Kaj se zdaj vrti – hiti
Capital Cities – Safe and Sound
Pink – Try
Pink & Nate Ruess – Just Give Me A Reason
Rihanna & Mikky Ekko – Stay
Passenger – Let Her Go
The Lumineers – Hey
Peter Bič Project – Hey Now
Adele – Skayfall
Labrinth – Beneath Your Beautiful
Daft Punk & Pharrell Williams – Get Lucky
James Arthur – Impossible
Maroon 5 – Daylight
Justin Timberlake – Mirrors
Lady Gaga – The Edge Of Glory
Will.I.Am % Britney Spears – Scream & Shout
Pitbull & Christina Aguilera – Feel This Moment
it, mislim, da vem katero pesem misliš… ful dobra, ampak tud jaz na žalost ne vem kdo je izvajalec oziroma kakšen je naslov. Če mi uspe ugotoviti, sporočim.
Sicer sem se pa še nekaj pesmi spomnila:
Ellie Goulding – Lights
Adele – Set Fire To The Rain
Birdie – People Help The People
Gossip – Move In The Right Direction
Bruno Mars – Locked Out Of Heaven
Bruno Mars – When I Was Your Man
David Guetta & Usher – Without You
Eminem & Rihanna – Love The Way You Lie
Empire Of The Sun – We Are The People
Gotye & Kimbra – Somebody That I Used To Know
Hurts – Stay
Hurts – Wonderful Life
Katy Perry – Last Friday Night (T.G.I.F)
Katy Perry – The One That Got Away
Triggerfinger – I Follow Rivers
Michel Telo – Ai Se Eu Te Pego
Rihanna – Diamonds
Pink – Blow Me (One Last Kiss)
Sean Paul – She Doesn’t Mind
Amelia Lily – You Bring Me Joy
Alexandra Stan – Mr. Saxo Beat
Ej it… jaz ti pa ‘od blizu’ kar naplepim dve pesmi, ki sta tudi meni zelo všeč in jih je že Noelle napisala.
it, ali si to mogoče imela v mislih? Sem jo slučajno danes spet slišala;).
čist tko: kako je z distribucijo muske in plačili za avtorske al kakšne pravice že na tamalih postajah ???
nekje sem zasledil, da je en glavni distributer, ki tamalo postajam pošlje CD z musko, ki jo lahko vrtijo (10 – 15 komadov par tednov) ☺??
Noelle,
hvala še enkrat ali pa ponovno… oboje je pravilno… 🙂
Tista pesmica sicer ni tisto, kar iščem, če boš še kaj zasledila in če boš imela čas, me še na kaj opozori, bom vesela.
Japkica,
hvala tudi tebi. Meni je Pink tudi všeč, ti pesmi že imam.
Moram še Margot pocuknit,
kaj je bila tista pesem, ki jo je enkrat v eni temi prilepila kot del odgovora oz. konteksta meni (v zvezi z nekim pisanjem). Margot, se spomniš? Nekaj o guardian-u…
John Newman Love Me Again
Robin Thicke Blurred Lines (feat. T.I. & Pharrell)
Icona Pop I Love It (feat. Charli XCX)
will.i.am Bang Bang
Naughty Boy La La La (feat. Sam Smith)
Gabz Lighters (The One)
Passenger Let Her Go
Jason Derulo The Other Side
Chase & Status Lost & Not Found (Feat. Louis M^ttrs)
Daft Punk Get Lucky (feat. Pharrell Williams)
The Wanted Walks Like Rihanna
Olly Murs Dear Darlin’
Jessie J Wild (feat. Dizzee Rascal & Big Sean)
The Saturdays Gentleman
Taylor Swift Everything Has Changed (feat. Ed Sheeran)
Tom Odell Another Love
Bruno Mars Treasure
David Guetta Play Hard (feat. Ne-Yo & Akon)
Arctic Monkeys Do I Wanna Know?
Dizzee Rascal Goin’ Crazy (feat. Robbie Williams)
Fuse ODG Antenna
Macklemore & Ryan Lewis Can’t Hold Us
Rudimental Waiting All Night (feat. Ella Eyre)
Demi Lovato Heart Attack
The Lumineers Ho Hey
Bastille Pompeii
Ke$ha Crazy Kids (feat. Will I Am)
Mariah Carey Beautiful (feat. Miguel)
Armin van Buuren This Is What It Feels Like (feat. Trevor Guthrie)
Chris Malinchak So Good To Me
Mumford & Sons I Will Wait
Wiley Lights On (feat. Angel & Tinchy Stryder)
2 Chainz We Own It (Fast & Furious) (feat. Wiz Khalifa)
Kanye West Black Skinhead
Spark Productions Wake Me Up
Imagine Dragons Radioactive
P!nk Just Give Me A Reason (feat. Nate Ruess)
Rudimental Feel The Love (feat. John Newman)
Calvin Harris I Need Your Love (feat. Ellie Goulding)
Russ Chimes Turn Me Out
….veliko je tega :))))
Govoriš o powerplay-jih?
Kar se pa avtorskih pravic pri nas tiče, je pa stvar zelo umazana, za kar lepo skrbi Sazas.
Malenkost o Sazasu[/url]
(če izpis tega URL-ja ne bo mogoč, googlaj Jizah, Pol kurac … no, če se ti da)
Da so radijski mediji “uravnoteženi”, pa skrbi tudi Leo Oblak.
URL dela, nisem pa sigurna, kaj sem hotela s “Pol” povedat… 😀 Vroče je, najbolje, da odprem vsa okna, pa eno na easy muziko za zraven. S tem, da je ne bom na naših radijskih postajah iskala, ker… (samocenzura press)
it,
kaj pa tale: Mumford & Sons – I Will Wait
Forum je zaprt za komentiranje.