Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj ste lani kupile partnerjem za rd?

Kaj ste lani kupile partnerjem za rd?

Vprasanje v naslovu. Jaz sem mu kupila eno knjigo, malo drazjo, ki si jo je ze dolgo zelel.

Ja, pa se. Tudi knjigo.:))

za lani se ne spmnim, letos usnjeno denarnico

Kolesarska avantura s prijatelji po prelazih Francije, Italije, Švice. Bilo je nekaj posebnega.

Telefon.

Kakšna draga darila kupujete, kaj res nihče več ni zadovoljen z malim.

Pravijo da je kriza, po vaših odgovorih se kriza še začela ni.

Batman spil za PC 🙂 je ravno dobil novo grafično 🙂

kaj pa ti? Zobotrebec?

kaj pa ti? Zobotrebec?[/quote]

Dobil je masažo in dober sex, kupila mu nisem nič, ker mu to darilo non stop dajem.

Naložbeno zlato.

Toooooo !!!

Super ideja! Pa tudi če bi bilo le čez Vršič bi bilo super!

Ravno danes salamonove pohodniške gojzdarje za 150 eur. Lani za okroglo malo boljšo ročno uro, predlani kolesarski komplet…..
Ponavadi vedno nekaj uporabnega oziroma kar bi itak kupili kar rabi. Samo če je to ravno rojstni dan kupimo malo boljše stvari.

smoothie maker

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close