Kaj naredit
Ja, poglej si malo naravo. Kukavica položi svoja jajca v gnezdo takrat, ko nikogar ni doma. Očitno posamezne ženske ne vedo, kdaj prejmejo kukavičja jajčeca. :))[/quote]Ah ne one same nesejo gnezdo pod tuja jajca……. 😉
********
[i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)[/i]
Haha, mogoče je pa samo teh jajc h katerim nosijo preveč, da bi se potem spomnile, h katerim otroci pripadajo. Že en par viška lahko povzroči težave pri spominu. :))
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Forum je zaprt za komentiranje.