Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj naredit

Kaj naredit

fajn ponudba ni kaj…[/quote]
apol velja poveš naslov, da uletim mimo[/quote]
jao … ampak res – kot se menita bosta padla eden mimo drugega ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


apol velja poveš naslov, da uletim mimo[/quote]
jao … ampak res – kot se menita bosta padla eden mimo drugega ☺[/quote]

iz te moke ne bo kruha vsaj tako zgleda ….

iz moke pride vedno kruh ali sladko pecivo…….
zutri ti se javim če te prej ne srečam.


zato, da se v moki ne zaredijo črvi, miši, podgane … je potrebno veliko konspirativnosti (sploh, če je moka že … s pretetečenim rokom uporabe) … kdo bi pa kupil “škart”☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

te držim za besedo pa da vidimo kaj se izcimi iz te moke ;))))))

te držim za besedo pa da vidimo kaj se izcimi iz te moke ;))))))[/quote]
a lahko nalepiš link, kako se drži za besedo ☺ .. še ob držanju za žmohtnico babnice stisnejo rep med noge …. da nebi “varale” svojega … gnido ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

te držim za besedo pa da vidimo kaj se izcimi iz te moke ;))))))[/quote]
a lahko nalepiš link, kako se drži za besedo ☺ .. še ob držanju za žmohtnico babnice stisnejo rep med noge …. da nebi “varale” svojega … gnido ☺[/quote]

verjetno po sebi sklepaš,
nimaš kaj drugega počet.


a lahko nalepiš link, kako se drži za besedo ☺ .. še ob držanju za žmohtnico babnice stisnejo rep med noge …. da nebi “varale” svojega … gnido ☺[/quote]

verjetno po sebi sklepaš,
nimaš kaj drugega počet.[/quote]

od takega kurjenja kot se ga gresta s serviserjem … so dinozavri propadli ☺
registrirajta se, izmenjajta maile, na majlih slike … in to bo to.
Vse ostalo je pa točno to v čemer imaš problem — ne znaš desca navadit na/po tebi skakat ali pa vsaj, da bi imel ob tebi v leže trdega.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Čak čak Nm-3w, še jst sem tukaj. Še poročena ne pozabi name čez noč.

Dajte fehtarji odrešit zemljo svoje prisotnosti, ker delate sramoto moški rasi…Pravi moški si žensko vzame v reali, če jo hoče..ne pa da se ponuja na portualu, ki je v osnovi namenjen zdravniškim nasvetom…nižje ne gre…najbrž?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

spider ne se sekirat, če se mi ne.


Tudi ti nimaš težav – jamrat, da ti je Marko povsod za petami, potem ga pa takole špikaš…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close