Splash › Forum › Starševski čvek › Kaj menite o tekmovalcih na masterchef 2025 Kaj menite o tekmovalcih na masterchef 2025 Tekmovalci 03.04.2025 ob 18:53 zadnji odgovor 05.04.2025 ob 05:55 Se mi zdi da Tamara in Matic pojma nimata o kuhariji. On samovšečen kvazi slaščičar ki bi moral odleteti na ruladi! Tamara pa sploh ne zna kuhat! Prijavi No ja 03.04.2025 ob 18:58 zadnji odgovor 05.04.2025 ob 05:55 Zelo slaba sezona tokrat. Bo se zelo zanimivo gledati. Ena najslabsih sezon… Prijavi Isto 04.04.2025 ob 18:59 zadnji odgovor 05.04.2025 ob 05:55 Jim zmanjkuje kuharjev? Teli sploh ne znajo kuhat! Taki ne bi smeli priti v masterchefa!!! Niti eden še ni naredil top šit jedi! Prijavi Anonimno408 04.04.2025 ob 20:17 zadnji odgovor 05.04.2025 ob 05:55 Podpovprečno. Sezona je zelo nezanimiva, tile tekmovalci so pa itak vsi po vrsti zelo švoh v kuhariji. Pod nivojem. Zmagal bo nekdo, ki niti smel ne bi bit v začetni ekipi oz proti do tekmovanja. Brezveze… Prijavi Smesno 04.04.2025 ob 21:50 zadnji odgovor 05.04.2025 ob 05:55 Daleč največja konkurenca do sedaj. Matic bo zelo daleč prišel. Evidentno skriva Prijavi Gaber651 05.04.2025 ob 05:55 zadnji odgovor 05.04.2025 ob 05:55 Eriki se je samo usralo priti tako daleč. Navijam za fanta, so pa kar simpatični tekmovalci in prijazni sodniki Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.