Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kaj bodo meni nižji davki?

Kaj bodo meni nižji davki?

Ko pa Holob dosti bolje razpolaga z mojim denarjem.☝️

 

Ampak je. Tipu je odpovedal vsak stik z realnostjo. Česa takega pa še šizo puklasti ni počel, kar se gre ta poskakujča kreatura.☝️? Misli da ga po volitvah ne bomo več videli v politiki. Sam kaj ko tak zvrk potem neupravičeno dobi se boljšo službo.

Seveda. Kaj bodo njemu nižji davki, ko pa je svoje denarje parkiral na tajne račune v davčnih oazah. Tam jih skriva pred FURS-om, enako velja za Boštjančiča.

Ali je kdo tako naiven, da bi verjel da to ni res?

Ostalim pa hoče nabijati davke, da ne bodo zapravljali za neumnosti. Vsak mesec bomo imeli manj, ker bo Golob bolje ravnal z našim denarjem. Javna uprava pa raste in raste…da niti ne omenjamo vrh ledene gore kot so Karigador, SPIRIT, helikopterji, Litijska, kršenje zakona o integriteti in korupciji…

Nekateri bodo veselo plesali, njegovi prikoritniki, politični nevladniki podporniki, lopovski prijatelji…med volivci pa že dolgo nihče več ne pleše.

 

 

 

 

 

Ali nismo imeli nekoč neke afere žilne opornice?

Kaj bodo njemu nižji davki, ker ne ve kaj bi s skritimi milijoni EUR.

Plešite, plešite, veselo plešite za Goloba, Boštjančiča, Svobodo, Levico, SD…

Odgovor na objavo uporabnika
NesramnaResnica, 30.08.2025 ob 22:44

Plešite, plešite, veselo plešite za Goloba, Boštjančiča, Svobodo, Levico, SD…

So te spet pozabili zunaj? V kurniku bi moralo bit na varnem.☝️?

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 27.08.2025 ob 01:46

Ko pa Holob dosti bolje razpolaga z mojim denarjem.☝️

 

Ampak je. Tipu je odpovedal vsak stik z realnostjo. Česa takega pa še šizo puklasti ni počel, kar se gre ta poskakujča kreatura.☝️? Misli da ga po volitvah ne bomo več videli v politiki. Sam kaj ko tak zvrk potem neupravičeno dobi se boljšo službo.

Ko ti ne boš več zažiral javnega denarja,ki ti z lažjo itak ne pripada!

Sram  te bilo!

Njemu nižji davki nič ne koristijo…pa Boštjančiču prav tako ne. Imata v davčnih oazah na skritih računih denar na varnem pred davčno. Škoda, ker novinarji ne smejo o tem pisati.

 

Če skriješ svoje milijone v davčne oaze potem ne potrebuješ nižjih davkov.

Plesati se sme le kolo na glasbo skupine Victory

Na žalost moram počiti tvoj mehurček. Namreč, “Holob” in “Puklasti” imata daleč največjo podporo, skupaj kar 40%

Ostale stranke so tam nekje pri 5%. Zelo verjetno bo Golob igral pomembno vlogo ali v opoziciji ali pa v koaliciji.

Odgovor na objavo uporabnika
Prevaranti, 27.08.2025 ob 08:53

Seveda. Kaj bodo njemu nižji davki, ko pa je svoje denarje parkiral na tajne račune v davčnih oazah. Tam jih skriva pred FURS-om, enako velja za Boštjančiča.

Ali je kdo tako naiven, da bi verjel da to ni res?

Ostalim pa hoče nabijati davke, da ne bodo zapravljali za neumnosti. Vsak mesec bomo imeli manj, ker bo Golob bolje ravnal z našim denarjem. Javna uprava pa raste in raste…da niti ne omenjamo vrh ledene gore kot so Karigador, SPIRIT, helikopterji, Litijska, kršenje zakona o integriteti in korupciji…

Nekateri bodo veselo plesali, njegovi prikoritniki, politični nevladniki podporniki, lopovski prijatelji…med volivci pa že dolgo nihče več ne pleše.

 

 

 

 

 

Garantirano.

Novinarji dobijo pecivo, ker so prijazni z njim. Če bi pisali o njihovih tajnih računih v davčnih oazah ne bi dobili peciva in ne bi smeli poročati o poroki leta.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close