Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako do fukfrendice?

Kako do fukfrendice?

Ja, ne vem, prej si napisala Ja, očitno eni smatrate, da ženska dela moškemu uslugo, če seksa z njim. Se pravi, da mu le delaš uslugo, če je tudi njemu lepo. Ali ne?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, predlagam, da kdaj tudi seksaš, namesto, da samo pišeš o seksu. Bo bolj koristno.

A to lahko razume kot ponudbo?….. :))))

Marko glej, da ne boš (spet) zamočil…. saj veš kako sem te učil…. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Ne, malo si falil. Ženske in moški drug drugega tretiramo kot “prostitutke”, le da se od posameznika do posameznika razlikuje valuta plačila. Na koncu je itak pomembno le to, da sta obe strani zadovoljni, včasih nekomu pa niti to ni. No, meni je.[/quote]

Marko, bilo bi bolje, če tega ne bi napisal. Do sedaj so tvoji posti imeli vsaj nek smisel, čeprav filozofski. :))))


Se strinjam. Ampak zdaj pišemo, ne moremo delat dveh stvari hkrati in biti pri tem natančni. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ne, malo si falil. Ženske in moški drug drugega tretiramo kot “prostitutke”, le da se od posameznika do posameznika razlikuje valuta plačila. Na koncu je itak pomembno le to, da sta obe strani zadovoljni, včasih nekomu pa niti to ni. No, meni je.[/quote]

Marko, bilo bi bolje, če tega ne bi napisal. Do sedaj so tvoji posti imeli vsaj nek smisel, čeprav filozofski. :))))[/quote]
Bolje za koga? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mislim…. :/
luštno je, branje ti ne gre preveč dobro, a ne?

Glede na to, da imam ženo (in otroke) je logično, da imava tudi stanovanje in vse kar sodi zraven. Vse to materialno je bila posledica neke čustvene odločitve, redosled dogodkov.
Nekateri ste pa zadevo obrnili češ da imam stanovanje zato da mi da ……
Se ti ne zdi to malo preveč poenostavljeno gledanje?

Daj mi še odgovori kakšna je razlika med tvojim seks prijateljem in tvojim morebitnim fantom/partnerjem. V čem naj bi se razlikovala glede na lastnosti, ki jih je moral izpolnjevat s. prijatelj, da je sploh lahko bil to.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On, še vedno razumem, tako kot si napisal: Če bi nap. živel sam bi mi bila dovolj neka manjša sobica, ne bi rabil hiše, mali avto…. sedaj pa plačujem za kaj….?
In glede na debato razumem, da si hotel povedat, da plačuješ v Markovem stilu. Glej kaj je on pred tabo napisal.

On_ od kod ti toliko predsodkov do seksa, ker je več kot očitno, da jih imaš.
Samski očitno po tvojem ne bi smeli seksat in če je človek 20 let samski po tvoje ne sme seksat. Kaj to velja samo za ženske ali za moške tudi?

Plačujem zaradi svojih čustev, ki jih gojim do žene!

Če bi vse to plačeval samo za to da mi da bi bil pa res bedak, ker mislim, da bi lahko bil potem bistveno bolj varčen sploh če bi imel kakšno prijateljico s takimi nazori kot si ti….. 😉 :))))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Rabim podnapise.
Iz česa sklepaš, da imam predsodke do seksa?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Ti raje poglej, kaj sama pišeš. Malo si hodiš v nasprotje. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Iz tvojega pisanja, On, vejejo predsodki. Glede na to, da očitno misliš, da oseba, ki je samska 20 let recimo ne sme seksat, samo ne vem ali to velja za ženske ali moške?

Zanimivo, plačuješ ji za čustva. Torej ona nič ne dela, nič ne hodi v službo, vse to ti plačuješ? Pa misliš, da ti verjamem?

Žalostno je da ženska, ki se je fu.karla s poročenim tipom, ker je 10 let stradala seksa, pametuje drugim, da imajo seks samo za seks, brez ostalih (čustvenih ipd.) komponent. Projekcija?

Ah ja, še en, ki tudi verjetno smatra, da samski v 20ih letih ne sme seksat, ker je pač samski. A moški sme ali tudi ne?


Ti raje poglej, kaj sama pišeš. Malo si hodiš v nasprotje. :)[/quote]

Marko, bilo bi bolje, če tega ne bi napisal. Do sedaj so tvoji posti imeli vsaj nek smisel, čeprav filozofski. :))))[/quote]
Bolje za koga? :))[/quote]

O kakšni valuti plačila govoriš? Prevod prosim.

Naj ugibam? Te je žena prevarala?

Žalostno je da ženska, ki se je fu.karla s poročenim tipom, ker je 10 let stradala seksa, pametuje drugim, da imajo seks samo za seks, brez ostalih (čustvenih ipd.) komponent. Projekcija?[/quote]

He, he, he, dajte malo več seksat pa malo manj pisat pa bo manj frustracij.
Nič se ne znuca. Če sta oba za, zakaj pa ne? Kondomi, zaščita in akcija.
Jaz sem imel ženo, ki jo seks ni zanimal, dobil sem si ljubico, ki ji je seks dišal. Počasi sem dojel, da je zakon brez seksa mrtev in se ločil.

Ni mi do resne veze, do seksa pa mi je. Zato imam frendico. Kadar si zaželiva, se imava fajn. Živiva vsak po svoje, seksava pa skupaj. Zakaj bi nekdo živel skupaj, če mu do tega ni?
Raje živim sam. Mi je tako bolje. Seks pa seveda vseeno rabim. IN ker nisem avanturist, ki bi vsak teden drugo, imam frendico. Tu in tam greva skupaj tudi na kak izlet, potep in to je to.


ne posplošuj in govori zase, jaz nobene ženske ne tretiram kot prostitutke, niti mene nihče, še manj pa dojemam človeške odnose kot vezano trgovino, kot je razvidno iz tvojega zapisa..mar to pomeni da si mora tvoja žena spoštovanje zalužiti?[/quote]
Kako pa ti veš, kako te drugi tretirajo? Mar boš rekel, da si človek spoštovanja pri tebi ne rabi zaslužit? Se pravi,da lahko počne karkoli želi in ta ga boš še vedno spoštoval? :)[/quote]
pravim samo, za razliko od tebe, da me ljudje ne tretirajo kot prostituta, to je vse in ja. pri meni si nihče ne rabi služit spoštovanja, zadovoljen?


Ti raje poglej, kaj sama pišeš. Malo si hodiš v nasprotje. :)[/quote][/quote]
Seksaj s komer želiš, kdo ti brani? Menda nimaš slabe vesti?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mislim, da ni bil Vanč tisti, ki je pozabil darilo (meso) na mizi učiteljice, ampak je bil …. ? :)[/quote]
Malek:)

Marko, se je pa razkuril :). Odgovoril pa ni na vprašanje. Predsodki?


Jaz sem zadovoljen. 🙂 Ampak, če si ti zadovoljen s kakršnimkoli vedenjem, jaz pač nisem. Spoštovanje si mora vsak zaslužit, tako jaz, kot tudi moja partnerka. Verjetno pa imaš tudi ti nekje mejo?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, samski bog ne daj da kdaj seksate. Pa se dajte samozadovljevat 20 let pa bo mir. To se menda sme. Moški ja, ženske pa raje ne. Deviški pas dajte gor.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close