Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako do fukfrendice?

Kako do fukfrendice?


Zgleda kot nek idealen odnos…Sama iskrenost, poštenost, nič varanja, svoboda….Pa ne vem, zakaj smo nekateri takšni norci, da se ne odločimo za takšen način odnosa…..Mogoče smo le staromodni…

Robi, nisi odgovoril na vprašanje, če tvoja žena pozna tvoj nik tule gor 🙂


Spider…To pa je diplomatski odgovor. 🙂
Samski počnete isto oziroma še bolj pogosto, kot tisti v vezi, le da se to ne imenuje varanje.
Na nek način imaš prav…Ti lahko brez slabe vesti menjavaš partnerke, vezan moški pa jih ne sme, ker je to varanje….V ozadju pa se gre za isto dejanje. Menjavanje partnerk..:)

So pač seronje, če tako praviš….Vendar jaz nisem njihov advokat, da jih bom zagovarjal ali razlagal razloge.[/quote]
Malo ste zašli. Robi, da tisti, ki je v resni zvezi, ne sme varat, je neresnica. Vsak lahko vara, gre se ali za odločitev nekoga, da ne bo (kar je lahko naporno) ali pa se gre za to, da sploh nimaš želje/potrebe po nekom tretjem. Govora v tej temi je ves čas od dveh skrajnostih, kjer nobena ne prinaša pravega zaodovoljstva. Vsaj tako se zdi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ne razumem zakaj bi naj hodile narobe ?[/quote]

Glede na nekaj tvojih prejšnjih odgovorov, ko pišeš, da poročeni ne sme varat … po tvoji definiciji resne zveze ne da ne bi smel, ampak mu to itak ni niti na kraju pameti, ker je nadzadovoljen v zvezi.

Upam, da odgovoriš na to, če tvoja žena pozna tvoj nik tu gor.

Zraven pa še nekaj. Veš zakaj je toliko ljudi v zvezah, ki ne štimajo? Ker niso dovolj samozavestni, da bi oporekali ljudem kot si ti. Recimo v tvojem pisanju je jasen namig, da je s samskimi nekaj narobe.
In ljudje se bojijo, da bi jih taki kot si ti tako obsojali in raje trpijo v slabi zvezi, samo da so poročeni.
Si mogoče pomislil, da so nekateri samski iz različnih razlogov? Recimo invalidi imajo zelo velike težave ali pa recimo ženska, ki ne more imeti otrok, veliko težav se zna nabrati ali pa ločena ženska s tremi otroki ali pa nekdo, ki je preprosto preveč v službi ali pa nekdo ki poleg službe še študira in tako naprej… razlogi so zelo različni.
Ampak eni ljudje se spravljajo na samske, zato eni taki predsodkov ne zdržijo in so raje v zanič vezi kot samski.

V (skoraj) vsakem (župnikovem 😉 pisanju lahko izluščiš odgovor, pa ti nekako ne gre.
Nihče, ki se zaveda svojih čustev in jih vsaj približno razume ne bo toliko let samski in brez seksa iz preprostega razloga, ker bo sposoben najt osebo, ki si bo želela bit z njim in se z njim tudi ljubit ne samo seksat…..

Ferbčna vseskozi trdim, da nihče od nas ni nič drugačen in tudi taki ne ki zagovarjajo seks s prijateljem. Spider bi z večimi, ker itak ne vara :/, Luštno je bi pa samo z enim prijateljem….
Noče pa odgovorit v čem se razlikuje ta njena prijateljska zveza od običajne zveze, ker po moje razlike ni, če izhajam iz tega kar je ona napisala o tem.
Po moje ima sedaj vezo v kateri je z eno nogo vedno v begu, da lahko odskoči, da se zavaruje, ne ponovi strahu,razočaranja, zavrženost…., ki jo se doživela ob ločitvi. Zato sem jo tudi vprašal po razlogih zakaj se je ločila ali so bili materialne ali čustvene narave. No, ona je to razumela kot da se zanimam zanjo in za bivšega…. 🙁
Drigače so pa alineje od Goldfish resnični pravi razlogi, ki jih pa taki žal ne priznavajo, se jih ne zavedajo zato seks prijatelji…. Le da ti seks prijatelji niso končna postaja, ko se bo tudi na tem naslovu nabralo dovolj razočaranj bodo mogoče sprevideli, da so vozili v slepo ulico.
Nekaterim je eno življenje premalo bodo rabili še kakšnega, da to spoznajo….[/quote]

Zakaj ga ne bi?
Tudi redno bere kaj napišem in se čudi zakaj nekomu takemu kot si ti dopovedujem, kar se mu ne da dopovedat, kar ne dojema…..

Kaj ti nimaš nikogar, ki bi vedel za tvoje pisanje, te je strah tega, da bi kdo od bližnjih vedel kaj pišeš, kako razmišljaš? Tudi prijatelj ne ve?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Pa ti hitreje postavljaš vprašanja, kot pa sam uspem prebrati. :)))

A dvomiš ? 🙂
Še komentira včasih kaj tu gor….Pa ne bom povedal katera je. 🙂

Če en seksvezo imenuje kot to, da ženska samo noge narazen drži, resno vezo pa da poleg držanja nog narazen še gospodinjenje…
Potem je zadovoljstvo zelo jasno :).


Ne razumem zakaj bi naj hodile narobe ?[/quote]

Glede na nekaj tvojih prejšnjih odgovorov, ko pišeš, da poročeni ne sme varat … po tvoji definiciji resne zveze ne da ne bi smel, ampak mu to itak ni niti na kraju pameti, ker je nadzadovoljen v zvezi.[/quote]

V (skoraj) vsakem (župnikovem 😉 pisanju lahko izluščiš odgovor, pa ti nekako ne gre.
Nihče, ki se zaveda svojih čustev in jih vsaj približno razume ne bo toliko let samski in brez seksa iz preprostega razloga, ker bo sposoben najt osebo, ki si bo želela bit z njim in se z njim tudi ljubit ne samo seksat…..

Ferbčna vseskozi trdim, da nihče od nas ni nič drugačen in tudi taki ne ki zagovarjajo seks s prijateljem. Spider bi z večimi, ker itak ne vara :/, Luštno je bi pa samo z enim prijateljem….
Noče pa odgovorit v čem se razlikuje ta njena prijateljska zveza od običajne zveze, ker po moje razlike ni, če izhajam iz tega kar je ona napisala o tem.
Po moje ima sedaj vezo v kateri je z eno nogo vedno v begu, da lahko odskoči, da se zavaruje, ne ponovi strahu,razočaranja, zavrženost…., ki jo se doživela ob ločitvi. Zato sem jo tudi vprašal po razlogih zakaj se je ločila ali so bili materialne ali čustvene narave. No, ona je to razumela kot da se zanimam zanjo in za bivšega…. 🙁
Drigače so pa alineje od Goldfish resnični pravi razlogi, ki jih pa taki žal ne priznavajo, se jih ne zavedajo zato seks prijatelji…. Le da ti seks prijatelji niso končna postaja, ko se bo tudi na tem naslovu nabralo dovolj razočaranj bodo mogoče sprevideli, da so vozili v slepo ulico.
Nekaterim je eno življenje premalo bodo rabili še kakšnega, da to spoznajo….[/quote]

Zakaj je nekdo v ohlapni zvezi, lahko odgovori samo on.

Tvoje razmišljanje je pa čista teorija in ja, vem, da ti nimaš izkušenj s tem. Pa še blazno vzvišeno zveniš v tem svojem razmišljanju.
Ljudje hodimo po različnih poteh, eni gredo bolj naravnost, lepo enakomerno po AC, kjer kljub velikemu številu avtov redko nastanejo zastoji, drugi imajo raje ovinke in rejli, nekateri pa celo brezpotja, pa tudi če je tam več možnosti, da gre kaj narobe. Lahko to sprejmeš? Imam občutek, da ne oziroma zelo težko.

Aha, torej razumem, Robi in On pišeta tako, da je njunima ženama všeč :). To me je zanimalo.

NEUMNOST!!!!
Nič ni narobe le ne zadovolji se s tem prijateljem, ker te ne osrečuje na način kot si ga želiš in si ga tudi zaslužiš!
Tudi samski so samski z razlogom in ni z njimi nič narobe, le rabijo čas, spoznanje zakaj so samski, če želijo imet nekoga. Lahko so pa puščavniki, samo teh je zelo malo če sploh kakšen…..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Ne razumem zakaj bi naj hodile narobe ?[/quote]

Glede na nekaj tvojih prejšnjih odgovorov, ko pišeš, da poročeni ne sme varat … po tvoji definiciji resne zveze ne da ne bi smel, ampak mu to itak ni niti na kraju pameti, ker je nadzadovoljen v zvezi.[/quote]
Sme ali ne sme..To ni zdaj zakonsko določeno…Ali pa je, če se je zaobljubil…..In če se tega drži, kar je obljubil, potem ne bi smel, ker to ni pošteno. do sebe in ne do partnerke.
Če ni zadovoljen, naj raje to iskreno pove.

Če jima ne bi bilo všeč to kar piševa, če ne bi tega tudi mislila, bi to vedeli in verjetno ne bi bili več dolgo z nama.
Tako preprosto je to 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tvoj citat On: ”Nihče, ki se zaveda svojih čustev in jih vsaj približno razume ne bo toliko let samski in brez seksa iz preprostega razloga, ker bo sposoben najt osebo, ki si bo želela bit z njim in se z njim tudi ljubit ne samo seksat….. ”

Torej, si vzvišeno pojasnil, da vsi ostali smo pa nesposobni.


Vem, kaj tebe muči…:)
Rada bi imela seks vezo, pa se ne bi rada počutila manjvredno in kot neka prostitutka…:)
Rada bi nekomu pomenila več in bila prava prijateljica..Vendar je to težko, če te nekdo ima le za seks….Zato ti moje besede gredo tako v nos.


Spider…To pa je diplomatski odgovor. 🙂
Samski počnete isto oziroma še bolj pogosto, kot tisti v vezi, le da se to ne imenuje varanje.
Na nek način imaš prav…Ti lahko brez slabe vesti menjavaš partnerke, vezan moški pa jih ne sme, ker je to varanje….V ozadju pa se gre za isto dejanje. Menjavanje partnerk..:)

So pač seronje, če tako praviš….Vendar jaz nisem njihov advokat, da jih bom zagovarjal ali razlagal razloge.[/quote]
Malo ste zašli. Robi, da tisti, ki je v resni zvezi, ne sme varat, je neresnica. Vsak lahko vara, gre se ali za odločitev nekoga, da ne bo (kar je lahko naporno) ali pa se gre za to, da sploh nimaš želje/potrebe po nekom tretjem. Govora v tej temi je ves čas od dveh skrajnostih, kjer nobena ne prinaša pravega zaodovoljstva. Vsaj tako se zdi.[/quote]

Jaz v tem, kar piše luštno je, ne vidim prav nobene skrajnosti. Zanimivo pa je, da tisti, ki se (domnevno) ne vidite v takšnih zvezah, zelo radi zaidete v svojih pisanjih v ekstreme. Podobno kot bi s pijancem zmerjali nekoga, ki enkrat na mesec spije eno pivo.

Hudiča zakaj se samo braniš?
A res tako nerazumljivo pišem?
Daj raje pobrskaj malo po sebi in se vprašaj, če je res to kar imaš sedaj vse kar si želiš, če res ne zmoreš najt nekoga, ki bi ti vračal, kar mu daješ ali zmoreš dajat samo to in nič več in zato samo prijatelj, ki niti to ni….?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ja, poročene varalice tudi kažejo en obraz ženi, drugega pa ljubici :).

Lahko, da sta vidva z Robijem res taka angelčka, lahko pa zato tako pišeta, ker vajini ženi bereta :).

Če jima ne bi bilo všeč to kar piševa, če ne bi tega tudi mislila, bi to vedeli in verjetno ne bi bili več dolgo z nama.
Tako preprosto je to ;)[/quote]

Ajde?

Aaj, bodi še v javnosti tako pogumen in reči sovji partnerki, da ni res, da ti nje ne smeš varat, da gre le za tvojo odločitev. Me prav zanima njena reakcija.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


To je res….Pa veš, da še ti zaradi tega, če si samska nisi nič bolj samozavestna ?
To je tako, kot če pametujem kako bi sam vzgajal otroke in kako dober starš sem ali pa bi bil, pa čeprav sem brez otrok…:)

Robi, žalostno, da ima moderator tako razmišljanje.
Res, nimam besed za tvoje izjave. Če ženska uživa v seksu, je očitno kar prostitutka.
Kaj pa je tista, ki je z možem in po tvojem, daje samo noge narazen? Očitno je z njim zato, ker ji on nudi streho nad glavo ali kaj takega pa da potem v zahvalo malo noge narez kot praviš ti? To pa je prostitutka, se ti ne zdi? Aja, verjetno ne, ker je seveda poročena.


Vem, kaj tebe muči…:)
Rada bi imela seks vezo, pa se ne bi rada počutila manjvredno in kot neka prostitutka…:)
Rada bi nekomu pomenila več in bila prava prijateljica..Vendar je to težko, če te nekdo ima le za seks….Zato ti moje besede gredo tako v nos.[/quote]

In tvoja poanta je?

Nisem jaz silil vezanih varalic, da nekomu prisežejo zvestobo. Jaz nisem nobeni obljubil zvestobe, zato imam moralno pravico, menjavat, kolikor hočem. Poročeni in vezani pa pač te pravice nimate.In tega nisem kriv jaz, temveč vaše obljube vašim partnerjem.[/quote]Niti je ne želimo, vsaj ne tisti ki smo se za to odločili zaradi sebe, ne zaradi nekoga, ki gate pere in da noge na razen…. :/

Zaradi sebe Spider, ti bi bil zvest pa zaradi drugih, ja to pa je muka, ker za druge pa ne moreš vedet 100%, jih imet v oblasti…..to pa je muka 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kdo je bolj samozavesten? Nekdo, ki gre narazen, ker v vezi ni štimalo ali nekdo, ki je v vezi, ki ne štima pa si ne upa it narazen, ker ne upa biti samski?

Vidiš, ti pametuješ o nečem, kar ne poznaš, tako kot nestarš, ki pametuje o vzgoji otrok :).


To je res….Pa veš, da še ti zaradi tega, če si samska nisi nič bolj samozavestna ?
To je tako, kot če pametujem kako bi sam vzgajal otroke in kako dober starš sem ali pa bi bil, pa čeprav sem brez otrok…:)[/quote]

ojej no, po isti logiki potem ženska, ko reče NE v resnici misli DA. Ali se s tem potem tudi strinjaš?


Ti pa pišeš tako, kot tebi paše…In si zato bolj svobodna…:)

Brez tega, da v tebi obstaja pogoj, da se počutiš, kot da je s tabo nekaj narobe, ne more drugi s pisanjem v tebi prebuditi tega občutka. Potem pa se posledično moraš zagovarjati….In to je ta igra, ki jo igramo. 🙂
Saj veš..Ogledala…:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close