kaj storiti
3 leta sem delala v enem baru kjer sem imela dobro službo , redno plačo, dobrega in razumnega šefa ki mi je zaupal in pustil vodit bar tudi ko je odšel na daljši dopust,a v vsaki službi so tudi negativne stvari, kot je to delo ponoči, naprimer od 15 h do 3 zjutraj čez vikende, vsi prazniki nadomeščanja drugih, pijanci,….. to službo sem pustila tudi zaradi fanta ker ni bilo vikenda ki bi ga imela prostega za njega!zdaj delam že 8 mesecev v kuhinji ki je tudi vredu a tukaj ni možnosti za napredovanje.v baru kjer sem prej delala so mo zdaj ponudili če se vrnem da bi me spet zaposlili in nevem kaj naj naredim, ponujajo mi mesto z višjo plačo in da lahko koristim nadure v proste ure in v bistvu zamenjam šefico kar je zelo velika odgovornost in spet bi bila z časom na tesnem, kaj bi vi naredili na mojem mestu????
Forum je zaprt za komentiranje.