Kako antijanša kevuharje naterat delat v trgovine in fabrike?
Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7405, 08.09.2025 ob 11:58
Anonimno 7405, 08.09.2025 ob 11:58
Samo socialo jim vzemi, najprej bodo noreli, kar poloviš strpaj v prazno skladišče kot uklonilni zapor dokler ne plačajo ne gredo nikamor, če ne bodo delai se bo dolg nabiral in nabiral, tako bomo imeli mir pred njimi pa še delat jih bomo navadili v končni fazi.
Hja, jaz poznam 4 tičke, vsi so prisesani na ostarele matere, zagrizeni SDS-komiji, in vsi na socialni. Zdaj so pa sploh jezni, ker je CSD pod to vlado začel klestiti socialke in dobivajo manj kot so dobivali še eno leto nazaj.
Forum je zaprt za komentiranje.