Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj je to ” ploščati epitel ” v urinu ? Sem ženska, nekadilka

Kaj je to ” ploščati epitel ” v urinu ? Sem ženska, nekadilka

hvala

Tole sem našla.

Levkociti v urinu bi nakazovali vnetje, ker pa je opisan ploščati epitel, je jasno, da gre za nepravilno oddajo urina. Včasih je pri ženskah potrebno vzeti vzorec s katetrom (da se izognemo kontaminatu v predelu zunanjega spolovila).

http://med.over.net/forum5/read.php?66,6457135

Pomeni da nisi pravilno pišala v lonček – po domače. Tega naj ne bi bilo, ponovi lekcijo.

kaj je to PLOŠČATI EPITEL

V google vpišeš – pa vse zveš. Simpl kt pasulj.

če te zanima kaj

pojdi spat

Če pa…… prošetaj !

Gre za to, da ob nepravilnem oddajanju urina, zaidejo noter celice iz zunanjih spolovil oziroma je to znak nepravilno oddanega seča.

Da se srednji curek jutranjega urina in vmes se toka ne prekine, ampak pač: lulaš, pristaviš kozarec, natočiš in ga umakneš. To je fajn delat z rokavicami gor. Pred tem je pa seveda treba spolovilo umiti, ampak ne s kakšnimi razkužilnimi robčki.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close