Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj se zdaj vrti – hiti

Kaj se zdaj vrti – hiti

Kar nekaj fajnih hitov je sedaj, oz. zadnje leto, dve, za katere ne vem ne izvajalca in ne naslova pesmi. Napr. od Adele, Pink ipd., pač “vse” kar se vrti po Radio Center ali Radio1.

Kdor jih pozna oz. kar poznate, bi prosila, če mi tle gor napiše. Hvala.

najboljša so poročila … 5x/dan isto, naslednji dan pa že kaj dodajo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Oh, zadnjič po nekaj mesecih spet vklopim radio in kaj ugotovim? “Hiti” si isti kot takrat, prou podn. In zamenjam postajo, pa spet isto. Tako da spet lep čas ne bom poslušala radia, vsaj slo postaj ne. Bruhalno in pol se majo za top of the top.

Capital Cities – Safe and Sound
Pink – Try
Pink & Nate Ruess – Just Give Me A Reason
Rihanna & Mikky Ekko – Stay
Passenger – Let Her Go
The Lumineers – Hey
Peter Bič Project – Hey Now
Adele – Skayfall
Labrinth – Beneath Your Beautiful
Daft Punk & Pharrell Williams – Get Lucky
James Arthur – Impossible
Maroon 5 – Daylight
Justin Timberlake – Mirrors
Lady Gaga – The Edge Of Glory
Will.I.Am % Britney Spears – Scream & Shout
Pitbull & Christina Aguilera – Feel This Moment

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)

Noelle,

res, hvala.

Bi te pa vprašala, ali če kdo drugi ve, kaj se zdaj vrti ena pesem, taka hitra, kot country izvedba…

Sicer pa, če imaš še kakšne predloge, bom vesela, tudi če so “starejše”, recimo leto dni stare ali kaj takega…

it, mislim, da vem katero pesem misliš… ful dobra, ampak tud jaz na žalost ne vem kdo je izvajalec oziroma kakšen je naslov. Če mi uspe ugotoviti, sporočim.

Sicer sem se pa še nekaj pesmi spomnila:

Ellie Goulding – Lights
Adele – Set Fire To The Rain
Birdie – People Help The People
Gossip – Move In The Right Direction
Bruno Mars – Locked Out Of Heaven
Bruno Mars – When I Was Your Man
David Guetta & Usher – Without You
Eminem & Rihanna – Love The Way You Lie
Empire Of The Sun – We Are The People
Gotye & Kimbra – Somebody That I Used To Know
Hurts – Stay
Hurts – Wonderful Life
Katy Perry – Last Friday Night (T.G.I.F)
Katy Perry – The One That Got Away
Triggerfinger – I Follow Rivers
Michel Telo – Ai Se Eu Te Pego
Rihanna – Diamonds
Pink – Blow Me (One Last Kiss)
Sean Paul – She Doesn’t Mind
Amelia Lily – You Bring Me Joy
Alexandra Stan – Mr. Saxo Beat

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)

Ej it… jaz ti pa ‘od blizu’ kar naplepim dve pesmi, ki sta tudi meni zelo všeč in jih je že Noelle napisala.

http://www.youtube.com/watch?v=yTCDVfMz15M

http://www.youtube.com/watch?v=OpQFFLBMEPI

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

it, ali si to mogoče imela v mislih? Sem jo slučajno danes spet slišala;).

Avicii – Wake Me Up

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)

Poslušam radio Europa05.3
Ćefo muzka in Čuki prepovedani!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

čist tko: kako je z distribucijo muske in plačili za avtorske al kakšne pravice že na tamalih postajah ???
nekje sem zasledil, da je en glavni distributer, ki tamalo postajam pošlje CD z musko, ki jo lahko vrtijo (10 – 15 komadov par tednov) ☺??

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Noelle,

hvala še enkrat ali pa ponovno… oboje je pravilno… 🙂

Tista pesmica sicer ni tisto, kar iščem, če boš še kaj zasledila in če boš imela čas, me še na kaj opozori, bom vesela.

Japkica,
hvala tudi tebi. Meni je Pink tudi všeč, ti pesmi že imam.

Moram še Margot pocuknit,

kaj je bila tista pesem, ki jo je enkrat v eni temi prilepila kot del odgovora oz. konteksta meni (v zvezi z nekim pisanjem). Margot, se spomniš? Nekaj o guardian-u…

John Newman Love Me Again
Robin Thicke Blurred Lines (feat. T.I. & Pharrell)
Icona Pop I Love It (feat. Charli XCX)
will.i.am Bang Bang
Naughty Boy La La La (feat. Sam Smith)
Gabz Lighters (The One)
Passenger Let Her Go
Jason Derulo The Other Side
Chase & Status Lost & Not Found (Feat. Louis M^ttrs)
Daft Punk Get Lucky (feat. Pharrell Williams)
The Wanted Walks Like Rihanna
Olly Murs Dear Darlin’
Jessie J Wild (feat. Dizzee Rascal & Big Sean)
The Saturdays Gentleman
Taylor Swift Everything Has Changed (feat. Ed Sheeran)
Tom Odell Another Love
Bruno Mars Treasure
David Guetta Play Hard (feat. Ne-Yo & Akon)
Arctic Monkeys Do I Wanna Know?
Dizzee Rascal Goin’ Crazy (feat. Robbie Williams)
Fuse ODG Antenna
Macklemore & Ryan Lewis Can’t Hold Us
Rudimental Waiting All Night (feat. Ella Eyre)
Demi Lovato Heart Attack
The Lumineers Ho Hey
Bastille Pompeii
Ke$ha Crazy Kids (feat. Will I Am)
Mariah Carey Beautiful (feat. Miguel)
Armin van Buuren This Is What It Feels Like (feat. Trevor Guthrie)
Chris Malinchak So Good To Me
Mumford & Sons I Will Wait
Wiley Lights On (feat. Angel & Tinchy Stryder)
2 Chainz We Own It (Fast & Furious) (feat. Wiz Khalifa)
Kanye West Black Skinhead
Spark Productions Wake Me Up
Imagine Dragons Radioactive
P!nk Just Give Me A Reason (feat. Nate Ruess)
Rudimental Feel The Love (feat. John Newman)
Calvin Harris I Need Your Love (feat. Ellie Goulding)
Russ Chimes Turn Me Out

….veliko je tega :))))


Govoriš o powerplay-jih?

Kar se pa avtorskih pravic pri nas tiče, je pa stvar zelo umazana, za kar lepo skrbi Sazas.
Malenkost o Sazasu[/url]
(če izpis tega URL-ja ne bo mogoč, googlaj Jizah, Pol kurac … no, če se ti da)
Da so radijski mediji “uravnoteženi”, pa skrbi tudi Leo Oblak.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

URL dela, nisem pa sigurna, kaj sem hotela s “Pol” povedat… 😀 Vroče je, najbolje, da odprem vsa okna, pa eno na easy muziko za zraven. S tem, da je ne bom na naših radijskih postajah iskala, ker… (samocenzura press)

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

it,

kaj pa tale: Mumford & Sons – I Will Wait

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)

[youtube]QE1tl1Jdt7U[/youtube]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Noelle,
točno tale. Hvala!!!

kaj pa poslušanje muske s ključka … kako se pa temu reče, kes se noben element ne “vrti” ???

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Noelle,
točno tale. Hvala!!![/quote]

Malenkost:).

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close