Splash › Forum › Starševski čvek › Kaj pa o Muskovem nac.i pozdravu.. Kaj pa o Muskovem nac.i pozdravu.. Teslica 30.01.2025 ob 16:53 zadnji odgovor 30.01.2025 ob 20:48 … menite privrženci Trumpa in njega? Kako npr. opravičujete to potezo? Prijavi simpl 30.01.2025 ob 17:24 zadnji odgovor 30.01.2025 ob 20:48 populisti delajo všečne stvari, tiste, ki jih njihovi verniki želijo gledat, ni to nobena višja matematika. Prijavi tkole 30.01.2025 ob 18:44 zadnji odgovor 30.01.2025 ob 20:48 Odgovor na objavo uporabnika Teslica, 30.01.2025 ob 16:53… menite privrženci Trumpa in njega? Kako npr. opravičujete to potezo? jaz mislim da sploh ni šlo za nacistični poozdrav, ampask za gesto zmage. Jaz na metal koncertih podobno maham, ampak zaradi glasbe, navdušenja, evforije… Prijavi lloyd 30.01.2025 ob 18:45 zadnji odgovor 30.01.2025 ob 20:48 Ne meram ne enega ne drugega, ampak za koji k, bi moral kdor koli opravičevat kaj ta aroganten idiot počne? Obrni se direkt nanj. Itak ga je poln internet. Prijavi daisycutter 30.01.2025 ob 20:48 zadnji odgovor 30.01.2025 ob 20:48 Mejčkeno prezgodaj je začel… Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.