kaj pravite
Tudi moj je delal po cele dneve, po 12 ur na dan in je najina zveza zelo trpela, kajti videla se nisma nič in ko sva se, sem jaz bila jezna, ker mu je denar več pomenil kot jaz in še takrat sva se skregala.Zaradi tega sva tudi 2 krat končala …vglavnem nič kaj dobrega…Zdaj dela polovičen čas in kreganja več ni:)Popolnoma te razumem, kako si jezen!
Jaz imam tud dve službi. To pa zato, ker rabim denar za šolnino (500 000 SIT letno), kar pomeni, da zraven še študiram. Ni mi fajn, dostikrat sem zmatrana. Komaj čakam, da doštudiram. Pol bom mogoče še drugo službico pustila. Moj dragi me sprašuje, kako zmorem vse to. Saj je težko. ampak ob njem vedno pozabim na vse muke in dobim novi zagon. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.