Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj ste zmanjšali v krizi

Kaj ste zmanjšali v krizi


To se lahko še kako hitro zgodi, da te odpustijo in ni treba dajati odpovedi.

Drugače pa predlog ni slab….Izkušnje preživetja v naravi nam bodo lahko še kako prav prišle. :)[/quote]

Vsak je lahko že jutri na cesti. Tebi so razmere, kako preživeti v naravi, strašanski izziv. Zato predlagam, da prehitiš delodajalca in morda nekomu odstopiš svoje delo (dokler ga bodo rabili). Simpl, a ne:).

nismo vsi ZlateRibice – v akvariju
pa tudi življenja nismo “zapravili” samo s plavanjem v posodi — si ne pustim vzeti kar sem “soustvarjal”, kar odraža sposobnost Ljudi!!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jaz lahko preživim tudi v naravi, z naravo, od narave. Res pa da me takrat ne bo na Monu. 🙂

Saj to bi pa vsi, a ne:). Ampak do takrat je tudi pri tebi tako kot je…dokler ne boš primorana.

Saj to bi pa vsi, a ne:). Ampak do takrat je tudi pri tebi tako kot je…dokler ne boš primorana.[/quote]

Nisem mestna deklica, lahko že jutri.


“što se babi htilo – to joj se snilo”
a si bila vsaj pri tabornikih / skavtih ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Saj to bi pa vsi, a ne:). Ampak do takrat je tudi pri tebi tako kot je…dokler ne boš primorana.[/quote]

Nisem mestna deklica, lahko že jutri.[/quote]

Ni point v tem, kaj si…gre se za to, da jutri tudi ne boš, a ne? V teoriji smo vsi že na pol tarzani:).

Nisem mestna deklica, lahko že jutri.[/quote]

Ni point v tem, kaj si…gre se za to, da jutri tudi ne boš, a ne? V teoriji smo vsi že na pol tarzani:).[/quote]

Živim že zdaj z naravo. In tudi od narave. 100% sicer ne, mi pa ne bi bil to nek hud problem, če bi bilo treba. Teorija gor ali dol, trenutno sem slovenskemu gospodarstvu bolj koristna v netarzanovski vlogi.
Pustim precej denarja v tej državi, tudi če me je en prijazen forumaš označil za candro, ker da nosim denar v tujino.

Ni point v tem, kaj si…gre se za to, da jutri tudi ne boš, a ne? V teoriji smo vsi že na pol tarzani:).[/quote]

Živim že zdaj z naravo. In tudi od narave. 100% sicer ne, mi pa ne bi bil to nek hud problem, če bi bilo treba. Teorija gor ali dol, trenutno sem slovenskemu gospodarstvu bolj koristna v netarzanovski vlogi.
Pustim precej denarja v tej državi, tudi če me je en prijazen forumaš označil za candro, ker da nosim denar v tujino.[/quote]

Vsi smo v podobni situaciji kot ti:). Torej nam še ni hudega ali pa zamujamo vse lepo, ko bi lahko cel dan uživali v naravi:).

Živim že zdaj z naravo. In tudi od narave. 100% sicer ne, mi pa ne bi bil to nek hud problem, če bi bilo treba. Teorija gor ali dol, trenutno sem slovenskemu gospodarstvu bolj koristna v netarzanovski vlogi.
Pustim precej denarja v tej državi, tudi če me je en prijazen forumaš označil za candro, ker da nosim denar v tujino.[/quote]

Vsi smo v podobni situaciji kot ti:). Torej nam še ni hudega ali pa zamujamo vse lepo, ko bi lahko cel dan uživali v naravi:).[/quote]

Jaz NE tarnam.

gnide … kdor ne kupuje naše je po F.Prešernu podlaga tujčevi peti. jaz sem sicer preasel lokalnost in sem international … ampak 90% sodržavljanov pa je prekleto odvisno od domačih dogajanj — in nebi jih rad videl pod lipami bivakirati

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ja tvoj najljubši viskič je tudi v Sloveniji narejen. Ma daj pejd spat.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close