Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako antijanša kevuharje naterat delat v trgovine in fabrike?

Kako antijanša kevuharje naterat delat v trgovine in fabrike?

Lena leva drhal si bi mogla zaslužit za pašteto in kruh.

Samo socialo jim vzemi, najprej bodo noreli, kar poloviš  strpaj v prazno skladišče kot uklonilni zapor dokler ne plačajo ne gredo nikamor, če ne bodo delai se bo dolg nabiral in nabiral, tako bomo imeli  mir pred njimi pa še delat jih bomo navadili v končni fazi.

krele…

prvo napodi pacienta v fabriko delat… saj 50 let živi samo denarja, ki ga plačajo zaposleni od prispevkov še iz ex države  in širjenja sovraštva med ljudmi z vašo trolovsko kletno pomočjo….

Na sociali so v glavnem nepismeni janševiki brez šol, brez pameti in žleht, da jim nihče noče pomagat. Levičarji se znajdejo, se omrežijo in zrihtajo dobre službe prek vez. Sposobni bodo še dooolgooo vladali. In prav je tako

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7405, 08.09.2025 ob 11:58

Samo socialo jim vzemi, najprej bodo noreli, kar poloviš  strpaj v prazno skladišče kot uklonilni zapor dokler ne plačajo ne gredo nikamor, če ne bodo delai se bo dolg nabiral in nabiral, tako bomo imeli  mir pred njimi pa še delat jih bomo navadili v končni fazi.

Hja, jaz poznam 4 tičke, vsi so prisesani na ostarele matere, zagrizeni SDS-komiji, in vsi na socialni.  Zdaj so pa sploh jezni, ker je CSD pod to vlado začel klestiti socialke in dobivajo manj kot so dobivali še eno leto nazaj.

Torej smo sklepčni, podpore takoj ukiniti, za leve in desne, vse kateri pa bodo noreli pa poloviti, v uklonilni zapor na prevzgojo pa bo takoj lepši predvsem pa cenejši svet !

No ja, vi desnuharji pa kot cigoti povržete 15 frocev, ki jih moramo davkoplačevalce živeti in še tam lenim podganam od kao mater  plačujemo prispevke za penzijo. In to za kaj? Da potlej postanejo gnusni pedofili, ve se koga mislim.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close