostavlja geštel, hormone in izplen) so mi bila vedno (milo rečeno) smešna.

Morda sem pa res na taki razvojini stopnji, da še nisem dojela, kako se motim v prepričanju, da zadošča, če ti je naklonjen en, točno določen moški.[/quote]

Zakaj neki bi to prepričanje naj bilo zmotno?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Tudi meni se on ne zdi ravno perfect match… namreč pogosto ko se pojavi, spet zgine za nedoločen čas… medtem ko pri matjažku točno vemo, če ga ni za pcjem je verjetno kje ob dravi in lovi ribe ali pa lista bo gobarskih in drugih botaničnih priročnikih…[/quote]

Ja, Katenjka, prav imaš. Moški111 se mi zdi, da ne lovi samo z ribiško palico, ampak z mrežo. :)) Mislim, da je med njim in Bibito več kemije.[/quote]Ne vem če, meni se zdi po zadnjem dialogu z japkico prav zadržan in plašen, za matjažka pa lahko napišem, da zna biti prav agresiven in težek, čemur on pravi, da je zanimiv in da lahko spravi vsako punco v posteljo cccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close