Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj naredit

Kaj naredit

nisem sramežljiv sam tuki pa se mi res ne da vsem na očeh razgaljat

privat recimo na mailu ???[/quote]

zaupaj mel![/quote]

g mail miki.loveboy

zaupaj mel![/quote]

g mail miki.loveboy[/quote]

miki.loveboy@gmail.com

g mail miki.loveboy[/quote]

miki.loveboy@gmail.com[/quote]…pa ne spet ti….. 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kaj naredit, wtf ? Kakšno neumno vprašanje. Markota vprašaš za nasvet, od njega dobiš vedno točen odgovor. On ima pošlihtan lajf, v sedmih letih odkar se je prvič logiral na Mon ni nikoli imel težav.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ena poročena, pridi na Chat 40+, če ni bila konkurenca hitrejša. Najdeš me pod J, kliken tistega, ki se mu nik zače na J…. pa smo vklopjeni.

Sam resni pridejo vpoštev,

Jst sm čist resen. Koliko si pa ti je, pa drugo vprašanje!?

pa bol ko tako resni ne vem mail ti pošljem pa nič ??????

Neki love boy, pa si tako naiven, da te vsaka bejba obrne.

resna…100%..

JAZ nisem vsaka, sem resna gospa.,prosim…….

JAZ nisem vsaka, sem resna gospa.,prosim…….[/quote]

Poglej. V svojih namenih sem 100 % resen. Res , da mail ni ravno zneneče posrečen ampak jebiga tak je. Če hočeš se tam kontaktrava, pa boš vidla , da sem prav vredu dedc. Diskretno in resno .

JAZ nisem vsaka, sem resna gospa.,prosim…….[/quote]

Poglej. V svojih namenih sem 100 % resen. Res , da mail ni ravno zneneče posrečen ampak jebiga tak je. Če hočeš se tam kontaktrava, pa boš vidla , da sem prav vredu dedc. Diskretno in resno .[/quote]

mogoče,mogoče pa ti se javim…..

Poglej. V svojih namenih sem 100 % resen. Res , da mail ni ravno zneneče posrečen ampak jebiga tak je. Če hočeš se tam kontaktrava, pa boš vidla , da sem prav vredu dedc. Diskretno in resno .[/quote]

mogoče,mogoče pa ti se javim…..[/quote]

Zna bit , da boš presenečena ???

Poizkusiti ni greh. Kaj pa lahko izgubiš? Nič No pa se sama odloči.

mogoče,mogoče pa ti se javim…..[/quote]

Zna bit , da boš presenečena ???

Poizkusiti ni greh. Kaj pa lahko izgubiš? Nič No pa se sama odloči.[/quote]

zaupaj od kod si, da se ne izkaže, da sva 300km odaljena.
jaz sem iz lj.

Zna bit , da boš presenečena ???

Poizkusiti ni greh. Kaj pa lahko izgubiš? Nič No pa se sama odloči.[/quote]

zaupaj od kod si, da se ne izkaže, da sva 300km odaljena.
jaz sem iz lj.[/quote]

Ma ne mislim se tukaj izpostavljat. Vse izveš na mailu, če hočeš.
Nisem pa 300 km od LJ.

Še porečene, serviser ti bo kilometrino zaračunal, saj veš kakšni so tej iz gorenja, hehe. Jst sem še v Ljubljanskem obroču, tako,da lahko tud peš al pa s kolesom pridem do kaselca in naprej. Pa resen tud jaz 100%.

JAZ nisem vsaka, sem resna gospa.,prosim…….[/quote]
to itak vsaka reče ☺

aja .. pa tvojega bodočega bivšega nekako promoviraj … tukaj je vrsta mrh, ki čakajo na 40+ tipe z otroki ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

JAZ nisem vsaka, sem resna gospa.,prosim…….[/quote]
to itak vsaka reče ☺

aja .. pa tvojega bodočega bivšega nekako promoviraj … tukaj je vrsta mrh, ki čakajo na 40+ tipe z otroki ☺[/quote]

no no če tako misliš.

še poročena

a se tipkava na mailu ???

moj hladilnik nek nagaja je potreben popravila.je še v garanciji tok, da nemoreš km-zaračunat.

moj hladilnik nek nagaja je potreben popravila.je še v garanciji tok, da nemoreš km-zaračunat.[/quote]

pa ti ga jaz gratis popavim sej vndar sem serviser ;)))))

moj hladilnik nek nagaja je potreben popravila.je še v garanciji tok, da nemoreš km-zaračunat.[/quote]

pa ti ga jaz gratis popavim sej vndar sem serviser ;)))))[/quote]

fajn ponudba ni kaj…


propadla stvar ☺ … a sta vidva oba istega spola ali obrnjenega glede na nick ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

pa ti ga jaz gratis popavim sej vndar sem serviser ;)))))[/quote]

fajn ponudba ni kaj…[/quote]
apol velja poveš naslov, da uletim mimo

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close