Kako do fukfrendice?
Robi, ženska, ki seksa dobi seks, se ti ne zdi? Torej vsaka, ženska, ki seksa prostovoljno nekaj dobi. Ena seksa, zato, ker si želi seksat in dobi tudi to, kar si želi, torej užitek. Torej ni prostitutka. Je jasno? Daj dojemi no že enkrat, da ženske seksamo zato, ker si želimo seksat, ne zato, da bi dobile avto, hišo, stanovanje… za te stvari greš v službo, ne pa seksat.
So pa ženske, ki seksajo zaradi materialnih in podobnih ugodnosti. Dobijo torej seks + materialne ugodnosti, torej to je prostitutka. Ni seksala, zato, ker si želi seksa, ampak zato, ker si želi avto, hišo… vidiš v čem je razlika?
On, če te ne zanima moja hiša, avto in tako naprej, zakaj pa sprašuješ, pišeš te stvari :)?
Mogoče zato, ker mi ni do filozfiranja?
Spider in jaz sva dve različni osebi.
Sploh pa je Spider samo poudaril, da v takih vezah ni potrebno lagat, zakaj bi, če nisi nič obljubil? Če vsem paše zakaj ne? Če nič ne obljubljaš, ti tudi ni potrebno lagat.
Povrh tega pa jaz ne pljuvam ne po enih ne po drugih. Recimo mene avanturisti niti malo ne motijo, čeprav jaz tega ne bi počela. Pa so zato slabi? Ne, zame niso. Dokler mi nek tip ne teži za avanturo, mi dol visi kaj on počne.
Eni poročeni pa se tako poglobite v vsako tako temo. To je res nenavadno.
Sicer pa, dovolj razlaganja, kdor je dojel, je dojel, kdor pa ni pa pač ni. Meni se ne da več.
Škdoa, da se ne javi kaka avanturistka, bi bilo zanimivo slišat še njeno mnenje :).
Ali pa zato ker ne poznaš odgovora? Ker tam kjer poznaš odgovor (zakaj ženska seksa 😉 si se kar razpisala… :))))
Pisal sem zato ker sem želel še komu približat nekaj osnovnih stvari o medsebojnih odnosih, ker mi je nekako žal, da vas toliko podlega stereotipom farjev in carjev (beri potrošniške miselnosti). Postavil sem nekaj vprašanj na katere nisi hotela pisat (tudi prav, ker niti ni bilo treba odgovorit na glas), upam vsaj da si si v sebi odgovorila.
Mislim pa da seks prijateljstvo kot ga sama opisuješ se v ničemer ne razlikuje od tega kar živim sam le, da z mojo partnerico živiva na istem naslovu, si deliva isto streho, drug za drugega opereva gatke (v prenesenem pomenu besede) in iz tega dejstva nastajajo tudi razni konflikti, ki jih je potrebno rešit, če želiš živet skupaj, čemur si se ti nekako izognila in če bo “zagustilo” tega ne boš “reševala”, boš raje poiskala novega prijatelja.
Ok kakor komu paše. 🙂
Nekdo je pa želel fu* frendico, to pa ti nisi, vsaj zdi se mi da ne :))))
Mah no, ne biti tako ozki.
Saj tudi o istospolno usmerjenih vedno zelo intenzivno debatiramo tule, pa nekako mislim, da nas ni večina tako usmerjenih.
Kaj pravite? Ali bi vezan človek moral imeti plašnice na očeh, zavezane roke in zaprta usta?
Ja Japkica, ti zadovoljneži s Spiderjem na čelu si predstavljajo zakon kot lastniško razmerje, kjer je greh, če se kdo od partnerjev pogovarja, druži še s kom drugim razen z njim…. In v takem lastniškem odnosu ne zdrži dolgo nihče, saj jih je upravičeno strah in se branijo “obveznosti”…. 😉
Ja Japkica, ti zadovoljneži s Spiderjem na čelu si predstavljajo zakon kot lastniško razmerje, kjer je greh, če se kdo od partnerjev pogovarja, druži še s kom drugim razen z njim…. In v takem lastniškem odnosu ne zdrži dolgo nihče, saj jih je upravičeno strah in se branijo “obveznosti”…. ;)[/quote]
Ok… no saj mi je že nekaj časa jasno, da samski tu gor mislijo, da je vsak tu gor samski ali pa nezadovoljen in nesrečen. Vsak pač izhaja iz sebe. 🙂
Ni čudno, da se bojijo partnerstva kot hudič križa. V takšnem strahu je pa res dobra tolažba biti sam.
luštno je… pa saj seks pa ja vsakega (pazi, to je moje mnenje) zanima!! Mene tudi! Je tu kaj slabega? Človek, ki lahko debatira o seksu (ljubljenju, f******), tudi sam akt jemlje veliko bolj sproščeno… vsaj tako pravijo. 🙂
luštno je… pa saj seks pa ja vsakega (pazi, to je moje mnenje) zanima!! Mene tudi! Je tu kaj slabega? Človek, ki lahko debatira o seksu (ljubljenju, f******), tudi sam akt jemlje veliko bolj sproščeno… vsaj tako pravijo. :)[/quote]
Japkica “čista desetka” za ta zapis.:)
Tudi mene zanima, saj veš, da se jaz vedno oglašam na takšne in podobne teme, potem pa mi eni napišejo,…. da sem potrebna kot sahara vode, da sem obupana, da sem …. kaj vse,da sem, sem že pozabila.:)
Razlika med Japkico in Bibito in recimo On in Robi je v tem, da vedve ne poveličujete svojega tipa razmišljanja (vse ostalo menda naj bi bilo čudno) in ne smatrata seksa kot nekaj, kjer ženska da noge narazen in da recimo mene ne prepričujeta, da se počutim kot prostitutka. Pa še kaj bi lahko naštela.
Glej, sej ni važno, kako si jaz predstavljam zakon, ker itak nisem poročen. Stvar je v tem, da si ti priznal, da je tvoja zvestoba stvar odločitve in da nimaš super zakona. In d ane poznaš nikogar, ki ga ima.
Na koncu res izpade, da je imeti zakon olimpijska disciplina spusta s kajakom po divjih vodah, kjer gre za to, kdo se bo kasneje raztreščil na skalah.
Jaz sem evdno naivno mislil, da se ljudje poročajo enostavno, ker s eimajo radi in jim je skupaj fajn. Vedno bolj pa prihajamo do tega, da je zakon neka mukotrpna zadeva, kjer je treba čez mnoge križe in težave in tisti, ki se to gredo, se še trkajo po prsih, kakšni frajerji so, ker premagujejo vse to. Kot da jih je kdo potisnil v kanu in po divjih vodah.
luštno je… pa saj seks pa ja vsakega (pazi, to je moje mnenje) zanima!! Mene tudi! Je tu kaj slabega? Človek, ki lahko debatira o seksu (ljubljenju, f******), tudi sam akt jemlje veliko bolj sproščeno… vsaj tako pravijo. :)[/quote]
Uh, veš koliko se cerkev ukvarja s seksom … pa ga niti pod razno ne jemlje sproščeno.
Torej imaš moškega le za zadovoljitev spolnih potreb ?
Pa misliš, da nisi vredna ničesar več, kot le spolne zadovoljitve ?
Da nisi vredna tega, da bi te nekdo cenil te spoštoval in imel rad ?
Ali pa ne verjameš, da je kaj takega sploh možno ?
In kaj je tu za aplaudirat ?
Mogoče to, da smo zaradi slabih izkušenj in prikritega sovraštva in nezadovoljstva, sposobni sebi in drugim dokazati, da ne rabimo nobenega drugega (razen za seks) in da smo sposobni živeti sami ?
Da so tisti, ki so kao srečno samski, presegli odvisnost od odnosov in že prešli na višji nivo in da je to prihodnost naše družbe, kjer bomo živeli mimo drug drugega ?
Da je to način, kako smo dokazali, da smo iskreni in da ne varamo, ker nimamo več koga prevarati ?
Ko bi le vedeli in se zavedali kaj nas žene k takšnim dejanjem in načinu življenja…Da le nadgrajujemo tisto, česar smo se včasih bali in kar nam je dajalo slabe občutke…
Res je, da vsak živi življenje na svoj način…Tako kot glasbo posluša vsak na svoj način..Nekateri le srednje tone, drugi pa širši spekter…Oboji pa poslušajo glasbo….Le da so nekateri prikrajšani za tiste nianse in zvoke, kjer je najbolj pomembna sama odprtost in sposobnost izraziti čim širši frekvenčni spekter zvokov ali občutkov…
Forum je zaprt za komentiranje.