Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako do dišečega perila

Kako do dišečega perila

So že ble teme, ampak kar dolgo nazaj. Torej vprašanje kot v naslovu. Kako do dišečega perila? Kaj uporabljate? Nekako se mi zdi da ko operem cunje, nič ne dišijo. Pač dišijo, ko jih obesim malo, sušim na zraku. Potem pa vonj kar izzveni. Se pa zelo hitro posušijo, pa vseeno ne dišijo.

Imam prašek, včasih tekoči, tu pa tam dodam tudi mehčalec. Ali pomagajo te dišave za perilo, ki jih dobiš v DM?

 

Pri meni isti problem. Sploh temne majice, pri teh majicah se sploh ne znebim tega švic vonja. Pa niso neki ceneni material 🙁 perem recimo na 40… Mogoče je to premal

ma ej sem glih danes to ugotavljala.. ko sem dala ven so lepo dišale, potem med sušenjem pa je vonj iz njih izginil in so brez vonja, okej saj potem po meni diši, ko jo oblečem, ampak vseeno.. ne vem ali je kriv ta poletni zrak ali kaj, pozimi pomladi teh “težav” ni bilo.. stroj ni kriv, saj ko sem vzela ven je dišalo po uporabljenem sredstvu, mehčalcu..

Odgovor na objavo uporabnika
Rozastaroza, 07.08.2025 ob 20:43

So že ble teme, ampak kar dolgo nazaj. Torej vprašanje kot v naslovu. Kako do dišečega perila? Kaj uporabljate? Nekako se mi zdi da ko operem cunje, nič ne dišijo. Pač dišijo, ko jih obesim malo, sušim na zraku. Potem pa vonj kar izzveni. Se pa zelo hitro posušijo, pa vseeno ne dišijo.

Imam prašek, včasih tekoči, tu pa tam dodam tudi mehčalec. Ali pomagajo te dišave za perilo, ki jih dobiš v DM?

 

Daj na alergike pomisli prekleta prasica. Daj nas boste zadušil. Svinje smrdljive naparfumane z deodoranti in cenenimi parfumi, ko ee mi skozla potem parfumiran prašek, mehčalec in prekleta,pofukana smrdljiva pizda bi dajala še umetne dišave po vsem tem. Šamponi, balzami, kreme, losjoni vse das parfumano nase ane koozla sebična, ostali naj crkavamo okol. Vse ribe bojo pocrkale zarad takih kuzel kot si ti. Stuširaj se, umij z alkoholom ali peroxidom pod roko, še enkrat stuširaj z gelom brez vonja. Potem daš gor antiperspirant brez vonja. V DM KUPI PRAŠEK BREZ PARFUMOV IN NEHAJ DUŠIT LJUDI OKOL 0TEKLETA PRASICA SMRDLJIVA KO SMRAD IZ POR PREKRIVAŠ Z 10 PARFUMI. KDO HOČE VOHAT TEBE, TVOJ ŠVIC IN SMRDLJIVE UMETNE PARFUME. ZAPRI SE V BAJTO IN NE HOD MED LJIDI. PSIHOPATKA sebična SMRDLJIVA.

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz tudi, 07.08.2025 ob 20:53

Pri meni isti problem. Sploh temne majice, pri teh majicah se sploh ne znebim tega švic vonja. Pa niso neki ceneni material 🙁 perem recimo na 40… Mogoče je to premal

U PIZDO MATERNO. VSE KAR JE POD 60, SPIDNJE PERILI, ŠTUMFI, VSE!!! OPERI Z RAZKUŽILOM BREZ VONJA. NAJBOLJŠI JE IZ DM, TISTI BREZ PARFUMA. PROKLETE PRASICE NE ZNATE NITI PERILA NORMALNO OPRAT. SAM PARFUM BI GOR ZLIVALE IN FOLK OKOL DUŠILE. V PARFUMIH SO KARCINOGENI IN PHTALATI.

Najprej očisti pralni stroj – tekoči praški radi naredijo film v bobnu in dovodih za doziranje praška.  Nalij kis za vlaganje in nastavi na 90, da se vse očisti – 1x na mesec.

Črno perilo, ki res najbolj smrdi, najbrž zaradi kemikalij v barvi,  jaz sicer pred pranjem v stroju namočim v tekoči prašek za več ur, ali čez noč pred pranjem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno378, 07.08.2025 ob 21:09

U PIZDO MATERNO. VSE KAR JE POD 60, SPIDNJE PERILI, ŠTUMFI, VSE!!! OPERI Z RAZKUŽILOM BREZ VONJA. NAJBOLJŠI JE IZ DM, TISTI BREZ PARFUMA. PROKLETE PRASICE NE ZNATE NITI PERILA NORMALNO OPRAT. SAM PARFUM BI GOR ZLIVALE IN FOLK OKOL DUŠILE. V PARFUMIH SO KARCINOGENI IN PHTALATI.

Ti si popoln dokaz, da smrad ni vedno fizičen. Včasih pride direkt iz tipkovnice frustriranega luzerja.

Zdaj pa tabletko vzami in nočko. Pa smrdi še naprej pikec ?

Meni je pa ravno to všeč, da oblačila nimajo posebnega vonja, da dišijo rahlo samo takrat, ki jih poberem z obešala.

Grozno je iti za nekom in zavohas pralni prašek, mehčalec, dišeče perlice za še več vonja, gel za tuširanje, deodorant in še parfum. Za piko na I pa v vročini še malo potu.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno378, 07.08.2025 ob 21:06

Daj na alergike pomisli prekleta prasica. Daj nas boste zadušil. Svinje smrdljive naparfumane z deodoranti in cenenimi parfumi, ko ee mi skozla potem parfumiran prašek, mehčalec in prekleta,pofukana smrdljiva pizda bi dajala še umetne dišave po vsem tem. Šamponi, balzami, kreme, losjoni vse das parfumano nase ane koozla sebična, ostali naj crkavamo okol. Vse ribe bojo pocrkale zarad takih kuzel kot si ti. Stuširaj se, umij z alkoholom ali peroxidom pod roko, še enkrat stuširaj z gelom brez vonja. Potem daš gor antiperspirant brez vonja. V DM KUPI PRAŠEK BREZ PARFUMOV IN NEHAJ DUŠIT LJUDI OKOL 0TEKLETA PRASICA SMRDLJIVA KO SMRAD IZ POR PREKRIVAŠ Z 10 PARFUMI. KDO HOČE VOHAT TEBE, TVOJ ŠVIC IN SMRDLJIVE UMETNE PARFUME. ZAPRI SE V BAJTO IN NE HOD MED LJIDI. PSIHOPATKA sebična SMRDLJIVA.

Lol, to govorijo tisti ki najbolj smrdijo. Smrduhec en, se zgovarjaš na alergije in ostale stvari

Prfuknene prasice zlezete iz gnoja in potem naslednja generacija ko v srednjem veku poliva parfume namest da bi se umil pa opral!!! SI KJE VIDU MEŠČANA POLITEGA S PARFUMOM IN PUHTECEGA OD VSEH MOŽNIH VONJAV. BOL NA ČEFURJA ASOCIRA ANE PRASICE, KO NITI PRAT NE ZNATE. PROKLETE KUZLE, OTROKE POŠILJATE V RAZRED, PRIDEJO KO DA BI IIH POTUNKALE V ARIEL IN PERSIL. PIZDE NEUMNE. VAM BI MORAL OTROKE ODVZET. https://www.islandhealth.ca/sites/default/files/2018-03/we-share-the-air.pdf

jaz uporabljam Profu mel namesto mehčalca. http://www.profumel.com

Črne majice pa perem narobe obrnjene na 60 stopinj, v žogico zmešam malo gela za pranje in malo razkužila za perilo in dam direkt v boben.

Če vohate detergent ali mehčalec na opranem in suhem perilu, ste ga dali preveč. Obleke morajo imeti nevtralen vonj.

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica (res ta prava), 07.08.2025 ob 21:11

Meni je pa ravno to všeč, da oblačila nimajo posebnega vonja, da dišijo rahlo samo takrat, ki jih poberem z obešala.

Grozno je iti za nekom in zavohas pralni prašek, mehčalec, dišeče perlice za še več vonja, gel za tuširanje, deodorant in še parfum. Za piko na I pa v vročini še malo potu.

Ja, sem mal narobe se izrazla. Men tut gre na živce ta mešanca vseh možnih parfumov. Mam pa rada vonj svežega perila, brez parfumov šamponov itd.

Bolj me mučijo te majce šihtne, ki prej dišijo ko jih obesim, ko se pa posušijo majo pa isti vonj, kot bi že ble ponošene..

Odgovor na objavo uporabnika
Dišeča, 07.08.2025 ob 21:14

Lol, to govorijo tisti ki najbolj smrdijo. Smrduhec en, se zgovarjaš na alergije in ostale stvari

JEBI SE. KO BOŠ NA URGENCI, KER SE JE KOOZLA, KI JE IZ GNOJA ZLEZLA POLILA S POL LITRA PARFUMA, MI POVEJ. UPORABLJAM ANTIPERSPIRANT IZ TUJINE, KI SE DA SAMO 2X ALI 3X NA TEDEN IN ČEZ DAN BEL VICHY BREZ VONJA DODATNO POLETI ZA VSAK SLUČAJ. PREMIŠLJUJEM O BOTOKSU, SAMO JE CCA 500 NA PAJSKO, DRŽI POL LETA. ZMERAJ UMITA, STUŠIRANA.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno378, 07.08.2025 ob 21:15

Prfuknene prasice zlezete iz gnoja in potem naslednja generacija ko v srednjem veku poliva parfume namest da bi se umil pa opral!!! SI KJE VIDU MEŠČANA POLITEGA S PARFUMOM IN PUHTECEGA OD VSEH MOŽNIH VONJAV. BOL NA ČEFURJA ASOCIRA ANE PRASICE, KO NITI PRAT NE ZNATE. PROKLETE KUZLE, OTROKE POŠILJATE V RAZRED, PRIDEJO KO DA BI IIH POTUNKALE V ARIEL IN PERSIL. PIZDE NEUMNE. VAM BI MORAL OTROKE ODVZET. https://www.islandhealth.ca/sites/default/files/2018-03/we-share-the-air.pdf

Ti boš pametoval o frocih ja. Tep bi jih mogli vzet, psihopat prifuknjen. Spizdi s te teme, ker te do tu voham, da puhtiš po gnoju. Prijavi se na terapijo rajši, kot na forum. Čustveni odpadek.

Bo šlo dragec?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno378, 07.08.2025 ob 21:20

JEBI SE. KO BOŠ NA URGENCI, KER SE JE KOOZLA, KI JE IZ GNOJA ZLEZLA POLILA S POL LITRA PARFUMA, MI POVEJ. UPORABLJAM ANTIPERSPIRANT IZ TUJINE, KI SE DA SAMO 2X ALI 3X NA TEDEN IN ČEZ DAN BEL VICHY BREZ VONJA DODATNO POLETI ZA VSAK SLUČAJ. PREMIŠLJUJEM O BOTOKSU, SAMO JE CCA 500 NA PAJSKO, DRŽI POL LETA. ZMERAJ UMITA, STUŠIRANA.

Lahk se zarad mene kopaš v vodikovi peroksidni megli in se parfumiraš z zrakom iz Himalaje, pa boš še zmer smrdeu, gnilad

Odgovor na objavo uporabnika
Rozastaroza, 07.08.2025 ob 21:17

Ja, sem mal narobe se izrazla. Men tut gre na živce ta mešanca vseh možnih parfumov. Mam pa rada vonj svežega perila, brez parfumov šamponov itd.

Bolj me mučijo te majce šihtne, ki prej dišijo ko jih obesim, ko se pa posušijo majo pa isti vonj, kot bi že ble ponošene..

Oprosti za rahel izpad. To ti reši DM razkužilni mehčalec brez vonja in še pomirjena si, ker je čisto. Če bi rada dišečo posteljo si izberi naravna eterična olja. Daš s pranjem v kapljicah ali posprejaš z razpršilcem. Osvežilna je limona/pomaranča. Svež vonj evkaliptus. Za spanje lavanda, itd. Lahko si skombiniraš.

Odgovor na objavo uporabnika
Dišeča, 07.08.2025 ob 21:23

Lahk se zarad mene kopaš v vodikovi peroksidni megli in se parfumiraš z zrakom iz Himalaje, pa boš še zmer smrdeu, gnilad

Bolj težko. Sem ženska in ne moški in ne jem mesa, tako sa mi smrdljive maščobne kisline ne smrdijo iz por, ust… Za higieno zelo skrbim. Tako, da podjebavak koga drugega.

Odgovor na objavo uporabnika
Luisa340, 07.08.2025 ob 21:20

Ti boš pametoval o frocih ja. Tep bi jih mogli vzet, psihopat prifuknjen. Spizdi s te teme, ker te do tu voham, da puhtiš po gnoju. Prijavi se na terapijo rajši, kot na forum. Čustveni odpadek.

Bo šlo dragec?

 Sploh ne tvojih grdavšastih frocov, ki jim boš možgane scvrla s kemikalijami iz parfumov.

Ja to.

Za dišeče cunje je treba kupovati kvalitetne materiale, pa antibakterijske praške uporabljati in na čim višji temperaturi z dodatkom vode prati .. eko in podobni izumi sicer prišparajo z vodo, a je slabo oprana.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno378, 07.08.2025 ob 21:25

Bolj težko. Sem ženska in ne moški in ne jem mesa, tako sa mi smrdljive maščobne kisline ne smrdijo iz por, ust… Za higieno zelo skrbim. Tako, da podjebavak koga drugega.

Kaj ma veze če si ženska al moški? Še zmer si gnila in boš gnila ostala. Lahk se poliješ z nevem čem pa boš smrdela. Sprejmi to. Ne asne ti higijena, če si gnila od znotraj hahahaaha

in ugotavljam naprej, da pa posteljnina ima ta dičeč vonj.. na bombažnih belih majčkah pa se ni obdržal.. črno perilo ga pa obdrži, samo tam imam za črno tekoče.. o čuda čudna hehe, verjetno je potem problem v blagu, čeprav je vse v glavnem bombažno iz teh treh pranj, ki sem jih opravila včeraj danes…

Prinesi k meni posušit ko piha burja. Bojo dišale še pol leta.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close