kako gledate na 43 letne
To so dame in v nočnem klubu nimajo kaj početi,če pa že,pa v fini družbi da ne delujejo kot prijateljice noči..Vsaj delovati ne smejo tko,tudi če si takšen večer privoščijo iz radovednosti.
Obleče naj se dami primerno,bolje skrito kot odkrito,vendar obvezno visoke petke.No,vsaj jaz bo tko postopala:)
Pa zakaj se s tem ukvarjaš??? In kakšno vprašanje je to? Kaj te briga, kako drugi gledajo nate?
Glej, moja teta pri 57 hodi naokrog v mini krilu. Moja sestrična se je uprla in ji je rekla, da če se ne obleče njeni starosti spodobno, da z njo ne gre več nikamor.
Jaz pa žensko občudujem. Ima fenomenalno telo, pošlihtana je v nulo in ima lepe noge brez grama celulita. Zakaj ne bi mogla nositi kratkih kril???? Moja sestrična ima 38 let in je urejena, uglajena gospa, ki še v vaško trgovino ne bi upala v kratkih hlačah, saj se ne spodobi, prav tako pa je ne bi videla v nobenem disku. Moja teta sicer ne hodi v disko, ampak je tako družabna, luštna in predvsem zabavna ženska, da kamorkoli gremo, se vsi moški lepijo na njo, pa niso vsi stari 60 +. In njen trenutni mož (ja, imela jih je več…) se mora kar potruditi, da ji sledi…
Daj, lepo te prosim, ne postavljaj si nepotrebnih omejitev. Madonna jih ima čez 50, pa napol naga skače po plesišču pred milijoni ljudi. Noge Tine Turner smo vneto gledali do 65 leta…
Če ti paše iti v nočni klub, pojdi v nočni klub. In obleci se tako, da se boš ti v redu počutila. To je edino, kar šteje. Če se boš ti v redu počutila v svoji koži, te tudi drugi ne bodo “motili”…
Hočeš rečt, da ni dovolj moških za obe in bi se jim morala starejša zato odpovedat? 🙂
Hočeš rečt, da ni dovolj moških za obe in bi se jim morala starejša zato odpovedat? :)[/quote]Mislim, da ni želela tega povedat, bolj to, da v njej nima opore oz zgleda, ker je toliko popačen z mamino “obsedenostjo” z zunanjim izgledom s katerim si “kupuje” lastno vrednost (?)
Nič ne koristi, ker stil oblačnja narekuje tudi starost. 57 letnica pač ne zgleda kot 30-letica navkljub “super telesu” – in je pač butasto, da se oblači neprimerno svojim letom. Očitno rabi nek “aufpuč” psihološki, da bi bila še vedno poželjiva v moških očeh. Takšna ženska rabi delo na sebi, kako si dvigniti samozavest, da ne bo odvisna od zunanjih potrjevanj moških že s pogledi in kako se sproprijeti s starostjo.
Moja sestrična je odraščala z očetom, ker sta se starša ločila. Tudi zdaj živi v drugi državi kot njena mama. Tako da ji zaradi mame ni bilo naporno, kvečjemu jo je lahko kot otrok pogrešala… Pa še to mislim, da iti ne. Ker moja teta enostavno ni materinski tip, njen oče je pa bil rojen za družino in se je z njim (in mačeho) odlično ujela…
Hočeš rečt, da ni dovolj moških za obe in bi se jim morala starejša zato odpovedat? :)[/quote]Mislim, da ni želela tega povedat, bolj to, da v njej nima opore oz zgleda, ker je toliko popačen z mamino “obsedenostjo” z zunanjim izgledom s katerim si “kupuje” lastno vrednost (?)[/quote]
Jao… ni obsedena z zunanjim izgledom. Enostavno je lepa in urejena ženska, ki je imela to srečo, da je živela lagodno življenje, imela vedno dovolj denarja, da je lahko poskrbela za svoje telo, nikoli ni bila pod stresom zaradi službe, vedno se zdravo prehranjevala in vsaj malo telovadila, in – najbolj pomembno – je po karakterju tak človek, da se ljudem priljubi, je neverjetno zabavna, simpatična in se ne sekira.
Nisem nikjer napisala, da je “role model”, po katerem se moramo zgledovati. Sem le napisala, da obstajajo tudi take ženske in hvala Bogu, da ji ni problem obleči mini krilo..
Moja sestrična je odraščala z očetom, ker sta se starša ločila. Tudi zdaj živi v drugi državi kot njena mama. Tako da ji zaradi mame ni bilo naporno, kvečjemu jo je lahko kot otrok pogrešala… Pa še to mislim, da iti ne. Ker moja teta enostavno ni materinski tip, njen oče je pa bil rojen za družino in se je z njim (in mačeho) odlično ujela…[/quote]
no tole sem hotela povedati, vse ženske niso za mame, tako pač je. Še dobro, da se je tako končalo in je imela potem nadomestno mamo. Nekatere ženske – matere uničujejo hčere s tem, da same tekmujejo za pozornost moških, ki so hčerine generacije. tako kot očetje, ki se zaljubljajo v hčerine sošolke. npr. Janša. Verjamem pa, da je čist fajn ženska, samo zmotila se je pri materinstvu. družba preveč žensk sili v nekaj, kar niso.
Pozdravi ga! Kako pa nam rečeš ti?[/quote]
Po objavah moških sodeč smo za v staro šaro že tiste nad 25 let, kaj šele 43-letnice.[/quote]
Hm, narobe zastavljeno vprašanje, a tvoj mož/partner misili, da si za v staro šaro?
Oz. zakaj rabiš fantke s puhom pri 43, ko si zrela ženska, da ti bodo kot kobili gledali v zobe oz. v noge :)) !???
Po objavah moških sodeč smo za v staro šaro že tiste nad 25 let, kaj šele 43-letnice.[/quote]
Hm, narobe zastavljeno vprašanje, a tvoj mož/partner misili, da si za v staro šaro?
Oz. zakaj rabiš fantke s puhom pri 43, ko si zrela ženska, da ti bodo kot kobili gledali v zobe oz. v noge :)) !???[/quote]
Moj mož misli, da sem bolj seksi in željna kot kdajkoli pred 🙂
Mladci s puhom pa me ne zanimajo, to si narobe razumel, zato tudi tistega, ki je odgovorilo, da njegov 18 letni bratranec pravi, da smo…, sprašujem, kaj misli on 🙂
Hm, narobe zastavljeno vprašanje, a tvoj mož/partner misili, da si za v staro šaro?
Oz. zakaj rabiš fantke s puhom pri 43, ko si zrela ženska, da ti bodo kot kobili gledali v zobe oz. v noge :)) !???[/quote]
Moj mož misli, da sem bolj seksi in željna kot kdajkoli pred 🙂
Mladci s puhom pa me ne zanimajo, to si narobe razumel, zato tudi tistega, ki je odgovorilo, da njegov 18 letni bratranec pravi, da smo…, sprašujem, kaj misli on :-)[/quote]
Matjažek čas je, da verjameš, da mladički niste ravno zanimivi vsaki… ;)))
Forum je zaprt za komentiranje.