Kaj vas pri moških/ženskah najbolj moti?
Kaj vas pri moških/ženskah najbolj moti? Če vas recimo nekdo osvaja, kaj je tisto, kar vas najbolj odbija, s kakim ne bi nikoli bili?
Mene pri moških najbolj moti (govorim za generacijo 30-45), če še nikoli ni hodil v službo, če še vedno skrbi zanj mama. Če sicer hodi v službo, ampak plačo zagoni zase, mama pa mu plačuje hrano, položnice. Če se hvali z dragim avtom (ne glede ali ga je sam kupil ali so mu ga starši dali), če se hvali s tem kako prenočuje v dragih hotelih, če se norčuje iz navadnih delavcev, če je šminker, če je razvajen, mamin sinček….
Moški, vi pa o ženskah :). Mogoče se lahko kaj popravim.
Glede na moteče elemente, ki si jih naštela, je razvidno iz opisa, da gre najbrž za samsko žensko, ki išče partnerja s točno določenimi “možitvenimi karakteristikami”. 🙂
Načeloma me motijo podobne stvari na ljudeh, tu spol niti ni toliko odločilen. Negostoljubnost, skopost, neprijaznost, vulgarnost, plehkost, arogantnost, samovšečnost….
Forum je zaprt za komentiranje.