Kako do fukfrendice?
Matjazko, ko boš 10 let samski in se ti bo ponudila prilika seksprijateljice… takrat pa si preberi svoje pisanje.
Takrat pa boš pozabil na vse tole kar pišeš.
Veš eno je, če je človek samski par mesecev, drugo, če je par let. In če je to nekaj let, imaš preprosto neko potrebo.
In vidim, da ti stvari daleč niso jasne. Seksprijatelj je prijatelj, torej ni le not in ven kot ti misliš, da je.
V glavnem po 10 letnem obdobju brez seksa pa komentiraj stvari. Takrat pa dvomim, da boš rekel ne, če se bo ponudila prilika seksprijateljice.
Pri tistih ženskah (in moških), ki jim prevaga seksualna potreba je pač tako, da se počutijo zadovoljne/zadovoljene, če so deležni konkretne telesne obdelave s strani nasprotnega (lahko tudi istega spola) in jim to predstavlja višek ljubezni. Od tu naprej ne obstaja nič več, ker bi bilo vredno napora.
Popolnoma tuje/ogrožajoče/nepredstavljivo jim je, ko jim kdo skuša predstavit, približat še kak drug pomen zveze. Takim zveza ne pomeni nič več kot tisto kar lahko nap. dobijo pri nekom, ki se ponuja za denar. Tudi s takim se lahko pogovarjajo, se zdihajo, plačajo in gredo. Zakaj zaboga bi se mučil z nekimi novimi pogledi, vidiki, prilagajanjem, če je vse skup tako simpl? Pa še cenovno ugodno je veliko bolj! Samo če pogledaš, da če živiš z žensko nap. in je slučajno brez dohodkov, jo ti financiraš, koliko to bitje poje čez mesec, pa vložki, če ostanem pri najnujnejšem, če pa zadevo še malo razširimo: obleka, šamponi, barve, šminke…. Seks je pa bolj ali manj skoz isti, če ji rečeš (še rečt ji je treba k sama ne ve! 😉 naj se malo obrne že stoka…… Se absolutno ne izplača!
Ti pa zase veš kako dober ljubimec si in zmoreš potešit VSAKO seksualno svobodno žensko potrebno užitkov…… nima smisla, da bi se ubadal s samo eno, totalna beda, nesmisel…..
Ker tisti, ki se ne boji te ženske seksualne energije in zmore se ne boji nič, za tega je škoda, da bi bil zvest, ker to je prevelika izguba svobode al česa že?[/quote]
Če nekdo ni čustveno bogat in razgiban, tako kot mdiva npr. :))), ne more razumeti tega – ker je pač čustveni hendikepiranec oz “lata”. 😀 To je pač moški, ki mu je dovolj, da ga “da notri”, in ženske, ki ji zadostuje, da “ga zgolj dobijo notri”. V takšni zvezi seveda ni neke globlje čustvene povezanosti. Ampak ne koristi pa razlaga nekomu, če pač tak je, že po naravi, ker razumsko “skapiranje” ne pripelje k večjemu “čustvenemu razponu”.[/quote]
Matjažko, ta tvoja čustvenost mi je že rahlo sumljiva. :))) Sploh, ker pri ženskah najprej opaziš zadnjico. 😉
Zakaj pa potem nekatere kritizirate moške, ki hodijo k prostitutkam? Saj to je isto, le da morajo moški ponavadi plačati za seks.
Saj ne kritiziram, stvar posameznika, ampak kaj jaz vem, tega ni vsak sposoben. To pa ravno zaradi pomembne čustvene vloge v osebnosti tega človeka, ker ni sposoben popolne izpustitve oz. ravnodušnost glede osebnostno-značajskih značilnosti osebe, s katero spi.
Premoreš jih že. Vprašanje je, če si jih dovoliš razkrit in če si dovoliš čustvovat z žensko.
A lahko jaz za Matjazka, ker on je takoooo čustven, bi lahko to preveč potrlo? :))
Za vsak organ na telesu je značilno, da funkcija pogojuje obliko, kar bi pomenilo, da če organ ni v funkciji enostavno zakrni, ker ga telo ne rabi/uporablja. To je lahko izkusil že vsaj na lastni koži, ko je imel nap. roko v mavcu.
Iz tega sledi, da po desetih letih ne uporabe organa za seks enostavno ne bi imel več s kom ali čim se lotit te zadeve počet…. 😉 :))))
Lahko bi si pa pomagal v vsem tem času samskosti s kako živalco, vendar le v primeru ko bi si tudi živalca želela isto počet z njim in predvsem to: da uživata OBA. :))))))
Tako je tudi pastirček Mujo nekoč stopil v kuhinjo z ovčko v naročju in rekel Fati:
“Vidi šta moram, da je***m kad tebe glava boli.”
Ona je bila zaposlena v neko delo in ga ni dobro slišala in vpraša :
“Šta si reko?”
Mujo odvrne:
“Ma ništa tebi, ništa tebi…” in odide z ovčko v naročju……
ON_, torej si hotel povedat, da je moški, ki je že 10 let samski, nesposoben seksat, ker mu tisti ta spodnji organ ne deluje :)? Če mu pa deluje je pa sigurno hodil k prostitutki?
Zanimiva teza.
Torej, če je samski več let in če trdi, da ni imel kake seksfrendice, potem je zoofil ali pa cipofil ali pa stvar ne fukncionira več :).
GLoboke teze si postavil on :).
Ha, ha, ha….
Ne vse dobesedno jemat kar On_ napiše….. 🙂
On_ piše zato, da malo telovadi podstrešje, kot nekdo, ki rešuje križanke nap, toliko pač, da mu organ zadolžen za razmišljanje ne zakrni (popolnoma)…….ccccccc
Forum je zaprt za komentiranje.