Kako do fukfrendice?
Imam resen problem in res vec ne vem kaj naj naredim. Iscem prijateljico za praznjenje testisov. Ampak je enostavno ne najdem! Spoznavanje zensk nekako ni problem, problem je ker bi se vsaka takoj zaljubila, vselila in ozenila. WTF!? Pa kaj je s temi zenskami danes? Poslusam pokvarjene zgodbe kako imajo ljubice, ljubcke, prijatelje, jaz pa na same take naletim. Hocem pa samo kako prijateljico da pridem tu in tam na kavo, me zlorabi in zbogom. Govorimo tu o zenskah malo nad 20, pa do recimo 30. Ok ce je dobra gre tudi do 35. Kje najti pokvarjenke ki bi me samo izkoristile? Ali pa je z mano kaj narobe da same cudne na sebe privlacim?
ej ne bos verjel. sta bile 2 vezani v igri. 1 je pustila fanta takoj, druga je bila na tem da ga pusti! je pa res da sta obe bile najlazje tarce na obzorju: obe izjemno nesrecne doma. in tu je pol problem. take obupane dobis v trenutku, samo par znucanih fraz uporabis, tiste ki so srecne pa se ponavadi ne porivajo okoli.
Po čem sklepaš, da ženske, starejše od 35 let več niso uporabne, le zakaj neki ne? Vsekakor bi moral nekaj imeti, po čemer bi izstopal, da ne bi bil skrit v povprečju, bi te takrat ženske same poiskale, se ti ponujale kakor nevezane tako tudi vezane. Tisto bedarijo o zaljubljenosti in skupnem življenju pa tako ali tako ne kupim, niso vse tako “narejene” 🙂
Mnogim marsikaj v življenju ni dosegljivo in tudi fukfrendice niso samoumevne. Večina ljudi ni dosmrtno frustriranih, ker so jim nedosegljive vile s pogledom na morje ,ugledni družbeni položaj, simboli moči in uspeha… Zakaj bi bilo s spolnimi partnerji drugače? Zakaj mnogi mislijo, da jim ustrezen fukpartner kar pripada? Tudi ti so samo za srečne izbrance. Za vse ostale so na voljo pač taki ali drugačni nadomestki. Lahko tudi abstinenca.
Zelo tehtno mnenje.
Danes ljudje pač mislijo, da jim vse pripada.[/quote]
Bi prej rekla, da si ljudje marsičesa želijo, eni imajo takšne drugi drugačne želje in ne razumem kaj je s tem narobe, pravzaprav sprašujem se le kam bi prišli če bi bili brez želj? Človek, ki si ničesar ne želi je že na pol mrtev.
Kakor za koga :))))[/quote]
Avtor posta bi zastonj, pa jamra, da ta dobrina ni brezplačno na razpolago:). Morda bi se moral roditi kot ženska, potem bi bilo drugače:).[/quote]
Morda, odvisno kako bi bil radodarna, lepa, atraktivna in “potrebna” itd 🙂 Ni mi pa jasno kako veš, da bi bilo drugače, če bi se rodil kot ženska 🙂
Avtor posta bi zastonj, pa jamra, da ta dobrina ni brezplačno na razpolago:). Morda bi se moral roditi kot ženska, potem bi bilo drugače:).[/quote]
Morda, odvisno kako bi bil radodarna, lepa, atraktivna in “potrebna” itd 🙂 Ni mi pa jasno kako veš, da bi bilo drugače, če bi se rodil kot ženska :)[/quote]
Ne vem, sklepam po sebi, ker se nikoli nisem obremenjevala s takšnimi stvarmi kot jih opisuje avtor:). Mogoče je v povezavi s spolom:).
Morda, odvisno kako bi bil radodarna, lepa, atraktivna in “potrebna” itd 🙂 Ni mi pa jasno kako veš, da bi bilo drugače, če bi se rodil kot ženska :)[/quote]
Ne vem, sklepam po sebi, ker se nikoli nisem obremenjevala s takšnimi stvarmi kot jih opisuje avtor:). Mogoče je v povezavi s spolom:).[/quote]
Avtor ima resno preveč časa, nadležni “organ” in nikakor resen problem kot je v štartu napisal. Ne vem pa kako lahko pričakuje, da bo na tem čveku dobil navodila, kako se to najde; že iz odprte teme se razume da ne premore nobenega potenciala, da bi si to omogočil…sem pride stokat…joj :))
Po moje gre za resen problem, vsaj tako ga doživljam. Ljudje so resnično obremenjeni z iskanjem površinskih odnosov. Samo od tega nimaš kaj pričakovati, tudi samo “iskanje” naj bi potekalo v duhu neobremenjenosti. Itak navodil ni, so samo smernice za odkrivanje lastnega potenciala. Bolje ga odkriti pozno kot nikoli:).
Forum je zaprt za komentiranje.