Kaj si moški mislijo o ženskah..
Če bi bila moški, bi vsekakor želela, da zna oz. kot je napisano zgoraj, znas lediti vsaj receptu, čeprav je v kuhinji potrebna tudi iznajsljivost in velikoooo improvizacije. In tudi, da ima neko željo in skrb, da je to tudi (skoraj) potrebno, ne pa, da se namerno izogiba temu delu. Menim pa, da bi morala znati vsaka ženska in moški skuhat nekaj najosnovnejših stvari, že zato, ker povečini (povečini) imata nato otroke. Le ti pa se ne futrajo z briketi, kot pes.
Ženske imate nas moške za zahtevne. Pa nismo. Žal :-((((. Ste ve same. Paradoks, da ste pravljice o nas moških razglasile same, da mora biti ženska dobra kuharica, da mora izgledati tipi-topi, da mora biti z velikimi joškami in dobro postavo. Važna je res toplina, ki jo ženska izžareva in da se ljubi ljubi takšna kot je. Da zna uživati življenje.
Zdaj mi pa lepo prosim povejte, zakaj bi si v današnjih časih moški želel in potreboval imeti ženo/partnerko? Ne zna kuhati, šivati, pospravljati, nič od nič, pa še ljubi se ji ne. Bi pa imela lepe obleke, čevlje, torbice, počitnice na Maldivih, itd, itd. On naj bi pa vse delal, služil denar in ji stregel odspred in odzad. Zakaj že?? Zato, da blagovoli dati noge na razen kot hlod enkrat na mesec in počaka, da je konec?
Moški ki ima dobro službo, ima stanovanje, avto, lahko si privošči vse. Najame eno gospo, ki pride pospravit, počistit in zlikat. Za vse to ne plača veliko, vsekakor pa bistveno manj, kot če bi imel na grbi eno leno žensko in bi moral vse narediti sam. Za seks je ne rabi, ker lahko vsak dan, ko se mu ljubi dobi katerokoli, ko mu pa ni do tega, ima pa mir. Hrano dobiš na vsakem koraku, restavracij in gostiln je kolkor hočeš. Po službi gre lahko kamor hoče in s komer hoče in pride domov kadar hoče. Doma lahko dela kar hoče in noben mu ne sika okoli ušes. Na počitnice gre jadrat s prijatelji, ali pa v hribe, ali kamorkoli hoče, žensk spet koliko hoče.
No, zakaj bi dandanes še kdo imel željo se ukvarjati z eno tečno, zblojeno babo, ki še jajca ne zna spečt?
Sploh se ne čudim več, da je danes taka ogromna množica punc 30+samskih in bo taka tudi ostala. Začne jih matrat biološka ura, pa hormoni, moški pa s tem nimajo problemov, velika večina si pa itak otrok ne želi.
Zdaj mi pa lepo prosim povejte, zakaj bi si v današnjih časih moški želel in potreboval imeti ženo/partnerko? Ne zna kuhati, šivati, pospravljati, nič od nič, pa še ljubi se ji ne. Bi pa imela lepe obleke, čevlje, torbice, počitnice na Maldivih, itd, itd. On naj bi pa vse delal, služil denar in ji stregel odspred in odzad. Zakaj že?? Zato, da blagovoli dati noge na razen kot hlod enkrat na mesec in počaka, da je konec?
Moški ki ima dobro službo, ima stanovanje, avto, lahko si privošči vse. Najame eno gospo, ki pride pospravit, počistit in zlikat. Za vse to ne plača veliko, vsekakor pa bistveno manj, kot če bi imel na grbi eno leno žensko in bi moral vse narediti sam. Za seks je ne rabi, ker lahko vsak dan, ko se mu ljubi dobi katerokoli, ko mu pa ni do tega, ima pa mir. Hrano dobiš na vsakem koraku, restavracij in gostiln je kolkor hočeš. Po službi gre lahko kamor hoče in s komer hoče in pride domov kadar hoče. Doma lahko dela kar hoče in noben mu ne sika okoli ušes. Na počitnice gre jadrat s prijatelji, ali pa v hribe, ali kamorkoli hoče, žensk spet koliko hoče.
No, zakaj bi dandanes še kdo imel željo se ukvarjati z eno tečno, zblojeno babo, ki še jajca ne zna spečt?
Sploh se ne čudim več, da je danes taka ogromna množica punc 30+samskih in bo taka tudi ostala. Začne jih matrat biološka ura, pa hormoni, moški pa s tem nimajo problemov, velika večina si pa itak otrok ne želi.[/quote]
imaš prav.
poleg tega, da nič ne znajo, nič se jim niti ne ljubi………..da bi potem vsaj seksale, tako spočite od nedela…….pa ne, tukaj MONOVKE vsakodnevno jamrajo, da nimajo volje za sex, one imajo glavobole 270 dni na leto…..
ha ha ho ho
Forum je zaprt za komentiranje.