Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako do fukfrendice?

Kako do fukfrendice?

Mislim, da premorem več čustev od vaju. Vi “čutneži” poudarjate svoja čustva že na prav nek komičen način. Kot d abi prepričevali same sebe, da ste čustveni. Eni čustva doživljamo, ne pa nakladamo o njih.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Matjazko, ko boš 10 let samski in se ti bo ponudila prilika seksprijateljice… takrat pa si preberi svoje pisanje.
Takrat pa boš pozabil na vse tole kar pišeš.
Veš eno je, če je človek samski par mesecev, drugo, če je par let. In če je to nekaj let, imaš preprosto neko potrebo.
In vidim, da ti stvari daleč niso jasne. Seksprijatelj je prijatelj, torej ni le not in ven kot ti misliš, da je.
V glavnem po 10 letnem obdobju brez seksa pa komentiraj stvari. Takrat pa dvomim, da boš rekel ne, če se bo ponudila prilika seksprijateljice.

nekako takole izgleda seks čustvenih partnerjev- draga je vse ok, aha, ti je dobro khmm, je not? aha, ga čutiš? tako tako…a te boli? zakaj bi me bolelo…se mi zdi da si se premaknila…itd

Sej on ni pisal kako ne bi… 😉

Nekako gre debata v stilu:
Pametni ne sprašuje, neumnemu pa nima smisla svetovat, ker itak ne bo razumel……

Tudi seks brez ljubezni je lahko čudovit. Seveda pa ni vsak ok za seksprijatelja :).

Bom še bolj direkten: dobršen del moških je takih luzerjev, da se morajo poročiti, da lahko seksajo. Ali pa vsaj iemti ful resno zvezo. Zato jim je seks izven tega nedoumljiv, ker tega nikoli niso bili deležni.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

To lahko vključuje tudi kakšno žival, če je le telesna potreba?
V takem primeru je zadeva še bolj enostavna…… 😛

auuuuuu, veš seks je zadeva, vsaj po mojem, za katero se morata oba strinjat. Oba vpletena.

Smešno mi je, ker je na kupe parov, kjer en vara. Eni se celo hvalijo s tem.
Pri enih je to neka javna skrivnost o kateri se ne sme govorit.

Če pa ima samska ženska enega prijatelja s katerim tudi seksa pa požanje zgražanje.
Po mojem gre to v nos najbolj tistim iz slabih zakonov.

Pri tistih ženskah (in moških), ki jim prevaga seksualna potreba je pač tako, da se počutijo zadovoljne/zadovoljene, če so deležni konkretne telesne obdelave s strani nasprotnega (lahko tudi istega spola) in jim to predstavlja višek ljubezni. Od tu naprej ne obstaja nič več, ker bi bilo vredno napora.
Popolnoma tuje/ogrožajoče/nepredstavljivo jim je, ko jim kdo skuša predstavit, približat še kak drug pomen zveze. Takim zveza ne pomeni nič več kot tisto kar lahko nap. dobijo pri nekom, ki se ponuja za denar. Tudi s takim se lahko pogovarjajo, se zdihajo, plačajo in gredo. Zakaj zaboga bi se mučil z nekimi novimi pogledi, vidiki, prilagajanjem, če je vse skup tako simpl? Pa še cenovno ugodno je veliko bolj! Samo če pogledaš, da če živiš z žensko nap. in je slučajno brez dohodkov, jo ti financiraš, koliko to bitje poje čez mesec, pa vložki, če ostanem pri najnujnejšem, če pa zadevo še malo razširimo: obleka, šamponi, barve, šminke…. Seks je pa bolj ali manj skoz isti, če ji rečeš (še rečt ji je treba k sama ne ve! 😉 naj se malo obrne že stoka…… Se absolutno ne izplača!
Ti pa zase veš kako dober ljubimec si in zmoreš potešit VSAKO seksualno svobodno žensko potrebno užitkov…… nima smisla, da bi se ubadal s samo eno, totalna beda, nesmisel…..
Ker tisti, ki se ne boji te ženske seksualne energije in zmore se ne boji nič, za tega je škoda, da bi bil zvest, ker to je prevelika izguba svobode al česa že?[/quote]

Če nekdo ni čustveno bogat in razgiban, tako kot mdiva npr. :))), ne more razumeti tega – ker je pač čustveni hendikepiranec oz “lata”. 😀 To je pač moški, ki mu je dovolj, da ga “da notri”, in ženske, ki ji zadostuje, da “ga zgolj dobijo notri”. V takšni zvezi seveda ni neke globlje čustvene povezanosti. Ampak ne koristi pa razlaga nekomu, če pač tak je, že po naravi, ker razumsko “skapiranje” ne pripelje k večjemu “čustvenemu razponu”.[/quote]

Matjažko, ta tvoja čustvenost mi je že rahlo sumljiva. :))) Sploh, ker pri ženskah najprej opaziš zadnjico. 😉

Zakaj pa potem nekatere kritizirate moške, ki hodijo k prostitutkam? Saj to je isto, le da morajo moški ponavadi plačati za seks.

Saj ne kritiziram, stvar posameznika, ampak kaj jaz vem, tega ni vsak sposoben. To pa ravno zaradi pomembne čustvene vloge v osebnosti tega človeka, ker ni sposoben popolne izpustitve oz. ravnodušnost glede osebnostno-značajskih značilnosti osebe, s katero spi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

tudi to zraste na zelniku odrasle osebe.

Matjazko, prostitutka in seksprijateljica je zato eno in isto? In smatraš, da prostituka uživa?
Hudo imaš pojme pomešane. Veš v vezah seksprijateljev je tudi prijateljstvo in predvsem to: uživata OBA.

Ti imaš po moje dost ženskih hormonov. Zdaj pišeš kot ena najstnica.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Matjazko, direkt odgovori kaj bi storil, če bi bil že 10 let samski? Se ti ne bi nič luštalo seksa?
Če sem prav razumela bi šel k prostitutki?


Premoreš jih že. Vprašanje je, če si jih dovoliš razkrit in če si dovoliš čustvovat z žensko.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A lahko jaz za Matjazka, ker on je takoooo čustven, bi lahko to preveč potrlo? :))

Za vsak organ na telesu je značilno, da funkcija pogojuje obliko, kar bi pomenilo, da če organ ni v funkciji enostavno zakrni, ker ga telo ne rabi/uporablja. To je lahko izkusil že vsaj na lastni koži, ko je imel nap. roko v mavcu.
Iz tega sledi, da po desetih letih ne uporabe organa za seks enostavno ne bi imel več s kom ali čim se lotit te zadeve počet…. 😉 :))))

Lahko bi si pa pomagal v vsem tem času samskosti s kako živalco, vendar le v primeru ko bi si tudi živalca želela isto počet z njim in predvsem to: da uživata OBA. :))))))

Tako je tudi pastirček Mujo nekoč stopil v kuhinjo z ovčko v naročju in rekel Fati:
“Vidi šta moram, da je***m kad tebe glava boli.”
Ona je bila zaposlena v neko delo in ga ni dobro slišala in vpraša :
“Šta si reko?”
Mujo odvrne:
“Ma ništa tebi, ništa tebi…” in odide z ovčko v naročju……

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

ON_, torej si hotel povedat, da je moški, ki je že 10 let samski, nesposoben seksat, ker mu tisti ta spodnji organ ne deluje :)? Če mu pa deluje je pa sigurno hodil k prostitutki?
Zanimiva teza.
Torej, če je samski več let in če trdi, da ni imel kake seksfrendice, potem je zoofil ali pa cipofil ali pa stvar ne fukncionira več :).
GLoboke teze si postavil on :).

Ha, ha, ha….
Ne vse dobesedno jemat kar On_ napiše….. 🙂
On_ piše zato, da malo telovadi podstrešje, kot nekdo, ki rešuje križanke nap, toliko pač, da mu organ zadolžen za razmišljanje ne zakrni (popolnoma)…….ccccccc

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

A sploh imaš podstrešje ,mislim, da sla…….


Misliš, da laže? Meni je tud on sumljiv. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vsekakor …
Me pa zanima, kako je pri njemu doma
Hvala se pod mizo vala.
Pametno, sumljiv.
Pameten, da mu, kar škodi
Kaj meniš

Ha, ha, ha….
Kaj pa ima to veze kako se imamo doma s tem kar pišem? 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Vsaka skrajnost lahko škodi. Mogoče pa te povabi na obisk?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ha, ha, ha….
Kaj pa ima to veze kako se imamo doma s tem kar pišem? :D[/quote] Ha,ha,ha….
a si se usral………

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close