Kako damo švedsko grenčico na oči – je potrebno spodaj namazati kremo?
Bolijo me oči in predel okoli oči. Pogosto si pri različnih težavah uspešno pomagam z obkladki švedske grenčice. Tudi za bolečine v očeh naj bi obkladki zelo pomagali.
Povsod piše, da je potrebno vedno kožo, kadar damo gor obkladek iz švedske grenčice, spodaj namazati z ognjičevo kremo. Kako pa je na vekah? Si lahko namažem veke s kremo (ognjičeva) ali mi bo krema prišla v oko in me bo peklo? V knjigi piše samo, naj si za eno uro damo obkladek na veko, nič pa zraven ne piše o kremi spodaj.
Ima kdo kaj izkušenj s tem?
Ne morem verjeti, da obstajate take budale, ki padate na finte šarlatanskih ravnozemljašev. Švedska grenčica na oči in okoli oči? Samo totalni fuknjenec je pripravljen narediti kaj takega. Daj, namaži si grenčico čez veke, na debelo, ko boš skakalo do stropa pa vse skupaj zalij s špiritom, seveda eko špiritom!!
Forum je zaprt za komentiranje.