Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj vas kot moške prepriča, da pa bi bili s to osebo?

Kaj vas kot moške prepriča, da pa bi bili s to osebo?

Samo lepa mora bit. Lepa do bola. ?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3787, 09.09.2025 ob 11:17

Odgovor na objavo uporabnika
8409, 09.09.2025 ob 11:00

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5399, 09.09.2025 ob 08:51

odbije nekatere, ker se oni radi borijo za zensko in s tem, ko ona naredi prvi korak, jim zraste ego, ker lih oni ane, izmed tok moskih, ki zelijo eno zensko. njim samo zraste ego in taksna zenska v njihovih oceh ni vec vredna truda, ker so jo v bistvu ze dobil na nek nacin. seveda, ce bodo mel od nje kaksno korist, bodo nadeljeval, to je pa vse. (govorim o tistih, ki imajo veliko izbire)

zenska more bit zbircna, vedno.

eni so sramezljivi al pa nimajo izbire, pa jim to ustreza.

jst skakala za nobenim nebi. nikoli. ker ce to delam, potem si lahko siguren, da te gledam izkljucno za prijatelja, ker mi ustrezas in dam veckrat pobudo ali pa ker drug razlog, ker ti zelim recimo pomagat (sem imela tocno en tak primer, pa se danes mislim, da je on mislu, da se zanimam za njega, ampak dalec od tega, le ustrezal mi je njegov karakter in razmisljanje. oh,moski ane ?‍♀️ zato je pa bolje da prekines vse skupaj, ali pa ce oni prekinejo, ker mislim da bi slo v napacno smer in to ni bil moj namen. eni ne razumejo besede prijateljstvo in dobrih namer. a je res tok tezko bit sam to? ker jst mam prijatelje, ki so samo to. in ce zenska pove da nisi njen tip, potem mislim da bi se mogl to zavedat in da si lahko vesel, da je po resnici povedala in tudi to, da se to nemore spremenit. pac, a je to tak problem sprejet? ce bi meni to nekdo rekel, mi sigurno nebi udarl na ego, ker se zavedam, da ima vsak svoj tip, kakor tudi jaz. pa tip sploh ni grd, le privlacijo me drugacni. fizicno in karakterno)

sem zelooo hladna ko mi je nekdo vsec in mal bitchy. prijazna tud ne? in nikoli nebo ta moski dozivel, da nekaj delam prva. prvi korak razen v zivo nekje zunaj, ce ti nekdo prvi namigne, dam malo vedt nazaj, da potem on nadaljuje zadevo. ampak more se lomt in lomt dolgo casa, da me dobi, ce sploh me. pac res se more trudit na vseh podrocjih. to pa ne pomeni, da skace za mano, to me odbija. so nacini od vecerij, do skupaj prezivetega casa, do pozornosti, izletov. vse skup, za kaj resnega ali pa neresno, ce mi je slucajno bil tok vsec in je bila kemija ampak mi ni bil vsec njegov nacin zivljenja in obratno (ampak ne, to sem se sla pred kratkim in ko sm bla mlajsa). zdaj nebi nikoli vec. samo se resno in nic vec, me je res spremenilo nekaj v zelo kratkem casu, se sama ne vem kaj. bolj zresnjena na vseh podrocjih??

“sem zelooo hladna ko mi je nekdo vsec in mal bitchy.”

To dela veliko žensk in sčasoma pogruntaš, da je ta “bitchiness” v resnici indikator interesa, mogoče kompenzira, ker jo podzavestno skrbi, da so njena čustva preveč očitna in gre v drugo skrajnost, da ja ne bo kdo opazil, sploh on, dejansko pa glih po tem registriraš, da ni ravnodušna.

Se mi zdi je to bolj sofisticirana variacija na temo, ko smo mi v vrtcu nagajal uni, ki nam je bila všeč. Pa v bistvu niti ni bitchy to, ni z zoprno energijo, samo špikne mal kot da te testira za emocionalno čvrstost, če boš užaljena princeska, ti pred drugimi kontrira, komentira stvari…

Delno se strinjam. ne razumes pa cist bitchy besede, vsaj v mojem primeru ne. to ne pomeni da ga dol vlecem zanalsc, da mu zbijam samozavest in sem nevem kolk ravnodusna. Ampak sem pa nekdo, s katero ve, da se ne more zajebavat. On se pocut da vodi in se trudi, to pa tudi zato ker najprej zelim vidt njegovo samozavest in moskost

Drugo, nekateri moski majo radi submisivne zenske. Tako ze iz prve vidis, da tega ne zeli, ce si taka. In se ne boji takih zensk

Tretje, pokaze se kaksen je v resnici in kako te vzema, ali se bo trudil ali pa nekje na sredini obupal

Glej tip te pac nikol ne sme cist “ujet” , in jst to dobro vem.nasvet za vse, ki tega ne vedo

Saj pravim, da tak bitchy ni nesramen, vsaj meni tudi ni odbijajoč, mal je attitude-a zraven, na nek način ženska s tem dejansko pokaže karakter in se strinjam, da ta v tem primeru najbrž ni submisiven, vsaj ne v smislu, da se vsakemu in avtomatsko podredi.

Čeprav glede tega “podrejanja”, večina moških ima rada, da oni komandirajo, ampak to ne pomeni, da ženska nima pravice povedat mnenja ali da to ne šteje, niti da si želimo ženske brez osebnosti in stališč.

Zanimivo. Meni “dinamika moči” signalizira igralko v drugi ekipi. Kako naj bi zgledalo sodelovanje z nekom, s komer ves čas poteka boj za prevlado? ?

Odgovor na objavo uporabnika
Kokta, 08.09.2025 ob 21:13

Če ženska naredi prvi korak, kaj vas prepriča, da bi bili z njo? Oziroma zakaj vas odbije, ko ženska naredi prvi korak? Izgled? Karakter? Neujemanje hobijev?

Vsec mi je ce zenska naredi prvi korak. Sam ga brez problema naredim. V kolikor pa ga ona, mi to da vedeti, da sem ji res vsec. In to je to kar moski hocemo. Da smo zenski res vsec. Podobno je s seksom. Velika prednost je, ce do seksa pride hitro in ce je ona mocno za to in v tem res uziva. Poleg tega, hoce tudi v bodoce veliko seksa z menoj, saj je to vir njenega uzitka. Taksno zensko najbolj cenim in bi jo hitro smatral tudi kot potencialno zeno in mamo svojim otrokom. Izobrazba in vse drugo je manj pomembno. Vazen je klik med nama in to, da ni ovir do uzitka oz da zenaka ne vidi ovir.

Mojega dragega je prepričal pogled malo nižje od mojih oči in pa dejstvo, da se je z mano možno pogovarjati. Tako pravi on. Nimam razloga, da mu ne verjamem.

Odgovor na objavo uporabnika
8409, 09.09.2025 ob 11:51

Saj pravim, da tak bitchy ni nesramen, vsaj meni tudi ni odbijajoč, mal je attitude-a zraven, na nek način ženska s tem dejansko pokaže karakter in se strinjam, da ta v tem primeru najbrž ni submisiven, vsaj ne v smislu, da se vsakemu in avtomatsko podredi.

Čeprav glede tega “podrejanja”, večina moških ima rada, da oni komandirajo, ampak to ne pomeni, da ženska nima pravice povedat mnenja ali da to ne šteje, niti da si želimo ženske brez osebnosti in stališč.

Pol izgleda ne ziviva na istem planetu. Imas zelo veliko takih, itak pa tisti moski, ki si tok zeli bit glavni oziroma komandirat, sigurno nima zdrave samopodobe in avtoritete. Ker taksen bo vedno imel ob sebi “slabse” oziroma submisivne zenske, da se bo on pocutil, da je boljsi in mocnejsi, ker se globoko v sebi ne pocuti mocnega in je nesamozavesten. Moski je ze naravno mocnejsi spol in to pride cist naravno, ko sta dva dokaj normalna skup. Seveda to pa mi zenske naredimo, da se tako pocuti v dolocenih situacijah, ko mu prepustimo dolocene stvari, tukaj pride zenska energija na vrsto. Ampak dalec od tega, kar je kot si rekel, da te nekdo komandira. Nic od tega. Kaj je zdrav odnos, pa redko kdo ve. Ker vedno pride do ego clashov in nekdo hoce prevladovat.

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 08.09.2025 ob 21:49

Ne moreš tukaj postaviti univerzalnega pravila. Sto ljudi… sto čudi. ?

Pa še pr tak široki temi, pišejo mnogi neko univerzalno pravilo? men se zdi, da najprej vsi m in ž vizualno ocenimo. Sklepam, ker nam pč možgani tk delujejo, da v milisekundi poskenirajo simetrije.. pol pa začnemo komplicirat s pričakovanji?

Mene odbijejo ti lepotni popravki jošk,botox,riti,ustnic,… Zgledajo kot spake,pa še nizko samozavest imajo.Se niti ne čudim zakaj so samske.

Bitchy in imet močan karakter ni eno in isto. Močne ženske so kul, paste pa ne preveč.

Odgovor na objavo uporabnika
lloyd, 09.09.2025 ob 16:16

Bitchy in imet močan karakter ni eno in isto. Močne ženske so kul, paste pa ne preveč.

paste….. pasje….

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 09.09.2025 ob 15:01

Pa še pr tak široki temi, pišejo mnogi neko univerzalno pravilo? men se zdi, da najprej vsi m in ž vizualno ocenimo. Sklepam, ker nam pč možgani tk delujejo, da v milisekundi poskenirajo simetrije.. pol pa začnemo komplicirat s pričakovanji?

@cf

Zanimivo… tudi jaz delujem po tem čudaškem pravilu. ?

.https://www.youtube.com/watch?v=9JlJpSfh1O4&list=RD9JlJpSfh1O4&start_radio=1

 

Odkar ima kolegica silikonske vsadke, prepriča vsakega! Od luzerja do tistega na visokem vodilnem položaju. Naenkrat nobena stvar na njej, pri njej in v njej, ni več moteča za moške.

Šolski primer je Golobova. Učite se.

Odgovor 8409

Lepo napisano res je ?, imam tako flirtanje a je žal pre pre pre mlad zame, škoda ampak je pa fletno…… Kot bi pisal ta moj….

Večina tipov je spranih pusijev, ki so redko deležni ženske pozornosti in bodo zagrabili za vsak trnek. Tisti kanček zdravega razuma jim v trenutku izhlapi, ko so v situaciji, da jih ženska ”osvaja”. Poglejte si samo fantazije belega viteza 8409, ki blebeta v tri krasne. Tako razmišljanje ima večina današnjih tipov, totalni blue pillerski luzerji. Pa so ženske v veliki večini neverjetno štoraste pri osvajanju, jim je potrebno pomagati in jih voditi skozi proces hehehe.

Desiča vsaj do neke mere štekam, da mu je ob njegovi bivši ženski odpovedala pamet, ker je bila njegova bejba vizualno kar ”catch”, ga je pa koštala več milijonov direktno in posledično še vsaj enkrat toliko milijonov, ker jih je zapravil zanjo, namesto jih investiral naprej. Pa še vedno zapravi ves keš na novi bejbi, torej koliko se je naučil teorije in koliko je to sposoben uveljaviti v praksi??? Pa tako sposoben človek za inovativen biznis, ah je kar je.

O ostalih tipih v tej temi niti ne bom, ker preprosto nima smisla, pojma o pojmu glede žensk in njihovi naravi ter kako postopati z njimi. Pač moderni šibki moški, mentalno najšibkejši do sedaj v zgodovini, klečeplazijo za ženskami, ki po karakterju niso vredne niti za 1/10 žensk iz prejšnjih generacij. In taki bodo delili pametne nasvete, ehhhhhh.

Drugače je pa simpl, če ni fit pomeni, da nima mentalne moči kontrolirati kaj baše v usta, takoj odpade. Če ima ”crazy eyes”, hoop uhane, fasado na faci, fejk obrvi, femi pobarvane lase (modra, zelena, bela…), feministična prepričanja, plastiko v telesu itn. takoj odpade.

Če ima TCS, razkrivajoča oblačila, sek*ualne gibe in govorico, če kadi/pije itn. je samo za izkoristit za avanturo ali FWB, če ima glavo na mestu, je vizualno dobra in se da imeti z njo dogovor.

Za resno zvezo jih je realno cca. 5% ali še manj, take so stabilne, razumevajoče, dokaj neokužene/naravno odporne na strupeno propagando, ne zahtevajo celega človeka aka imajo svoj lajf in niso kot klop. Mora biti dokaj inteligentna in pripravljena biti del mojega programa, lep nasmeh, mehak/prijeten značaj, pripravljena na dresuro itn.

Vedno je potrebno vedeti, da so ženske kameleonke in se pretvarjajo ter igrajo, če nimajo moči. Zato jih je potrebno testirati, da obrniti njihove navade proti njim.

Dinamika mora biti, da je moški ženski nagrada, ženska je moškemu dopolnitev (dejansko pijavka) v življenju. Glede razmerja pa je železno pravilo; no marriage, no cohabitation!!! Le tako lahko moški obdrži popoln nadzor nad svojim življenjem, ker ko moški preda moč v roke ženski, le ta pokaže svojo pravo naravo in le ta ni lepa, s tem dejstvom pa se večina moških ni sposobna intelektualno sprijazniti in ponavljajo napake ter s tem naredijo karakterno neznosne ženske za nas, ki znamo. Potem je pa potrebno izdresirati slabe navade iz žensk in to ni lahko delo, ker so ženske kot otroci, potrebujejo pozitivno afirmacijo pri dresuri, da bi poslušale in sledile navodilom.

Ste bili spet cel dan na youtubu, Navajo, in prišli odrecitirat sveže naučeno snov?

Pa vam ni malo sumljivo, da niti en od teh vaših gurujev ne more demonstrirat teh teorij v praksi, niti en nima zdravih, produktivnih odnosov z ženskami, namesto tega se zapletajo s prostitutkami, eno govorijo, drugo delajo, ker te čudaške teorije delujejo samo v incelovskih fantazijah.

Odgovor na objavo uporabnika
Ku, 09.09.2025 ob 17:05

Odgovor 8409

Lepo napisano res je ?, imam tako flirtanje a je žal pre pre pre mlad zame, škoda ampak je pa fletno…… Kot bi pisal ta moj….

Ne, no dlake v jajcu iskat, če se imata rada, kaj ima veze starost, ne najdeš vsak dan nekoga, da klikneš z njim. Še več, žensko v srednjih letih ljubezen pomladi, prav zmehča ji poteze obraza, zato ljudje rečejo, da ženska, ko ljubi in je ljubljena, žari, ker se ji vidi, hormoni spet na polno pumpajo.

Kot prvo pametuj, ko boš sposoben dobit žensko.

Kot drugo, sem bil danes od 7ih do 16ih na šihtu, ker zaključujemo večji projekt. To so stvari izven tvojega intelektualnega dometa. Nimam jaz toliko časa za JewTube, kot ga imaš ti, ki gledaš ”romantične” bedarije in fantaziraš o princeskah ter ženskah kot angelih.

Kot tretje, si tak spran šibak pusi, da si sposoben le feminističnih žaljivk tipa ”incel” kar si dejansko sam, ker nisi sposoben dobiti bejbe, pa se bedak niti ne zavedaš kaj govoriš. Jah projekcija v vsej svoji veličini.

InCel = Involuntary celibate oz. 8409.

Pač moderni sprani luzerček, ki si omejen na indoktrinacijo in niti nisi sposoben doumeti, da sem jaz nekdo, ki ti je pripravljen pomagati ter naučeno kot NPC grizeš ponujeno roko v hlapčevanju globalistični indoktrinaciji in lastnemu uničenju.

Zaradi klečeplaznih luzerjev kot si ti 8409, naš zahodni svet propada. Nobena civilizacija ne more preživeti, če je večina moških brezhrbteničnih papkov, ker se ženskam zaradi odsotnosti močnih moških s karakterjem enostavno zmeša in postanejo samodestruktivne ter požgejo tudi vse okoli sebe, v svoji histerični in nevrotični naravi, ki ni krotena.

Poglej si svoje besede, ki jih pišeš, takega šibkega luzerskega papka si ne želi nobena normalna ženska ob sebi!!! Saj se boš zlomil ob prvi blagi nevihtici, ki jo bo prineslo življenje!

Romantične pravljične fantazije 8409: ”Škoda je, ker je luštno osvajat eno, ki ti je všeč in del šarma je tista negotovost do zadnjega, ko jo končno objameš in kušneš, in mislim, da tudi bolj intenzivna čustva razviješ, ker v tem procesu veliko misliš o njej, + flirtanje ustvari seksualno napetost, ki je vsak dan večja in kulminira, ko jo prvič poljubiš, se sprosti in gre v višjo obliko čustva, to je po moje naravni tok stvari in če naredi ona prvi korak, te na nek način oropa vsega tega.

Pa tudi treba ni, ženske imajo naravni talent za signaliziranje interesa in eskaliranje flirta, v primeru, da je tip lesen, ga znajo pa navigirat čez cel postopek, da on misli, da je on ves čas diktiral tempo in ne izgubi svojega moškega ponosa, dejansko je bila pa ona siva eminenca.”

Pa 8409, ti si popoln retard, verjameš propagandi, da si ženske želijo take luzerske nesposobne sanjače. Pa kako je sploh možno, da si tako spran in spropagandiziran, da zanikaš osnove biologije. Saj to je neverjetno, popoln retardiranec, hlapec sistemu, klečeplazni niče.

To ljudje, je propaganda naredila iz večine zahodnih ”moških”, nesposobne beta luzerje brez osebnosti, ki želi, da ga ženska vodi skozi življenje. Naravne značilnosti spolov in biološka realnost obrnjena na glavo. In potem se kdo srašuje zakaj vse razpada in so ženske popolnoma zblaznele delulu harpije, če je večina ”moških” takih mimoz kot 8409.

Spet celi traktati za par banalnih misli, c c c.

Probajte si najprej narest alineje, kaj točno hočete sporočit, potem pa to v čim manj besedah povejte, s toliko flancanja bi tudi bolj zanimive ideje razvodenele, tekst nima udarne moči, če je ful špeha zraven.

Mene ne moti, da pišete o meni, ampak naj bo potentno, da je zabavno brati, ne pa ta mlahavost.

Luzer 8409 se kot vedno brez argumentacije spusti v klasično marksistično taktiko banalizacije povedanega. Pač ob zblojenem Matjažku, daleč največji papak na monu. Nič ni bolj odurnega na tem svetu kot ”moški” tipa 8409, tak bo vedno zaril prijatelju nož v hrbet. Vedno bo šel s kardelom, čeprav se pretvarja kot, da ne nek razmišljujoč in samostojen človek.

8409 je pač kot večina modernih ”moških”, sposoben le indoktriniranega čaščenja ženske figure in fantaziranja o čistosti ženske osebnosti, on jih percipira kot boginje. Zato vedno pada na ženske besede. Kot vsi vemo pa ženske vedno govorijo tisto, kar je ”družbeno sprejemljivo” v določenem trenutku oz. situaciji, da se pokažejo kot moralne osebe z vrlinami. To je le igra oz. njihova predstava, kajti manipulacija precepcije je ženska moč in to je vgrajeno v žensko podzavest oz. je njihovo ”default stanje”. Zaradi tega je tako malo žensk, ki si upajo odstopati od ”družbenega konsenza”.

Inteligentni moški z močnim karakterjem to razumemo in gledamo kaj ženske dejansko počno ter kakšne odločitve sprejemajo. Vemo, da so njihove besede v fejk ”prijazni družbi” le pantomima za ohranjanje družbenega statusa oz. renomeja.

Ker 8409 nima izkušenj z ženskami, pač ne ve kakšne so za štirimi stenami. Zato jih vidi kot princeske in angele ter govori o njih kot o popolnih bitjih, čeprav so realno daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeč od tega.

Ni zastonj pregovor ”good guys finish last”. Zato pa je 8409 večno samski in butec meni pravi incel hahahahahahahhahahahahahahhahhha.

Vprašaj se 8409, zakaj so vsi bivši po ženskih besedah ”narcisi” in si ti večno samski??? Zakaj vedno izbere tipa, ki je ohol, ti pa izvisiš???

Mogoče boš nekega dne ”imel srečo” in boš našel ranjeno samohranilko pri njenih 44ih in ji boš lahko rešitelj za pol leta, dokler se te ne naveliča in odide z drugim. Boš vsaj za kratek čas imel vlogo belega viteza hahahhahahahahhahhah.

 Ta hahahhahahahahhahhah na koncu se lastnim “domislicam” smejite? To mi je bilo tudi v resničnem življenju zmeraj bizarno, da človek pove nekaj neduhovitega, potem se pa edini smeji svojim dovtipom.

Najbrž ne pričakujete, da se bom incelu vašega tipa zagovarjal in dokazoval, mislite in pišite, kar vam srce poželi, je pa najbrž otroku jasno, da če te imajo ženske količkaj rade, ne razviješ bolane filozofije, da so vse žleht in jih je treba dresirat kot pse, to pride od tega, da mama v opitosti vlači moške domov in moraš kot otrok to gledat, če te kakšna prevara in te to zlomi, ali pa če nobena noče bit s tabo, jaz imam z ženskami dobre izkušnje in so mi prima, nikogar pa ne prepričujem, da ne sme misliti drugače.

kakšne romane eni pišete tu gor. Ma kdo misliš da to bere. Nihče.

Hahahahhahahha 8409, pa saj se s lastnimi besedami zapletaš in kažeš kot totalen papak. Najbolj patetično je, da še naprej dokazuješ, da si neizkušen luzer, ker še naprej nabijaš, kako so ti ženske prima in imaš z njimi ”dobre” izkušnje. Take bedarije govorijo le beta pusiji in se to takoj opazi.

Vso to laganje in pretvarjanje v tej fejkerski družbi je totalno patetično in ste taki tipi po naravi beta luzerji ter vas moški ne moremo trtirati in spoštovati kot sebi enake. Vi beta luzerji, ste bolezen današnjih dni in vse propada zaradi vas, vi ste vzrok trenutne bolezni dekadentne družbe.

Najbolj zabavno je, da se v svoji miopičnosti niti ne zavedaš, da se v tvojem pisanju vidi tvoj luzerski karakter. Ti pač nisi moški, ampak si indoktriniran poženščen beta cuck-zervativni NPC normi. Levakarji so vsaj odkriti kolaborantski luzerski hinavci, cuck-zervativci se pa pretvarjate, da ste pravi, v resnici ste pa enaki kolektivisti kot levuharji, le da ste zaradi vašega fejkanja po naravi zahrbtni hinavci. Zato je najnizkotnejše bitje prav cuck-zervativec, ker laže v oči in igra nekaj kar ni, se pretvarja, nato pa zabode v hrbet.

Vse kar si sposoben izustiti so klasične feministične sramotilne taktike, ki se jim moški le smejimo, ker vemo, da jih govore le sprani indoktriniranci in ženske, ki so popile propagando bezrodnih kozmopolitov.

Biološka dejstva in življenski fakti so za vas, moderne pusije, nekaj s čimer se ne morete sprijazniti, ker je resnica pač tisto kar razkrije vso vašo patetičnost, hinavskost in šibkost.

Še enkrat:

Beta pusiji verjamete ženskam na besedo in klečeplazite za njimi kot cucki v upanju, da se vas bo neka nekdaj usmilila. Ogabno in patetično, nevredno besede ”moški”.

Moški razumemo žensko naravo in gledamo kaj ženske počno ter ne kaj govorijo, ko igrajo vlogo v fejkerski družbi!!! Nato prilagodimo naše obnašanje in delovanje realnosti in ne fantazijam kot luzerji tipa 8409.

Fak kakšen patetični papak si 8409, prav ogaben cuck-zervativni spaček. Luzerski kolaborant, ki bi za vagino izdal celoten narod, resnično ste cuck-zervativci najogabnejša in najnizkotnejša življenska vrsta, ki je kdajkoli živela na zemlji.

Kreativno. V bistvu bolj ali manj isti stavek, samo vsakič z novo etiketo. Na to ženske palijo.

Tole bo kar držalo.

Tole bo kar držalo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close