Kaj boste počeli, ko začnejo s kršenjem demokracije na spletu?
zasebnost in demokracija, 09.09.2025 ob 22:37
I.e. branjem zasebnih sporočil itd. Se boste usmerili v druženje 1 na 1, v tiskane vire ipd.?
Kdo bo bral miljarde sporočil vsak dan in kaj točno bo s tem?? Vrž telefončk stran in boš rešeno. Aja, pa ne pozabi, ne hodi nikamor ker so povsod kamere in ti tako sledijo in to že desetletja.☝️?
Neregistriran, 09.09.2025 ob 22:42
Šli nazaj na analogne akcije ilegalno tiskanih letakov ko drugovi partizani nekad. Spet bomo nazaj odkrili romantiko.
Res je. Ampak tud v štacuno ne, ker imajo posneto kdaj si bilo tam in kaj si kupilo. ONI to izkoristijo proti tebi, veš?
lol, dokler si priključen na internet ali uporabljaš telefon, ti lahko brez kakršnikolih težav prisluškujejo / berejo kaj pišeš že 20+ let, in noben VPN ali TOR browser ali karkoli ti ne pomaga, dokler si fizično povezan na internet oz. mobilno omrežje te zlahka odkrijejo, preberejo vse, tudi kak operater ki mu je dolgčas lahko to že odkar obstaja internet počne…če pa vas je strah pa se skrijte v klet z aluminijasto foljo čez glavo, če ne počneš nič spornega te ne bo noben preiskoval.
Anonimno 4876, 09.09.2025 ob 22:51
lol, dokler si priključen na internet ali uporabljaš telefon, ti lahko brez kakršnikolih težav prisluškujejo / berejo kaj pišeš že 20+ let, in noben VPN ali TOR browser ali karkoli ti ne pomaga, dokler si fizično povezan na internet oz. mobilno omrežje te zlahka odkrijejo, preberejo vse, tudi kak operater ki mu je dolgčas lahko to že odkar obstaja internet počne…če pa vas je strah pa se skrijte v klet z aluminijasto foljo čez glavo, če ne počneš nič spornega te ne bo noben preiskoval.
Nimaš pojam kaj kloftaš. A ti je kdaj kdo povedal, da se ne rabiš pretvarjat, da veš vse? Je OK če kdaj ostaneš tiho vkolikor ti že ego preprečuje, da bi diretkno izustil “nimam pojma” ?
Forum je zaprt za komentiranje.