Kaj bodo meni nižji davki?
Ko pa Holob dosti bolje razpolaga z mojim denarjem.☝️
Ampak je. Tipu je odpovedal vsak stik z realnostjo. Česa takega pa še šizo puklasti ni počel, kar se gre ta poskakujča kreatura.☝️? Misli da ga po volitvah ne bomo več videli v politiki. Sam kaj ko tak zvrk potem neupravičeno dobi se boljšo službo.
Seveda. Kaj bodo njemu nižji davki, ko pa je svoje denarje parkiral na tajne račune v davčnih oazah. Tam jih skriva pred FURS-om, enako velja za Boštjančiča.
Ali je kdo tako naiven, da bi verjel da to ni res?
Ostalim pa hoče nabijati davke, da ne bodo zapravljali za neumnosti. Vsak mesec bomo imeli manj, ker bo Golob bolje ravnal z našim denarjem. Javna uprava pa raste in raste…da niti ne omenjamo vrh ledene gore kot so Karigador, SPIRIT, helikopterji, Litijska, kršenje zakona o integriteti in korupciji…
Nekateri bodo veselo plesali, njegovi prikoritniki, politični nevladniki podporniki, lopovski prijatelji…med volivci pa že dolgo nihče več ne pleše.
modrivrag, 27.08.2025 ob 01:46
Ko pa Holob dosti bolje razpolaga z mojim denarjem.☝️
Ampak je. Tipu je odpovedal vsak stik z realnostjo. Česa takega pa še šizo puklasti ni počel, kar se gre ta poskakujča kreatura.☝️? Misli da ga po volitvah ne bomo več videli v politiki. Sam kaj ko tak zvrk potem neupravičeno dobi se boljšo službo.
Ko ti ne boš več zažiral javnega denarja,ki ti z lažjo itak ne pripada!
Sram te bilo!
Prevaranti, 27.08.2025 ob 08:53
Seveda. Kaj bodo njemu nižji davki, ko pa je svoje denarje parkiral na tajne račune v davčnih oazah. Tam jih skriva pred FURS-om, enako velja za Boštjančiča.
Ali je kdo tako naiven, da bi verjel da to ni res?
Ostalim pa hoče nabijati davke, da ne bodo zapravljali za neumnosti. Vsak mesec bomo imeli manj, ker bo Golob bolje ravnal z našim denarjem. Javna uprava pa raste in raste…da niti ne omenjamo vrh ledene gore kot so Karigador, SPIRIT, helikopterji, Litijska, kršenje zakona o integriteti in korupciji…
Nekateri bodo veselo plesali, njegovi prikoritniki, politični nevladniki podporniki, lopovski prijatelji…med volivci pa že dolgo nihče več ne pleše.
Garantirano.
Forum je zaprt za komentiranje.