Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj vas pri moških/ženskah najbolj moti?

Kaj vas pri moških/ženskah najbolj moti?

Le kako se ti da s tem tako podrobno ukvarjat? 😉 Ne vem no, meni pa je kul da so ženske različne in da nismo vse kot iz škatlice, bil bil svet precej dolgočasno enoličen..pa nekateri ko postanejo zaradi športa kot freak-i tudi prav – je to njihova odločitev in posledica ne tvoja – nekako se iz tvojih postov čuti nestrpnost 😉 nisem pa namigovala na tvojo spolno orientacijo 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

A zakaj se mi da s tem ukvarjat, sj se mi ne normalno, sam sva z mtko mele eno debato prehle na cesti v avtu k sva ženske opazovale. In je moja mami prva opazila in načela to temo kako današnje ženske nimajo nobenega pasu več.

Kar se tebi zdi vročično-čustveno, je lahko meni povsem namerna napaka. Hotena. Ker naslovnik pričakuje določen odziv, pa mu ga daš. Da ga utrdiš. V. Napačnem. Razumevanju.

Grem si zdaj stokrat skrtačit lase pred spanjem.[/quote]Ne draži me, da ne bom Onega poklical!
Strah in trepet za krivokljuno vrsto ptičic, bo ti on razložil, kaj je preveč čustven odziv!?:D
Ali imaš mene rajši? ;))

Melissa P. Sem čital, menda si malo izmišljuje. :))[/quote]:))))) A zdej sem pa za ptičice plašit al kaj Matjažko? :))))

Res me včasih te pričice pogrejejo, pa naročim, da spremljevalke močneje pihljajo s pahljačami…sovražim brezosebne ventilatorje 😉
Ptičice se včasih “delajo malo neumne” (še bolj kot so…. 😉 hec!!!) in potem, ko kdo nadaljuje v njihovem stilu in se dala tudi sam še bolj neumnega kot je, ne skapirajo in se jezijo nad lastno narejeno neumnostjo tako močno, da jim niti ventilator pri najvišji hitrosti ne zagotavlja ustreznega hlajenja… 😉 :))))

Priporočam vsaj kakega evnuha s pahljačo, če že moškega niso pripravljene pripravt do tega, da jih spravi na usrezne obrate, da se ne bi pregrevale….Je rekla da je sorta topas! Eko, brez špricanja uspeva, tudi prat jo ne rabiš samo glodaj….
Tvoje borbončice ne delujejo pravilno oz ne poznaš dovolj dobro japkic….

Tu bi malo popravila. Tudi sama mislim, da je najlepša ženska postava v obliki peščene ure. Sem spadajo Marilyn Monroe, Monica Bellucci, Elisabeth Taylor…Vendar pa se ne strinjam s tabo, da mora imeti ozka ramena. Ramena mora imeti proporcionalna glede na širino bokov in glede na pas. K sreči so okusi različni in tudi moškim so všeč različne ženske. Na živce mi pa gre, ko začnejo suhice pred drugimi ugotavljati, da bi morale shujšati. Takrat ne veš, ali morda ne provocirajo druge ženske, ki imajo čisto normalno postavo.

Glede razmerja med višino in težo je pa tako, da je to odvisno od telesne konstitucije. Pravijo, da je špeh lahek :)).


To je res. Zato zgleda ženska debelejša kot moški, pri isti višini in če ima isto kil.

Robi, najbolj hudo je, ko ženska shujša, takrat se zmanjšata tudi njeni meloni, pomaranči, ali kako je že Matjažko rekel :)). Precej žensk jamra, da namesto, da bi izgubljale kilograme na zadnjici, izgubljajo kilograme tam, kjer to ni dobro :).

Sicer pa, pri obeh spolih je pomembno kakšno energijo oddaja oseba. Se mi je že zgodilo, da sem spoznala čednega moškega, pa mi že na začetku ni bil všeč zaradi njegovega obnašanja – vzvišenost, hladnost, samovšečnost, arogantnost. Mislim, da tudi pametni moški izbirajo ženske tako, da jih ocenjujejo kot celoto in ne le njen izgled.

Ja mislim, nisem mislila da mora imeti ramena full ozka, mora imeti proporcionalna z boki. Samo meni ni privlačno pri ženskah recimo te moško-športne postave ko imajo ženske širok ramenski obroč in nobenega pasu in potem boke ožje od ramen, ker tako imajo moški. To sem tudi jaz že slišala da naj bi bil ramenski obroč pri ženski enake mere kot njeni boki. Da potem nekako lepo proporcionalno pride. In se strinjam da je to res, take postave meni osebno najlepše izgledajo pri ženskah.

Se pa strinjam te ženske, ki si jih naštela Antilopa od Elizabeth Taylor pa Monice Belluci in podobne te so tudi meni zelo všeč, zelo lepe ženstvene postave.


Zato, ker večina žensk hujša z raznimi dietami. Premalo pa s posebnimi vajami, ki krepijo mišice in pomagajo izgubljati maščobo na željenih mestih.

Se strinjam. Človeka vedno dojemamo celostno.
Kateri je pameten moški in kateri ne, je težko povedati. Ti sama daješ več pomembnosti značaju, kot samemu videzu, zato sklepaš, da je pameten tisti, ki bo pri tebi cenil tvoje osebnostne značilnosti.

Ja, tisti, ki me bo prenašal, si bo zaslužil odlikovanje kakšnega viteškega reda :))). Ali pa beneficirano delovno dobo. 🙂

Js k sem pred 5 leti shujšala za 17kg, se mi je vse proporcionalno zmanjšalo. Nič ni bilo sedaj super malo ali čudno. Pa tudi ženske ko pravijo kako so se jim prsa zmanjšala sama ne poznam nobene, ki bi se jim res zreducirala ob hujšanju. Sama sem imela pri skoraj 70kg recimo da dobro B-jko, potem ko sem pa shujšala imam pa normalno 75B sedaj. Ne vem pa kako se to pri drugih ženskah zmanjšuje, enim se očitno neproporcionalno. Zna biti bedno da se eni ženski iz C zmanjša na A. Če bi se to meni, bi sigurno razmišljala o povečanju prsi s silikoni, sploh če bi bila prsa po hujšanju zelo povešena ali deformirana.

Diete pa itak ne pomagajo in ne delujejo, ker ne moreš ti z dieto potem živeti in jesti vsak dan do konca lajfa. Osebno sem začela zopet normalno jesti 3 krat dnevno in si sama redno kuhati in pač vnos kalorij sem zreducirala precej, tako sem shujšala.

Zakaj na zadnjici? Saj zadnjica je ženstveni atribut? 😉
Za to zadnjico npr. bi bilo škoda vsake dekice: :))

[img]http://www.fetishpassions.com/ass/round-asses-26-31.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko je do danes iskal na porno-erotic straneh The most perfect ass lol

Kontroverzni Matjažko :)).

Spet si zafrknil temo. Daj raje napiši, kakšnega moškega nikoli ne bi imel za svojega prijatelja. Katera značajska lastnost bi te pri lepotici tako zmotila, da bi izpadla iz igre zate (hipotetično, če bi bil samski).

Agresija oz. njegova razštelana interpretacija te lastnosti.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Antilopa, tebe bi imel za prijateljico, ti si bolj prijazna dušica a ne? :))
Kje sem se opredelil, da sem oz. nisem samski? 😉
Ne vem, motijo me podobne stvari kot pri moških.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Antilopa, tebe bi imel za prijateljico, ti si bolj prijazna dušica a ne? :))
Kje sem se opredelil, da sem oz. nisem samski? 😉
Ne vem, motijo me podobne stvari kot pri moških.[/quote]Antilopa, prijateljica, treh stvari ga ne smeš vprašati, in živela bosta happily ever after :)))) Saj bi jih še napisala, če ne bodo razumljena kot agresiviziran vdor v matjažkovo kvazi zasebnost… ne vem zdaj, smem? Ker jaz rada pomagam, namreč učenje iz lastnih napak je najbolj boleče…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Če sem prijazna dušica? Kakor do koga, odvisno od tega, kakšna je ta oseba do mene. Hm, nekaj oseb (žensk) na forumu je posebej izpostavljalo tvojo “nesamskost”. Sicer pa ti najbolj veš, ali si ali nisi. Glede agresije, ki jo zgoraj katenjka omenja, pa moram reči, da nisem spoznala veliko ljudi, za katere bi lahko rekla, da so agresivni. Mene moti druga lastnost – potuhnjenost oziroma po domače “podmuklost”, tem osebam rečemo tudi “mutivode”.

Da ne razočaramo avtorice te teme, me motijo tudi ljudje, ki gredo “preko trupel”.

Matjažko, prosim dovoli Katenjki, da napiše, katerih treh stvari te ne smem vprašati.

Hja saj ti lahko privat napišem, se mi zdi da že po tankem ledu hodiš, pa še za matjažka nisem prepričana če bi preživel, če še enkrat vidi tiste agresivne stavke…
drugo ime za podmuklega tipa pa je, po prijateljici krivokljunčici, mutibarič

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka, jaz imam rada transparentnost. Če imaš kaj za napisati glede njega, napiši tu. Sicer pa ne vem, zakaj naju “povezuješ”. On se je slučajno vključil v debato, ki sva jo imeli s Princess’. Jaz se poskušam držati teme, ki jo je odprla avtorica. Ja, dobro si se spomnila, obstaja tudi izraz “mutibarić”.

Skratka, jaz se z vsakim lahko pogovarjam tu na MON-u, tudi s tabo, če želiš.

Matjažku se dopadejo blondinke, jaz pa sem daleč od tega :))).

Kaj pa vem, v oraclu imam neke podatkovne baze o njem, zdaj ne vem, če boš to lahko odprla, da jih tu gor prilepim ali kaj? Je pa res, tu in tam še kak podatek manjka razen tistih treh ključnih tudi to, kako barvo las mora imeti ženska, menda je bolj na vzhodno slovansko lepoto, tiste so blont, ja.
Jaz se sploh lahko z vsakim pogovarjam, samo druga stran ne vem če… ccccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Antilopa, da se ne bova zgrabila! Ne izkoriščaj “intrigersko slabše dojemljivih ljudi”, saj se zavedaš, da Katenjka preveč govori in je iz nje na naivno otroško lahek način mogoče izvleči informacije. Tebe bom… :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Antilopa, da se ne bova zgrabila! Ne izkoriščaj “intrigersko slabše dojemljivih ljudi”, saj se zavedaš, da Katenjka preveč govori in je iz nje na naivno otroško lahek način mogoče izvleči informacije. Tebe bom… :)))[/quote]Pa saj to ni res no…. intuicije nimam, logika me izdaja, agresivizirano pišem, in zdaj niti za intrige,(spletke) nisem dojemljiva… a res ni ene samcate lastnosti, po kateri bi malo izstopila iz prašnega povprečja…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Antilopa te je driblala, ker bi zgleda rada vedela več o meni, samo zaščitil te sem. :)))
Antilopa, poboljšaj se! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A zdaj sem pa jaz kriva, ker vajina mehiška nadaljevanka še ni končana? :)) Matjažko, vaju bi morali poparčkati, ne vem, kako smo izpustili tako očiten par :).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close