Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj vas ženske najbolj prizadane…

Kaj vas ženske najbolj prizadane…

…če vam kak tip ki ga bolj bežno poznate ali sploh ne (v lokalu, na ulici…) naredi, reče?

Sem se nalašč za tale odgovor odjavila….

tip ne, je pa pred leti en mulc na hrvaškem rekel svoji babici (taprava matrona, prisežem!): Vidi, bako, kako je ova teta debela…

evo, to me še po dolgih letih in številnih dietah muči 🙂

Nič, ker toliko, kot bi on kao mene prizadel, ga lahko jaz na 10 potenco nazaj:)

A tebi se vsakdodnevno dogaja, da ti kak nepoznan ali bežno zna tip na lokalu ali v ulici kaj naredi ali reče?

Ne spomnim se in besede nepoznanih ali bežno poznanih mi ne pomenijo nič, razen, če me vprašajo za pot ali kje je kakšna lokacija v mestu. Ostalo ignoriram. Naredil mi ni pa nikoli nihče nič. Preveč grdo (z)gledam.

Od neznanca me nič ne more prizadet

če mi reče, da pride, pol ga pa ni :)))

Nekdo, ki ga bežno poznam ali sploh ne poznam me pa res z besedo ne more prizadeti. No, tepel pa me tudi še ni nikoli noben. 😉

:))

Taki lahko komentirajo samo tvojo zunanjost. Potem je pa odvisno od vsakega posebej koliko se sekira.

__________________________

Do zdej še nič. Sicer pa tisti bližnji,… mah, sm občutljiva, jim rata takoj, da me razočarajo 🙂 Pri neznancu mi je pa whatever za vse

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close