kaj bi ve naredile
Vmes sta živela ločeno in tebe zanima, če te je s tem, ko je živel naprej, varal?
LP
ne smatra se kot varanje, če nista bila skupaj…jaz na tvojem mestu ne bi še 1x probala, saj se lahko še 1x opečeš…ali pa tudi ne, ne vem…to boš mogla sama presodit…vprašanje je zakaj sta šla narazen
Ljudje imamo svoj karakter in s takim kot ga imata vidva, nista mogla skupaj. Karakter imata še vedno, s prtljago, ki jo bosta dodatno prinesla s seboj bo težje kot prvič. To kar pišeš ni varanje, saj nista bila skupaj. Pogreta juha je samo vroča, dobra pa ne.
In še to. Vrača se dober pes in slab partner.
Imaš prav – lahko je tudi še boljše.
Midva sva bila skupaj, poročena, en otrok. Sva se ločila, bila narazen 5 let, se zopet našla. Sva v drugo skupaj že 15 let, še en otrok in je veliko veliko bolše.[/quote]
To so pa za moje pojme primeri, ko se partnerji ločijo iz brezveznih razlogov. Jaz sem bila 4x v zvezi, vedno, ko sma prišla nazaj, je blo boljše – en čas, dokler ni postal spet on – on. Vedno je blo isto. Tud moja starša sta šla 4x narazn. In aleluja, zdej ostala tak 🙂 Odvisno, kake razloge maš pri ločitvi. Če te vara, če je nasiln, če popiva kot pr norcih, če se drogira… itd… ne vem, če je pametno it nazaj…. človeku ostane to v krvi. Sicer pa mi je vseeno, ka počnejo drugi. Js sm se naučila, da dam samo še eno priložnost, pa še tisto, če menim, da sem res dala konec za brezveze oz v trenutni jezi. 🙂
Imaš prav – lahko je tudi še boljše.
Midva sva bila skupaj, poročena, en otrok. Sva se ločila, bila narazen 5 let, se zopet našla. Sva v drugo skupaj že 15 let, še en otrok in je veliko veliko bolše.[/quote]
Še en par poznam.
Ločitev pri dveh majhnih otrocih, po par jetih nazaj.
Otroka že davno odrasla, po moje bodo vnuki kmal, onadva pa kot sveže zaljubljena še zmeraj.
V takih primerih se mora človek sam odločit (saj tudi posledice, takšne ali drugačne, nosi sam).
Še najmanj je pa za iskat pomoč pri odločitvi pri anonimnežih na nekem forumu, ki nimajo pojma o dejanski situiaciji.
Forum je zaprt za komentiranje.