KAJ JE SPROŽILO PROTESTE V NEPALU
Koliko tako imenovanih slovenskih medijev vam je danes razkrilo kaj kar se odgaja v Nepalu med tem, ko vam poročajo, če je nek zvezdnik pokazal ritnico na jahti?
Jih ni kajne?
Koliko pa jih je kaj poročalo o težkih prostestih v Franciji?
Tudi jih ni kajne?
IMAJO VAS ZA POVSEM ZABITO ČREDO IN SEJEJO VAM LE TISTO KAR GRE NA NJIHOV “MLIN”.
ZBUDITE SE!
Slovencem pa še ni dovolj, da so jim lastne domove spremenili v zapore in najemniška stanovanja, vsakršno delo obdavčili za zagotavljanje sredstev bogatega življenja izbranim prisklednikom in njihovim družinam , kolegom, znancem, prepovedali, kaznovali pomoč sočloveku, vsilili druge razne dajatve, namišljene dolgove, preprečili koriščenje lastnega solastništva, ki ga premore dežela Slovenija, vsilili večkratna plačevanja za iste zadeve, storitve, infrastrukturo, vsilili enako ovrednoteno energijsko koriščenje, katero izhaja ustvarjeno iz ljudskega plačila in ne tujih naložb, ukrnili mnoge svoboščine, otežili zavzemanje za popravilo krivic, zasužnjili ljudi, si vzeli oblast nad njihovimi potomci, zemljo, vodo, zrakom, penzije spremenili v puf in naložbe za izbrane kapitaliste katerih dobiček plačajo že tako sužnjeni ljudje itd.
“Iste politike slovenci gledajo več kot 30 let pa “se jih niso naveličali” med tem ko se mnogi svojih žena in mož naveličajo tudi že po nekaj mesecih.”
Hudičeva SLOVENSKA DRŽAVA IN NJENI PLAČANCI.
Po moje, 10.09.2025 ob 23:04
So sledili čudaku in norcu Đarmunu kešu iz srednjih bitenj, ker so ga brali na monu. Zdaj bodo imeli pa kurac od breje ovce. Tako kot Sirija, Libija, Afganistan, Sudan,… Vsi, ki so zrušili sistem so prešli v nasilje, kriminal in revščino.
Se bojiš da tebi Milan Og… ne bodo več mogli izplačevati invalidnine ki si jo ne zaslužiš ko hliniš invalida?
Žri drek.
Bosonogi norec Đarmun keš, socialni lenuh, ima največ od sesutja nekega Nepala v treh pizdah maternih. Verjetno že cel dan bos teka po srednjih bitnjah in se dere na ves glas “država crkni”, pigi migiiiiii. ? Pa od kozojebcev v Afganistanu in Siriji ina đarmun najbrž tudi veliko, ki so iz civilizacije nazadovali za nekaj stoletij.
Darko732, 10.09.2025 ob 23:12
Bolje biti v skupni revščini, kot pa v revščini poleg bogatuna, ki se ti smeji in te je on spravil v revščino.
Tega debili, kot si ti dripec samooklicani vrag ne veš dokler tebe ne bo kdo zgrabil in ti preštel kosti na način da jih boš še sam lastne imel preštete.
Anonimno 1224, 10.09.2025 ob 23:18
Ne vem kako si tvoj miniaturni bolni možgan to predstavlja? Tu živiš na tuj račun. Veselo ješ, lenariš, blodiš in si debel ko prašič. V Afganistanu ali Siriji recimo, bi te pa potolkli, s kamni, z mačeto, s čimerkoli.
Če se narod v Sloveniji zbudi bodo tebe in tebi podobne anonimne gnusobe našli in pripeljali pod roko pravice pa boš potem gobezdalo kar imaš za gobezdat in se boš zadavilo s svojimi gnusobami. Kar se zdi popolnoma prav da se ti zgodi.
Uživate lahko le dotlej dokler narod trpi nepravičnost in vam dopušča da zatirate in blatite pravičnost. Skrivate se gnusoba gnusna izza anonimnosti in ste zaščiteni od hudičevih plačancev. Ko tega več ni pa vas doleti:
Darko732, 10.09.2025 ob 23:22
Če se narod v Sloveniji zbudi bodo tebe in tebi podobne anonimne gnusobe našli in pripeljali pod roko pravice pa boš potem gobezdalo kar imaš za gobezdat in se boš zadavilo s svojimi gnusobami. Kar se zdi popolnoma prav da se ti zgodi.
Uživate lahko le dotlej dokler narod trpi nepravičnost in vam dopušča da zatirate in blatite pravičnost. Skrivate se gnusoba gnusna izza anonimnosti in ste zaščiteni od hudičevih plačancev. Ko tega več ni pa vas doleti:
Bosonogi norec, imaš ti vsaj toliko razvit možgan, da bi razumel, da te noben drug sistem ne bi futral zblojenega lenuha, kot te ta danes? Nisi tolk umsko razvit, da bi to razumel, ne? Seveda nisi, sicer ne bi vsak dan še norelo po monu.
Plačanci hudičevih oblasti pa takole:
Darko732, 10.09.2025 ob 22:37
Slovencem pa še ni dovolj, da so jim lastne domove spremenili v zapore in najemniška stanovanja, vsakršno delo obdavčili za zagotavljanje sredstev bogatega življenja izbranim prisklednikom in njihovim družinam , kolegom, znancem, prepovedali, kaznovali pomoč sočloveku, vsilili druge razne dajatve, namišljene dolgove, preprečili koriščenje lastnega solastništva, ki ga premore dežela Slovenija, vsilili večkratna plačevanja za iste zadeve, storitve, infrastrukturo, vsilili enako ovrednoteno energijsko koriščenje, katero izhaja ustvarjeno iz ljudskega plačila in ne tujih naložb, ukrnili mnoge svoboščine, otežili zavzemanje za popravilo krivic, zasužnjili ljudi, si vzeli oblast nad njihovimi potomci, zemljo, vodo, zrakom, penzije spremenili v puf in naložbe za izbrane kapitaliste katerih dobiček plačajo že tako sužnjeni ljudje itd.
“Iste politike slovenci gledajo več kot 30 let pa “se jih niso naveličali” med tem ko se mnogi svojih žena in mož naveličajo tudi že po nekaj mesecih.”
Hudičeva SLOVENSKA DRŽAVA IN NJENI PLAČANCI.
Najbolj grozna je od osamosvojitve dalje. Težko je biti naenkrat v tem, če nisi koruptiven in oligarhičen Balkanec Slovenec.
Padamo kot domine, 10.09.2025 ob 23:27
Najbolj grozna je od osamosvojitve dalje. Težko je biti naenkrat v tem, če nisi koruptiven in oligarhičen Balkanec Slovenec.
Da , vedno več in huje so si dovolili. Deželo so spremenili v hiralnico, suženjsko taborišče, da je izbrani peščici omogočeno kraljevsko življenje. In potem se še bresramno bahajo in kažejo narodu ki ga zatirajo. Narod pa “bukovo” gleda.
Darko732, 10.09.2025 ob 23:36
Da , vedno več in huje so si dovolili. Deželo so spremenili v hiralnico, suženjsko taborišče, da je izbrani peščici omogočeno kraljevsko življenje. In potem se še bresramno bahajo in kažejo narodu ki ga zatirajo. Narod pa “bukovo” gleda.
Drži. Vendar lenuhi kot si ti, tudi niste zaželeni. Se zavedaš tega?
Hočem pravico, 10.09.2025 ob 23:40
To ni še nič. Počakaj, da izveš o umoru Irine Zarutske, o okoliščinah le-tega. Ameriški mediji so dva tedna skrivali nekaj, kar je za ameriško javnost, pa v bistvu tudi za nas, pomembno. Poglej si video njene smrti in boš od zdaj naprej ekstremist.
Misliš o punci ki jo je debil zaklal na vlaku? Folk je fuknjen.
Nobenega ekstremizma ni potrebnega da poznaš resnico in slediš resnici. Ekstrem so psihopati in državna zločinska oblast in druge podobne.
Forum je zaprt za komentiranje.