Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj vas pri moških/ženskah najbolj moti?

Kaj vas pri moških/ženskah najbolj moti?

Kaj vas pri moških/ženskah najbolj moti? Če vas recimo nekdo osvaja, kaj je tisto, kar vas najbolj odbija, s kakim ne bi nikoli bili?
Mene pri moških najbolj moti (govorim za generacijo 30-45), če še nikoli ni hodil v službo, če še vedno skrbi zanj mama. Če sicer hodi v službo, ampak plačo zagoni zase, mama pa mu plačuje hrano, položnice. Če se hvali z dragim avtom (ne glede ali ga je sam kupil ali so mu ga starši dali), če se hvali s tem kako prenočuje v dragih hotelih, če se norčuje iz navadnih delavcev, če je šminker, če je razvajen, mamin sinček….

Moški, vi pa o ženskah :). Mogoče se lahko kaj popravim.

Glede na moteče elemente, ki si jih naštela, je razvidno iz opisa, da gre najbrž za samsko žensko, ki išče partnerja s točno določenimi “možitvenimi karakteristikami”. 🙂

Načeloma me motijo podobne stvari na ljudeh, tu spol niti ni toliko odločilen. Negostoljubnost, skopost, neprijaznost, vulgarnost, plehkost, arogantnost, samovšečnost….

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Najbolj me moti, če jo kup stvari moti in da jo še najbolj moti, ko jo slučajno kdaj nič ne moti.

Mene nič ne moti, dokler je nekaj ne moti pri meni. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

– kajenje, plehkost, samovšečnost, debelost, zanemarjenost

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

To temo smo že imeli. Dve pravzaprav. Eno za ženske in drugo za moške.

[sub]In bitka spolov se nadaljuje …[/sub]

Njen partner

Pa glej za tistimi, ki ga nimajo. :))))

Ali imajo tiste preveč motečih faktorjev? 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mene to tudi moti, da jo kup stvari moti, ki so preveč dlakocepsko fine. Takšne je “generalno težko” zadovoljiti, ki si delajo sezname s križci in kljukicami. Take tudi težko dobijo partnerje, če so preveč muhaste in jim nič ne paše.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ce imas sistem prepoznavanje samskih in vezanih prosim javi. Moj predlog z zastavicami se ni obnesel. No ker smo v 21. stoletju mogoce pride do kaksne tehnoloske igracke (nekdo bo s tem zasluzil miljone, tako da prosim za procente :)) ki bo razresil to tezavico.
In se odgovor: NE


Iskren pogovor in odprtih vseh pet čutov? Rabimo še kaj drugega?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Huh, res je kriza, če vsako žensko gledaš kot potencialno. To zna biti precej naporno.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa saj ne govorim o razgovoru za sluzbo 🙂
Japkica zelim pomagati drugim 🙂

Najprej ‘pomagaj’ sebi. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Napacen predalcek 🙂

Ja itak. Ne priznaš, pa tudi če se spotaknem ob tebe, a? :))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tina ups Japkica ne verjame da je danes drugace, Japkica ne zaupa niti lastnim ocem…

Da ne smetim teme…

Pri moških mi je nekoliko moteče, da tako zelo težko priznajo svojo napako. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ce si iskren postanes moski 111

Da ne smetim teme…

Pri moških mi je nekoliko moteče, da tako zelo težko priznajo svojo napako. ;)[/quote

Ženske ste nas pokvarile.:)]

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Pajki, to je prelaganje odogovrnosti za svoje napake. In to ne zveni prav moško, no. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jaz sem bil dober, dokler nisem poti prekrižal z Brihto.:)))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

dedca s tremi cveki se bo vsaka pametna izogibala.

Tebe lahko ‘pozdravi’ edino ena, ki t bo znorela glavo, srce in telo! In upam, da se ti to zgodi čimpej!! Bi bil že čas! 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

rabim zdravljenje?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close