Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj si moški mislijo o ženskah..

Kaj si moški mislijo o ženskah..

Ki ne znajo kuhati?

da niso med najbolj inteligentnimi, če ne znajo niti slediti receptom

isto kar si ženske mislijo o moških ,ki neznajo zaslužiti dovolj za brezskrbno življenje družine,če smo že staromodni


Ko tukaj sprašuje, kako se speče jajce na oko , ti je vse jasno .

in si tudi ne želijo znati?

in si tudi ne želijo znati?[/quote]

Tudi mene zanima, jaz sem ena izmed tistih, ki si niti ne želijo znati. Enostavno me nikoli niti ni zanimalo

Če bi bila moški, bi vsekakor želela, da zna oz. kot je napisano zgoraj, znas lediti vsaj receptu, čeprav je v kuhinji potrebna tudi iznajsljivost in velikoooo improvizacije. In tudi, da ima neko željo in skrb, da je to tudi (skoraj) potrebno, ne pa, da se namerno izogiba temu delu. Menim pa, da bi morala znati vsaka ženska in moški skuhat nekaj najosnovnejših stvari, že zato, ker povečini (povečini) imata nato otroke. Le ti pa se ne futrajo z briketi, kot pes.

Če dobro seksa mi dol visi za kuhanje….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Maj kajnd of men.)))))

Ne vem, kaj si mislijo (jaz znam kuhat). Tudi jaz si o mojem nič ne mislim (tudi zna kuhat).

Mislim, da morata oba znat kuhat, malo boljše, malo slabše in seveda oba to tudi počet.

dol men tu visi za kuho važn da rada da pa da je prijaaaaaaaaznaaaaaaaaaaaa in ljubečaaaaa

oh… jaz pa full dobr kuham….

__________________________

točno tko, pa še skuha ti, postreže in pomije za seboj.

Ženske imate nas moške za zahtevne. Pa nismo. Žal :-((((. Ste ve same. Paradoks, da ste pravljice o nas moških razglasile same, da mora biti ženska dobra kuharica, da mora izgledati tipi-topi, da mora biti z velikimi joškami in dobro postavo. Važna je res toplina, ki jo ženska izžareva in da se ljubi ljubi takšna kot je. Da zna uživati življenje.


Na tvojo žalost, več ješ kot seksaš in na stara leta rataš bolj gurman kot seks stroj , takrat se ti bo jeb*l kok dobr seksa.

Pismo ej sanjaj dec zna sam kuhat.


Dokler nista bila poročena, ga baba streže spred pa zad, vedno voljna, vedno za seks ali kuhinjo, nič ni težko, ko enkrat reče DA, potem se pa začne, a nimaš rok, a ti bi kr vsak dan itd


Na tvojo žalost, več ješ kot seksaš in na stara leta rataš bolj gurman kot seks stroj , takrat se ti bo jeb*l kok dobr seksa.[/quote]

in kaj ženska rabi starga dedca, ki je še poseksat ne more? razen če zna on seveda kuhat.

ja ločijo se od žen, ki ne znajo kuhati…..

dva poznam.

en je po 20 letih obupal, ker je moral vse sam doma delati….pa se je ločil…..

drugi je tudi bil sit Mercatorjevih menz in si je našel pri 50-ih mlajšo….ki peče super peciva….

hhaa hhhhhhhaaaaaa ha

dec rab sam sprejetost ne pa kuho…ej…kva ti ni jasn ti misliš da morš decsa pedenat da je stabo razvadla si ga sama kdo se pa ne pusti kr neki

čao lep dan.

brez skrbi da si ni loču zarad kuhe ampak ste ble verjetn tko žleht kot ti

čao še teb

Zdaj mi pa lepo prosim povejte, zakaj bi si v današnjih časih moški želel in potreboval imeti ženo/partnerko? Ne zna kuhati, šivati, pospravljati, nič od nič, pa še ljubi se ji ne. Bi pa imela lepe obleke, čevlje, torbice, počitnice na Maldivih, itd, itd. On naj bi pa vse delal, služil denar in ji stregel odspred in odzad. Zakaj že?? Zato, da blagovoli dati noge na razen kot hlod enkrat na mesec in počaka, da je konec?
Moški ki ima dobro službo, ima stanovanje, avto, lahko si privošči vse. Najame eno gospo, ki pride pospravit, počistit in zlikat. Za vse to ne plača veliko, vsekakor pa bistveno manj, kot če bi imel na grbi eno leno žensko in bi moral vse narediti sam. Za seks je ne rabi, ker lahko vsak dan, ko se mu ljubi dobi katerokoli, ko mu pa ni do tega, ima pa mir. Hrano dobiš na vsakem koraku, restavracij in gostiln je kolkor hočeš. Po službi gre lahko kamor hoče in s komer hoče in pride domov kadar hoče. Doma lahko dela kar hoče in noben mu ne sika okoli ušes. Na počitnice gre jadrat s prijatelji, ali pa v hribe, ali kamorkoli hoče, žensk spet koliko hoče.
No, zakaj bi dandanes še kdo imel željo se ukvarjati z eno tečno, zblojeno babo, ki še jajca ne zna spečt?
Sploh se ne čudim več, da je danes taka ogromna množica punc 30+samskih in bo taka tudi ostala. Začne jih matrat biološka ura, pa hormoni, moški pa s tem nimajo problemov, velika večina si pa itak otrok ne želi.

Zdaj mi pa lepo prosim povejte, zakaj bi si v današnjih časih moški želel in potreboval imeti ženo/partnerko? Ne zna kuhati, šivati, pospravljati, nič od nič, pa še ljubi se ji ne. Bi pa imela lepe obleke, čevlje, torbice, počitnice na Maldivih, itd, itd. On naj bi pa vse delal, služil denar in ji stregel odspred in odzad. Zakaj že?? Zato, da blagovoli dati noge na razen kot hlod enkrat na mesec in počaka, da je konec?
Moški ki ima dobro službo, ima stanovanje, avto, lahko si privošči vse. Najame eno gospo, ki pride pospravit, počistit in zlikat. Za vse to ne plača veliko, vsekakor pa bistveno manj, kot če bi imel na grbi eno leno žensko in bi moral vse narediti sam. Za seks je ne rabi, ker lahko vsak dan, ko se mu ljubi dobi katerokoli, ko mu pa ni do tega, ima pa mir. Hrano dobiš na vsakem koraku, restavracij in gostiln je kolkor hočeš. Po službi gre lahko kamor hoče in s komer hoče in pride domov kadar hoče. Doma lahko dela kar hoče in noben mu ne sika okoli ušes. Na počitnice gre jadrat s prijatelji, ali pa v hribe, ali kamorkoli hoče, žensk spet koliko hoče.
No, zakaj bi dandanes še kdo imel željo se ukvarjati z eno tečno, zblojeno babo, ki še jajca ne zna spečt?
Sploh se ne čudim več, da je danes taka ogromna množica punc 30+samskih in bo taka tudi ostala. Začne jih matrat biološka ura, pa hormoni, moški pa s tem nimajo problemov, velika večina si pa itak otrok ne želi.[/quote]

imaš prav.

poleg tega, da nič ne znajo, nič se jim niti ne ljubi………..da bi potem vsaj seksale, tako spočite od nedela…….pa ne, tukaj MONOVKE vsakodnevno jamrajo, da nimajo volje za sex, one imajo glavobole 270 dni na leto…..

ha ha ho ho

love you 🙂


Ko tukaj sprašuje, kako se speče jajce na oko , ti je vse jasno .[/quote]

Auva ! A to nč ne pečeeee?!!!?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close