KAJ DELATE V TEM VREMENU
Vsega po malem si zaželim,dolgo ostanem v postelji in si vzamem čas za rezmislek ,kako in kje začeti tako lep dan in vedno, se mi porodi kaka prijetna ideja,je pa res ker prihajajo nižje temperature veliko aktivnosti odpade je pa toliko lepše, ko prideš iz savne domov in si privoščiš mala nežna razvajanja….lp
Najraje imam romantične sprehode v dvoje po naravi,rad kolesarim,rad hodim v Kolosej,rad tudi poležavam in se seveda lepo imam s svojo ljubeznijo.Včasih se dobim s prijatelji in malo ob kavi poklepetamo.Prosti čas mi kar hitro mine,še dobro po eni strani,da doma nimam računalnika,samo v službi.Si kar prijetna sogovornica.
Hvala, jaz imam rač. tudi doma in tako vsaj virtualno spremljam mojega dragega, so pa trenutki, ko se mi zdi ,kaj pa zdaj, ko tipka power ugasne in spet sama v praznem stanovanju in takrat se človek vpraša kaj v življenju mu največ pomeni in ne glede na vse mislim da je to ljubezen bližnjih,ki nas vseskozi spremlja od rojstva do smrti in lepo je če ti nudijo ljubezen ,še lepše pa je če jo znaš tudi sam ponuditi oz. jo deliti z nekom……lp
Če se vrnem k MODERNI,ki pravi, da je v času Cankarja in Moderne dobe v književnosti in da ji on krajša dneve s svojimi kolegi ,ki so delovali v istem obdobju,se spomnim njegovega dela Erotika,ki je zaradi imena in vsebine naletelo na neg.glas kritikov in ljudstva v tistih časih in pomislim, pa se je sploh kaj spremenilo od takrat,res je tako dobrih knjig ne pišejo več,več si upamo povedati naglas oz. javno ,pojem erotika tudi ne uporabljamo več,ker smo ga nadomestili z dosti podobnimi izrazi,ki pa v eni sami besedi ne povedo tega ,kar si v tistem trenutku mislimo oz. želimo in zato je pomembno, če zanaš ti prisluhnit človeku in človek tebi,potem ni nikakršnih ovir, da se ne bi razumela…..lp
Hm nerodno vprašanje…..glede energetske privlačnosti je tako da kemija vedno deluje,je pa seveda odvisno kako se znaš vživeti v svojo vlogo….glede erotičnih filmov mmmm sploh še obstajajo taki ,ki jim lahko rečemo erotični? Glede današnjih tako imenovanih pornov filmov je pa tako, vsi so narejeni po istem kopitu,tako da če si enega ogledaš je čisto dovolj, ker pri drugih ne boš nič takega videl česar nisi pri prvem,manjka jim izvirnost in domišljija,to si znam pa sama bolj pričarati v dvoje….lp
Me veseli zate ,da si se imel tako “vroče” in upam ,da je pred teboj še veliko zelo vročih vikendov v dvoje. Jaz sem se tudi imela vroče vendar v savni :),z družbo je bilo pa kr prevroče,bili smo na roj.dnevu in temperatura je iz minute v minuto naraščala,o detaljih pa ne bi javno mogoče me kdo prepzna,čeprav nismo počeli nič takega se jih je veliko prepustilo toku dogajanja….lp
Besede varanje nisem omenila,ker tako hudo mi pa spet ni, da bi razmišljala še o tem(no prizmam včasih res malo fantaziram),je pa res nikoli ne veš kaj ti prinese nov dan in zato upam ,če me kdaj premami skušnjava in se odločim pokukati še kam ,da bo vsaj tako vroče kot je zdaj…veš kaj pravijo prepovedan sadež je najslajši! In ti si kdaj pomislil na to ?
Forum je zaprt za komentiranje.